Dotazy na moderátorky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 12.04.11 10:43
Dotazy na moderátorky

Moderátorky,
prosím, mám dotaz: k čemu má sloužit mazání příspěvků? Četla jsem pravidla a měla jsem za to, že má sloužit k zachování pořádku - no jo, ale jak se dozvím, co jsem udělala špatně , když příspěvek najednou zmizí jako smrad a já se to ani nedozvím?

Neptám se na důvody smazání - a vím už, co jste smazaly v Rozvodu a jako odpověď na položenou otázku (zda se stal dotyčný manžel hovadem až po boku dotčené manželky) mi to zcela postačuje. Ale upozornila mne na to jiná čtenářka tohoto fóra, moderátorky ani muk.

Není to kontraproduktivní?
Kdyby mi to nikdo neřekl, tak bych si toho nevšimla, psala bych to klidně furt dál, vy byste mi to za zadkem mazaly a nakonec byste mi sem zakázaly přístup. To je styl řízení Omlazení

Není to nesmysl, mazat bez upozornění? Nebylo by pro fórum přínosnější MODEROVAT, tzn. nejdřív upozornit, usměrňovat diskusi, než tajně mazat?

Dík za odpověď.

Na poličce 1 parfém 32 miniatur 28 odstřiků 107 vzorků V tužebníku 253 parfémů

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

llenni
Nevyléčitelná závislačka 1604 příspěvků 12.04.11 10:55
  1. Co řekne admin, je svaté. Smaže-li admin téma nebo příspěvky, neptejte se, proč to udělal, nedožadujte se vysvětlení a nepořádejte demonstraci proti cenzuře. Totéž platí, maže-li moderátor a admin s tím souhlasí (poznáte-to podle toho, že dotyčný moderátor zůstává moderátorem). Nejde o porušování vašich ústavních práv, ale o prosté udržování pořádku.
Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 12.04.11 11:01

Jak je to v rozporu s mým dotazem? Ptám se na něco úplně jiného, ostatně jsem to asi tak někde uprostřed svého příspěvku i doslova napsala.

Ze zúčastněných v této diskusi číst umím…

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 12.04.11 11:20

ano, to by šlo, pokud by se kolem toho zase nerozpoutala debata o svobodě slova, nudnosti fóra…a příslušné vlákno se nezahltilo rozhořčenými reakcemi…

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 12.04.11 11:34

Věra to tak dělá - viz. viewtopic.php?p=47213­1#p472131

Jinak můj názor: taky si myslím, že by se dotyčný měl dozvědět, proč se tak stalo - minimálně z didaktických důvodů.

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 12.04.11 11:45
sarrafinka píše: :shock: zdálo se Ti toho usměrňování málo?Nevšimla sis pokaždé těch následků?

jestli to bylo na mě, tak nechápu…
Věra mi napsala SZ a já nemám pocit „ukřivděnosti“ - to se na fóru snad nemusí řešit, ne?

sarrafinka
Nevyléčitelná závislačka 1257 příspěvků 12.04.11 11:47

:shock: to nebylo na Tebe,já reaguji na Tigru.
nejdřív upozornit, usměrňovat diskusi

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 12 parfémů

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 12.04.11 11:51

RoSo, tvých příspěvků jsem mazala hodně, tak mi přišlo dobré tě upozornit na větší úbytek příspěvků, chtěla jsem, abys věděla, že tě neodstraňuji :wink:

ostatní moderátorky upozorňují na mazání v příslušných vláknech, protože když mažeš neaktuální příspěvky ani nejde psát každému zvlášť…

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 12.04.11 12:05
RoSa píše:
sarrafinka píše: :shock: zdálo se Ti toho usměrňování málo?Nevšimla sis pokaždé těch následků?
jestli to bylo na mě, tak nechápu…
Věra mi napsala SZ a já nemám pocit „ukřivděnosti“ - to se na fóru snad nemusí řešit, ne?

A tohle je ilustrace systému Omlazení. Něco zmizelo a neví se co a proč, že?

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 12.04.11 12:12

Omlazení je hororový příklad fungování moderátora/admina :speechless:

Tam Ti smažou příspěvek odpovídající pravidlům, a nikdy se nedozvíš proč - ani na explicitní dotaz!
To je dle mého názoru hulvátství…

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 12.04.11 12:21
Tigra píše:A tohle je ilustrace systému Omlazení. Něco zmizelo a neví se co a proč, že?

lepší nevědět proč, než mít z každého vlákna krvavou řež o poslední slovo.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 12.04.11 12:27

Tigro, máš pravdu, s umazáním jsem se uklikla, nechtěly jsme zase rozpoutávat vášně, ale o nic nešlo, protože příspěvěk byl tak jako tak ocitován, mohla jsem klidně smáznout i citaci a nic nevysvětlovat, jak je to přece na tom Omlazení, které nám pořád otloukáte o hlavu… šije se tu do nás docela dost, nevím proč, ale pokud jsem si všimla i tvé forum má nastavená pravidla…

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 12.04.11 12:29

Hele, pitvací vlákno máte vedle, tak nezakládejte nové.

Tigro, jestli se ti zdá, že je tvé bití na poplach málo slyšet, zakup kolejnici a ocelovou paličku, zburcuj sousedy a vyražte na Arôme s pochodněmi a vidlemi. Jsi tu jediná (s pár podobně naloženými v závěsu), kdo po jmenování moderátorek spustil paranoidní křik a neustále se dožaduje nějakého vysvětlování. Už mě to nebaví, a jestli toho nenecháš, začnu banovat - a pak se můžeš zase někam přemístit a vykládat tam, jaký na Arôme vládne despotismus.

Zamykám.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist