DOTAZNÍK ODHLEDNĚ CLUBBINGU, KLUBŮ

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AH64
Učednice 183 příspěvků 12.03.11 12:35
DOTAZNÍK ODHLEDNĚ CLUBBINGU, KLUBŮ

ahoj aromáci, chtěla bych Váš názor, potřebuji ho pro jeden projekt, kde mam výběrové řízení pomůžete mi?potřebuji zjistit, co lidi potřebují abych na tom začala pracovat

Dotazník ohledně klubů

1 – Věk+místo bydliště:
2 – chodíte se bavit do klubů?(pařit)
3 – jakou posloucháte muziku?
4 – pokud chodíte pařit, máte v preferenci určitý klub?pokud ano, ot.č.5
5 – proč tento klub preferujete?
6- pokud nechodíte do klubů, co by vás muselo přijmout, abyste šli?
7-jaký klub byste ve svém bydlišti uvítali? Co vám chybí?
8-odradilo by vás do klubu vyšší vstupné, i kdyby to byla lákavá akce?Pokud ano, proč

9 – nechali byste se zlákat doprovodnými akcemi v klubu, jako jsou hostesky, welcome drinky, tanečnice či akce na alkohol?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 12.03.11 12:44

S litosti oznamuji,ze vyber otazek krome veku a bydliste,me nic nerika.
Uz jsem holt sto let mimo. :mrgreen:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

AH64
Učednice 183 příspěvků 12.03.11 12:51

:( tak snad se někdo najde

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 12.03.11 12:55

…ale ano,najdou. :wink:

nejsou tu jen stare rapsodie jako jsem ja.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 12.03.11 20:21

ráda bych pomohla, ale jsem na tom jako myška.. kromě první otázky bych musela odpovídat samé ne nebo nevím :? asi jsem stejný poválečný ročník :mrgreen:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

melisaa
Nevyléčitelná závislačka 1176 příspěvků 12.03.11 20:35

Já sice tak zvaně „dřívě narozená“ nejsem, ale taky nevím, co bych odpovídala, jdu tam, kam mě někdo pozve a je mi jedno, jestli tam jsou hostesky a podobně :mrgreen:

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 27 vzorků V tužebníku 1 parfém

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 12.03.11 21:16

no, já jsem do klubů a na diskotéky přestala chodit, když jsem si začala připadat jako matka tamního osazenstva… takže někdy ve čtyřiadvaceti :mrgreen: Pak jsem ještě párkrát zašla, když někde hrála oblíbená kapela, ale teď už jsem asi stará i na to.
Co by mě přimnělo? Hlavně kdyby se tam nekouřilo a nepotulovali se tam ožralý puboši.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 13.03.11 03:06
AH64 píše:
ahoj aromáci, chtěla bych Váš názor, potřebuji ho pro jeden projekt, kde mam výběrové řízení pomůžete mi?potřebuji zjistit, co lidi potřebují abych na tom začala pracovat

Dotazník ohledně klubů

1 – Věk+místo bydliště:
2 – chodíte se bavit do klubů?(pařit)
3 – jakou posloucháte muziku?
4 – pokud chodíte pařit, máte v preferenci určitý klub?pokud ano, ot.č.5
5 – proč tento klub preferujete?
6- pokud nechodíte do klubů, co by vás muselo přijmout, abyste šli?
7-jaký klub byste ve svém bydlišti uvítali? Co vám chybí?
8-odradilo by vás do klubu vyšší vstupné, i kdyby to byla lákavá akce?Pokud ano, proč

9 – nechali byste se zlákat doprovodnými akcemi v klubu, jako jsou hostesky, welcome drinky, tanečnice či akce na alkohol?
  1. už skoro 29, Praha
    2. posledních cca 7 let ne
    3. 80s, jazz
    4. ne, většina současných klubů mi díky kombinace hudby tam hrané a klientely přijde nudná, v horším případě trapná
    5. -
    6. museli by zase začít hrát 80s :D (a tím nemyslím pár písniček od Michala Davida a sem tam nějakou Madonnu) a muselo by tam být míň ožralých, poslední dobou si čím dál víc lidí představuje zábavu tak, že někam jdou, tam se zlijou jak prasata a pak buď otravujou všechny okolo, nebo jsou agresivní, nebo někde blijou (další s důvodů, proč se nikam moc neženu) - z 90% tam člověk narazí zkrátka typ lidí, na který narážet nechce ani v normálu, natož pokusu se bavit
    7. nechybí mi nic, už jsem si zvykl :) ačkoliv bych uvítal nějaký klidnější jazzový bar, kam by nesměli lidi pod 20 8)
  2. vstupné jsem ochoten zaplatit na koncert - konkrétní akci, ale jinak bych do podniku, kde se platí, nešel…v restauraci ho taky neplatím - vstupné má v případě klubů smysl tehdy, když je dostatečně vysoké na to, aby oddělilo „zrno od plev“ - jinak to zavání spíš snahou vytřískat z návštěvníků maximum
    9. ne, welcome drinky mají v části českých klubů jediný účel - nalákat „studentky-socky“, za kterýma jako smrad z levné kolínské táhnou zoufalci nebo turisti, kteří se je snaží sbalit na další drinky a tudíž udělají útratu :lol:

když nad tím přemýšlím, nechodil bych vlastně asi nikam, ani kdyby mi za to platili…když se chci bavit s přáteli, obvykle už to zvládáme v nějaké restauraci trochu na úrovni apod., popř. se to protáhne u někoho doma nebo na chatě - ale na to tancování už nás moc neužije (njn, všichni stárneme) :P

btw. docela mě potěšilo, že ten dotazník není podklad k diplomce, chodím ještě na pár jiných diskusních fór a poslední dobou se leckde objevují neskutečně stupidní dotazníky, jejichž autoři tvrdí, že s jejich pomocí sbírají data pro jejich vš práce…tenhle má aspoň hlavu a patu, i když si nemyslím, že moje odpovědi budou velkým přínosem pro onen projekt :D

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Incognita
Nevyléčitelná závislačka 1031 příspěvků 13.03.11 10:36

1 – Věk+místo bydliště: skoro30+Praha
2 – chodíte se bavit do klubů?(pařit): ano, občas
3 – jakou posloucháte muziku?: acid jazz, ska, punkrock, latinskoamerickou, etno i trampskou…
4 – pokud chodíte pařit, máte v preferenci určitý klub?pokud ano, ot.č.5: ne, nepreferuji.
5 – proč tento klub preferujete?: -
6- pokud nechodíte do klubů, co by vás muselo přijmout, abyste šli?: -
7-jaký klub byste ve svém bydlišti uvítali? Co vám chybí?: nic mi nechybí.
8-odradilo by vás do klubu vyšší vstupné, i kdyby to byla lákavá akce?Pokud ano, proč: pokud by mě akce lákala, tak přiměřené vstupné nevadí.
9 – nechali byste se zlákat doprovodnými akcemi v klubu, jako jsou hostesky, welcome drinky, tanečnice či akce na alkohol?: uvedené doprovodné akce mě nelákají.

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 2 parfémy

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 13.03.11 13:07

1 – Věk+místo bydliště: 26, Praha
2 – chodíte se bavit do klubů?(pařit) - obcas, ted uz malokdy
3 – jakou posloucháte muziku? ode vseho neco. Nemam vyhranenej styl, jen svy pisnicky
4 – pokud chodíte pařit, máte v preferenci určitý klub?pokud ano, ot.č.5 - ano i ne
5 – proč tento klub preferujete? Hvezda - je „za rohem“, chodej tam studenti, vstup zdarma, obcas pisnicky na prani. Driv jsem chodila do „Karlovek“, coz je takovy doupe. Vyhovovalo mi, ze v kazdym patre je jina hudba, tak si kazdej vybere. Libila se mi ta atmosfera, beton, cihly, sero s prijemnym osvetlenim a dost lidi, takze jsem ani nemusela pit alkohol abych se odvazila si zatancovat. Je to ale podle me spis klub pro nezadany co si chcou uzit nebo jen nasat tu atmosferu „zfetovanosti“. Hvezda je oproti tomu klidne i pro pary co se chcou bavit spolu.
6- pokud nechodíte do klubů, co by vás muselo přijmout, abyste šli? Kamaradi kteri by tam chteli chodit :) a hudba kterou bych slysela a dalo by se na ni tancovat- idealne i na prani, a alespon dvakrat aby se poustely v tom veceru plouzaky. Ve vetsine klubu mi ty plouzaky prave chybely
7-jaký klub byste ve svém bydlišti uvítali? Co vám chybí? asi nic, Hvezda, kdyby tam nepousteli tu hnusnou paru (co je ted na diskotekach tak popularni, ale neda se v ni dychat), tak by byla idealni.
8-odradilo by vás do klubu vyšší vstupné, i kdyby to byla lákavá akce?Pokud ano, proč: podle toho co je to vyssi vstupne. do 100kc, kdyby to bylo neco fakt zajimavyho, a sli by tam i moji kamaradi bych to zvladla. Nad 100kc bych si to uz asi rozmyslela a zvolila neco jinyho.

9 – nechali byste se zlákat doprovodnými akcemi v klubu, jako jsou hostesky, welcome drinky, tanečnice či akce na alkohol? Akce na alkohol by me mohla presvedcit pokud by byla opravdu vyhodna, a zrovna by se chystala treba nejaka oslava narozenin nekoho z mych kamaradu. Jinak asi nic.

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

AH64
Učednice 183 příspěvků 13.03.11 18:35

všem mockrát děkuji. účastním se výběrového řízení na pozici produkční na VPP a oni chtějí inovovat klub :) tak proto sbírám info od lidí abych mohla ušít nabídku tak nějak na míru a zjistit co lidi v různých věkových skupinách preferují :)

moc děkuji ještě jednou

napadlo mi udělat nekuřácký podnik, ale to nevím zda bude mít uspěch :oops:

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 13.03.11 18:45
AH64 píše:napadlo mi udělat nekuřácký podnik, ale to nevím zda bude mít uspěch :oops:

U mě teda NE :mrgreen:

Pamatuju se, že ještě před revolucí (té v r.1989 :wink: ) proběhl takový pokus v jedné velmi vyhlášené diskotéce na Václaváku - no a ze dne na den tam bylo VYMETENO … jen personál a pár šlapek - ty tam musely pracovně :mrgreen:

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

meduza123
sv. Parfema z Kecálburgu 2397 příspěvků 13.03.11 19:21

Taky se přidám k NE :-) Nejsem až takový závislák, ale když se jdu bavit, tak si k vínu nebo kafíčku cigárko dám ráda. Už takhle mě pěkně s.re ten zákaz ve všech obchodních centrech v Praze :?

Na poličce 94 parfémů 0 miniatur 20 odstřiků 40 vzorků V tužebníku 22 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 13.03.11 21:03

kdyz jdu na nakou parbu tak s kurackym prostredim pocitam. vetsinou to byva i docela dobre vetrany, takze to az tak nevadi. Nejhorsi jsou ty mlhy co se poustej na parketu, to me vzdycky dokonale znechuti.

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Incognita
Nevyléčitelná závislačka 1031 příspěvků 13.03.11 21:22

Přiměřené (sotva znatelné) množství kouře mi nevadí (možná i diskrétně povzbuzuje), ale podnik s pověstí „…za mlhou, která by se dala krájet“ cíleně nechávám jako poslední volbu. Ale to dnes řeší slušná klimatizace.

Hvězda je ovšem výjimkou - ale to je dané kvalitou osazenstva; škoda že to už teď mám z ruky.

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist