Douglas

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 09.04.08 10:48

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

tuzezlypes
Parfémová maniačka 562 příspěvků 13.04.08 20:00

Super možnost čichat a prohlížet vůně, bez toho, aby prodavačka příliš prudila dotazy, co si budu přát.

Na poličce 58 parfémů 2 miniatury 14 odstřiků 64 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9443 příspěvků 24.04.08 23:10
tuzezlypes píše:
Super možnost čichat a prohlížet vůně, bez toho, aby prodavačka příliš prudila dotazy, co si budu přát.

Mně by ale zrovna v úterý bodlo, když jsem spěchala, kdyby „prudila“ aspoň jedna svojí přítomností… jedna byla přikovaná na kase a druhá taky nic. Tak jsem nakoupila vedle :-D a v duchu jsem se usmívala nad představou té známé scény z Pretty Woman 8) Asi je to deformace z povolání, ale očividný nezájem o zákazníka mi hodně vadí.

Na poličce 0 parfémů 2336 miniatur 71 odstřiků 459 vzorků V tužebníku 24 parfémů

dias
Učednice 168 příspěvků 25.04.08 19:58
tuzezlypes píše:

No, záleží na tom, kde … :(

V ostravském tedy prudí dost a - aniž se člověk na cokoli ptá, resp. pohledem je posílá do opačného kouta prodejny - doporučují, která vůně je „opravdu krásná“ - a na moje lehce ironické podotknutí, že to by snad z obchodního hlediska měly - když už to považují za nutné - tvrdit o všech značkách, které prodávají, začnou mávat rukama kolem regálů a namátkově jmenovat různé typy vůní (ale zásadně vždycky tu nejsvěžejší, tedy spíš „nejdrogerkovější“ odnož, celkem logicky nejpřiměřenější věku - ovšem svému, tj. cca 20 :wink: ).

Na poličce 594 parfémů 70 miniatur 210 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 10.05.08 12:42

Možnost zkoušet se mi líbí, ale bohužel mají prodavačky na přímý dotaz na určitý druh vůně tendenci říkat:„na Vás? No, teď hodně kupují.....“
V závěru odcházíte zahlcená novinkami od ovocenek po orient a je jim jedno, jestli máte na sobě sako, sportovní oblečení, koženou bundu, nebo etno. Je to asi bohužel nemoc spousty parfumerií. Opravdové odbornice, které to baví chybí.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů

coccinelle
Učednice 194 příspěvků 26.05.08 16:56

Byla jsem v Douglasu v Olomouci, kde se dá čichat podle libosti, sortiment je slušný a obsluha je relativně příjemná (tzn. drží se zpátky) a pak na pražských Příkopech - tam jsem narazila na slečnu, která se mi věnovala asi hodinu, měla obrovský přehled, nadchla mě pro úplně jiné vůně než jsem byla doposud zvyklá nosit a celou dobu byla úžasně milá (ne vlezlá), i přesto, že věděla, že si nic nekoupím, jen jsem potřebovala vědět, jak voní Sensi White Notes, kterou tam myslím zrovna neměli.

Na poličce 2 parfémy 1 miniatura 12 odstřiků 82 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Veru  04.08.08 23:42
...

Tak v našem budějckým Douglasu jsou prodavačky celkem v normálu, zpravidla se zbytečně nevyptávají, jen když vidí, že opravdu tápu, ale nedávno tam začal pracovat i jeden mladíček, a ten za zákazníky leze pořád…! :roll: Asi má na začátku ještě tu chuť a elán dělat svou práci naplno, a já jen doufám, že ho to brzo přejde, protože mě vyděsí tím svým vysokým zženštilým hláskem pokaždé, když se nenápadně přiblíží zezadu… :shock:

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 04.08.08 23:51

…jooo v Českých Budějovicích by chtěl žít každý… :wink:

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Kopretina
Učednice 95 příspěvků 06.12.08 21:47
Liberec Douglas

Super obchod, kde je poměrně veliký výběr a můžu si tam zkoušet vůně jak dlouho chci. Prodavačky opravdu přijdou spíš až na požádání nebo když se člověk tváří dlouho bezradně. Záleží asi na kterou narazíte, když jsem tam byla minulý týden a řekla, jaké složky v parfému chci, tak mi hned nabízela vůně, které se mi líbily. Dnes jsem naopak měla pocit, že jiná slečna prodavačka o parfémech nemá ani zdání.

Na poličce 17 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 20 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 13.12.08 23:25

V Olomouci v Olympii měli zkažené 2 pánské testry ze 3, co jsem očichávala.Naštěstí jsem aplikovala na paírek a ne na ruku :?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Tanushka
Znalkyně 256 příspěvků 16.08.10 20:21

Na Douglas v Brně v Olympii si nemůžu stěžovat - obsluha velmi příjemná, nechají člověka v klidu se rozhlídnout a trochu se zorientovat a teprve následně přijdou s radou. Sortiment vůní je tam sice trochu slabší (minule jsem měla vytipované 3, které jsem chtěla vyzkoušet a neměli ani jednu, přestože to byly vůně, které jsou běžně k dostání) ale jinak OK :)

Na poličce 51 parfémů 2 miniatury 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Evženie
Znalkyně 359 příspěvků 22.11.10 01:01

V Douglasu v Liberci jsem tento týden narazila na prodavačku, která asi opravdu rozuměla své práci a všechno, co mi sama nabídla na základě toho, co jsem jí řekla, sedělo - dokonce se mi líbily i pánské vůně, co mi nabízela (vybírala jsem dárek). A uměla vůně zařadit do správných kategorií (a né jako když řeknete „chci něco pudrového s jasmínem“ a oni vás polejou sladkým bonbonem nebo citrónovkou). Jinak tam je nabídka opravdu (na Liberec) bohatá. Vůbec mi připadá, že personál v této prodejně je (snad jako jeden z mála) kompletně školený a ochotný, protože i pán z ochranky (!) mi doporučil zajímavou vůni. Velký kontrast ke znuděné slečně v Sephoře, která bezmocně postává u regálu a říká jenom „lituji, nemáme“.

Na poličce 27 parfémů 25 miniatur 0 odstřiků 141 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Arnika
Parfémová maniačka 967 příspěvků 23.11.10 11:01

Já jsem byla před časem v Douglasu v Praze na Příkopech a celkem mile mě překvapila starší prodavačka s dosti velkým přehledem - upravená, milá dáma, která se nijak nevtírala, ale když jsem se na něco ptala, tak opravdu byla v obraze a věděla přesně, o čem je řeč. S tím se člověk setká fakt jen málokdy…

Na poličce 25 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

morricone2209
Znalkyně 400 příspěvků 06.12.11 15:27

Dnes v Brně v Olympii jsem se zeptal prodavačky jestli náhodou nemají miniaturu 7,5 ml Bottega Veneta pro manželku.Bohužel už nemáme ale mohu vám nabídnout odstřik do 10ml zlatého refanu za 99,–.Takže po okraj naplněný 10ml refan s krásnou vůní a to vše za 99,–.Co dodat? Kéž by to tak vypadalo i jinde.Každopádně mě i manželku to moc potěšilo .

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Lencza15
Učednice 237 příspěvků 06.12.11 20:11
morricone2209 píše:
Dnes v Brně v Olympii jsem se zeptal prodavačky jestli náhodou nemají miniaturu 7,5 ml Bottega Veneta pro manželku.Bohužel už nemáme ale mohu vám nabídnout odstřik do 10ml zlatého refanu za 99,–.Takže po okraj naplněný 10ml refan s krásnou vůní a to vše za 99,–.Co dodat? Kéž by to tak vypadalo i jinde.Každopádně mě i manželku to moc potěšilo .

To mi zní skoro jako sci-fi :) A každopádně by mě podobný zážitek taky moc potěšil…

Na poličce 4 parfémy 1 miniatura 4 odstřiky 68 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist