Dotaz - provize aukra

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kosmetika0
Znalkyně 359 příspěvků 18.07.10 09:35
Dotaz - provize aukra

Ahojky, mám takový dotaz.
Kdy se platí aukru provize za vystavení zboží? Je to hned po přihození nové nabídky? Nebo si aukro samo posílá po určité době fakturu o zaplacení provize za určité období?
Nerada bych se stala neplatičem :oops:

Moc díky :)

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 18.07.10 09:37

zeptej se spíše na Aukru.Tady asi Aukro moc nefrčí.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

ankaj
Nevyléčitelná závislačka 1197 příspěvků 18.07.10 10:06
kosmetika0 píše:
Ahojky, mám takový dotaz.
Kdy se platí aukru provize za vystavení zboží? Je to hned po přihození nové nabídky? Nebo si aukro samo posílá po určité době fakturu o zaplacení provize za určité období?
Nerada bych se stala neplatičem :oops:Moc díky :)

Já sama jsem vždycky zaplatila bez vyzvání, pokud můj dluh dosáhl sumy 50, - Kč. (nebo se k tomu přibližonal). Platím přes pay pay nebo platební kartou. Dočetla jsem se totiž, že pokud dluh převýši sumu 50.-Kč uživatel je odstaven až do zaplacení. A také se dá zaplatit vyšší suma, to je jako by sis předplatila.

Na poličce 25 parfémů 275 miniatur 1 odstřik 145 vzorků V tužebníku 5 parfémů

kosmetika0
Znalkyně 359 příspěvků 18.07.10 10:35
ankaj píše:
Já sama jsem vždycky zaplatila bez vyzvání, pokud můj dluh dosáhl sumy 50, - Kč. (nebo se k tomu přibližonal). Platím přes pay pay nebo platební kartou. Dočetla jsem se totiž, že pokud dluh převýši sumu 50.-Kč uživatel je odstaven až do zaplacení. A také se dá zaplatit vyšší suma, to je jako by sis předplatila.

Děkuji za odpověď :)

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 18.07.10 16:18

Tak to já vždycky čekám až mi pošlou fakturu a pak teprve platím. Už se mi i stalo, že jsem zapomněla (na měsíc… :roll: ). Ale nikdy mne neodstavili, ani tím nevyhrožovali.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

kosmetika0
Znalkyně 359 příspěvků 18.07.10 17:02

A po jak dlouhé době posílají fakturu? :roll:

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 18.07.10 19:17

Mě poslali mailem fakturu když mi poplatky za vystavování dosáhly 57 Kč. Tehdy mě to dost namíchlo, protože jsem si do té doby myslela, že se platí pouze za úspěšně uskutečněné aukce, a ne za každé vystavení :evil: No, tak jsem se s placením moc nestresovala, neplatila, až mě pak odstavili :oops: Ale hned po zaplacení, co se jim peníze připsaly, mě zase aktivovali… tož tak.

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 24.07.10 20:40

já teda pravidelně sleduju kolik mám na účtu - teda spíše se snažím ale už se mi taky stalo, že jsem si neuvědomila, že mám několik prodejů a že jsem si zase až tak nepředplatila a měla jsem v mínusu 160,. Kč ale nedělo se nic, nikdo mne neodstavil ani nijak neupozorňoval, zaplatila jsem to dodatečně a bylo.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Danny
Znalkyně 288 příspěvků 25.07.10 06:36

Když teda občas něco prodávám, taky pak počkám na mail, ve kterém vyúčtování pošlou. Mám pocit, že to bývá koncem měsíce. Je v něm všechno, včetně data splatnosti. Platím okamžitě a za pár dní ještě aukro pošle poděkování za platbu. No jo, přiznávám, jsem příliš pohodlná,než abych si přímo kontrolovala svůj aukro-účet a zjišťovala kolik a dokdy :oops:

Na poličce 19 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist