Dotazy

Fotoalbum tématu (23) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

miniparfums
Učednice 148 příspěvků 04.03.09 16:18
Dotazy

Nerad zakladam nove vlakno ale protoze v posladni dobe dostavam na svuj e-mail desitky dotazu na klasicke vune.Rozhodl jsem se napsat , nejake poznatky prave sem at vam panove nemusim odpovidat kazdemu zvlast.Doufam ze se nebudete na mne zlobit ale mam pocit ze to jsou v podstate porad stejne vune na ktere tady nekdo napise recenzi a daji se levne sehnat na netu.Vetsina z vas pak pise ze jste sklamani a ze vune neni vubec tak hezka (v lepsim pripade) jak se tady v recenzich pise.

Proc vune na kterou je napsana hezka recenze voni hrozne?

Protoze recenze pisou vetsinou holky ,ktere maji parfemy jako zalibu , konicek a opisovana vune se jim proste libi ,z nostalgie anebo maji radi znacku, parfumera ktery vuni vytvoril.Nektere holky pisou absolutne perfektni, vystizne recenze jen jim proste jako zacatecnici nerozumite.Nektere recenze vuni neopovidaji vubec a sam nekdy neverim ze dotycna/y vuni vubec vyskousel.Pokud chci kupovat neco podle slozeni naslepo(bez vyskouseni) tak musim znat aspon priblizne jak voni jednotlive slozky parfemu a vyvarovat se pak nakupu vune v ktere jsou slozky ktere mne obtezuji.Parfemum se venuji uz hodne dlouho a presto ,koupim naslepo hodne vuni ktere hned obratem prodam pod cenu za kterou jsem je zakoupil

Proc voni skoro vsechny klasicke vune divne ?

Co je klasicka vune?Kdy zacina byt vune klasikou?
Ted napisu hodne zjednoduseny nazor na to co je klasicka vune.Podle mne je to vune ktera ma v dobe sveho vzniku obrovskou popularitu a udrzi si ji aspon 15 let a pak se dela dal protoze ma hodne obdivovatelu ktery ji kupuji dale a nove obdivovatele kterym se libi i presto ze vkus doby je uplne jiny.Vetsine z vas ktery pisete ze klasika je divna je od 21 do 28.vubec se Vam nedivim proste jste vyrustali v dobe oblibenosti CK One a Bosse a vnemy z detstvi si neseme sebou cely zivot.Proste mate radi spise vune lehci s tonem aquatickych slozek.Mne je 35 a ja si z detstvi pamatuji vune jako Jules od Diora,Canoe od Dana,Eau Imperiale od Guerlaina , Pour monsieur od Chanel,Kouros a od toho se odviji i muj pohled na klasicke vune

Co rikas na vuni XXX chci si ji poridit naslepo, protoze je na netu levna a ma dobre hodnoceni ?

To je super ze se da nakupovat pres internet a je pravda ze parfemy jsou na zahranicnych strankach hodne levne, ale koupite si svetr M kdys mate XL jen proto ze je levny s tim ze doufate ze se roztahne?
Urcite ne!
Na netu jsou hodne levne vune, ktere prodejci hodne levne nakoupili, a protoze sam pracuji pro obchody muzu vam rict kazdy prodejce ma na svem zbozi marzi stanovenou tak ze i kdys je zbozi levnejsi o 70% tak prodejce neprodava za nakupni cenu.
Nekupujte nic naslepo prave proto ze vune jsou dnes levne a tezko ji prodate za to co jste ji poridili!

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 51 Další »
Reakce:

m.mart
Nevyléčitelná závislačka 1601 příspěvků 04.03.09 16:28

Fajn příspěvek, myslím, žes to vyjádřil téměř dokonale (sám mám občas tendece vyzkoušet všechno, co je zrovna ve „výhodné“ nabídce).
Jen jsem měl dojem, že to píše starý chlap a přitom jsi jen o dva roky starší :lol:

Na poličce 12 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 76 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 04.03.09 16:36

Starší věkem možná ne, ale starší služebně rozhodně ano :)

Fajn rady… aplikovatelné víceméně i na dámské parfémy.
Ke klasickým vůním bych dodala, že je to prostě možná jinou dobou - stejně jako se mění oblečení, mění se i vůně. Na to, aby člověk ocenil nebo dokonce uměl nosit „starou módu“, už se musí trochu vyznat, mít přehled a otevřenou mysl. Pro začátečníka je vždycky nejbezpečnější začít současnými trendy.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 05.03.09 11:34

vsimol som si malo u nas znamej znacky LOEWE , celkom dobre je hodnotene LOEWE pour homme, zaujimava moze byt aj SOLO LOEWE a Esencia di LOEWE… miniparfums,, mas s touto znackou skusenosti? mna by hlavne zaujimalo to prve pour homme, su to vsetko stare klasiky, alebo viac menej moderne vone?

Na poličce 55 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 05.03.09 11:36

taktie znacka BOUCHERON v panskej verzii je tu troska malo spominana,,, pour homme, JAIPUR pour homme??? vie niekto nieco napisat o tychto vonach?

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 05.03.09 11:47

GIVENCHY - Xeryus a Xeryus Rouge - co hovorite na tieto vone?

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 05.03.09 13:16

Ja bych dodal jeste malou poznamku k tem vunim kupovanym naslepo

Ja jsem si spocital, ze pokud je vune tezko sehnatelna a je k dostani ve sleve, tak se mi mnohem vic vyplati ji koupit naslepo i s tim, ze bych ji vylil do zachodu, protoze kdyz si spocitam cestu nekam, kde ji maji (za dost pravdepodobneho predpokladu, ze u nas nebude), a to jak financne, tak casove ....... vyjde mi, ze ta cena (kuprikladu 800kc) je v podstate ekvivalentni tomu, ze bych zvednul zadek a vymyslel nesmyslny duvod k tomu, abych jel tam a tam, pricemz hlavni zajem je stejne jenom ten, ze chci vyzkouset konkretni vuni. Navic kdyz nekam jedete, to zkouseni je pomerne stresujici … neni objektivni ..... a zkousek je treba udelat vic.

Kazdopadne diky Bohu (a Ade) za tohle forum a vymenu vzorku pres postu ;)

toz tak ! :)

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 05.03.09 13:58
:D

ja mel obcas stesti, ze jsem vuni prodal za nakupni cenu

to jeste v dobe, kdy jsem ji koupil v zahranici a u nas jeste eShopy nefrcely, tudiz ve Fannu cena 1500, na letisti 1000,–

Dnes se na tomhle nezmenilo nic, ale uz kazdy muze objednat na internetu za ty „letistni“ ceny.

Ja naslepo radej moc kupovat nebudu, i kdyz toho Monsieur Balmaina mozna jo ..... a mozna Grey Flannel ....... ty ceny jsou tak strasne NIIIIIZKO !!!! :D

Nat
Učednice 68 příspěvků 05.03.09 14:04

V tom rozhodně nejsi sám. Myslím, že na tomto fóru jsou svým způsobem posedlí všichni. Já například teď docela vážně uvažuji o nákupu cca 30 různých vůní, samozřejmě ne najednou, ale občas k tomu nemám daleko. Myslíte, že toto chování má diagnózu? Nat

Na poličce 90 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Nat
Učednice 68 příspěvků 05.03.09 14:06
xronos píše: :D

ja mel obcas stesti, ze jsem vuni prodal za nakupni cenu

to jeste v dobe, kdy jsem ji koupil v zahranici a u nas jeste eShopy nefrcely, tudiz ve Fannu cena 1500, na letisti 1000,–

Dnes se na tomhle nezmenilo nic, ale uz kazdy muze objednat na internetu za ty „letistni“ ceny.

Ja naslepo radej moc kupovat nebudu, i kdyz toho Monsieur Balmaina mozna jo ..... a mozna Grey Flannel ....... ty ceny jsou tak strasne NIIIIIZKO !!!! :D

Kde mají Balmaina za lacino? Nat

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 05.03.09 14:06
Nat píše:
V tom rozhodně nejsi sám. Myslím, že na tomto fóru jsou svým způsobem posedlí všichni. Já například teď docela vážně uvažuji o nákupu cca 30 různých vůní, samozřejmě ne najednou, ale občas k tomu nemám daleko. Myslíte, že toto chování má diagnózu? Nat

to je proste nakupovaci obsese ...... neco jak ma Carrie v Sexindasity s botama ;)

resp. take touha po novych zazitcich ...... resp. touha po te jedine a nejlepsi

tak si to nejak namichej a vznikne z toho ta diagnoza ...... nebezpecna zacne byt az za slpichacky utratis penize urceny na SIPO apod. ;)

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 05.03.09 14:10

miniparfums, ber to tak, že každý špás něco stojí, hlavně, že máš koníčka, který tě baví :!: a ruku na srdce - každý koníček leze pěkně do peněz, to si moc nevybereš, většinou se člověk stává náročnější a náročnější a náročnější… :roll:

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 05.03.09 14:12
Vera píše:
miniparfums, ber to tak, že každý špás něco stojí, hlavně, že máš koníčka, který tě baví :!: a ruku na srdce - každý koníček leze pěkně do peněz, to si moc nevybereš, většinou se člověk stává náročnější a náročnější a náročnější… :roll:

prave ........ vemte si tuningare ....... von si koupi jedno auto a to stoji tolik penez, ze tolik neutratite za picifuky za celej zivot

Nat
Učednice 68 příspěvků 05.03.09 14:14
xronos píše:
Nat píše:

to je proste nakupovaci obsese ...... neco jak ma Carrie v Sexindasity s botama ;)

resp. take touha po novych zazitcich ...... resp. touha po te jedine a nejlepsi

tak si to nejak namichej a vznikne z toho ta diagnoza ...... nebezpecna zacne byt az za slpichacky utratis penize urceny na SIPO apod. ;)

To ne, nebezpečný už je to teď! Protože, když si spočítám, jak by mi dlouho trvalo, než bych všechny svoje vůně spotřebovat, aniž bych ode dneška něco koupil, tam mi to vychází na dobrých 20 let. A to ještě navíc za předpokladu, že nebudu s žádnou vůní nijak šetřit. Možnám se budu vonět i těsně před sprchováním, abych to vyplácal. Nat

miniparfums
Učednice 148 příspěvků 05.03.09 14:17
:D
Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 51 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist