Dovča a jiné cestopisy

Prostor pro upřesnění detailů parfémových a neparfémových setkání v Ostravě

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Omezené přispívání (pouze členové mohou do skupiny přispívat)

Medojedka 17.09.12 16:18

Dovča a jiné cestopisy

no prostě fotky, zážitky… ;)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »

Reklama

Medojedka 28.09.12 23:18

Pár fotek z dovolených 2010 a 2011, vše z ostrova Hvar, vesnička Ivan Dolac. Jeli jsme po dálnici do Splitu, pak trajektem do Starigradu, a zase autem do Ivan Dolce. Je tam 7 pláží, slunce se přes den stěhuje z jedné na druhou, takže jsme si mohli vybrat - slunce nebo stín. V roce 2010 jsme byli i se synem, snachou a vnučkou, roce 2011 jen já, manžel a dcera. Kouzelné místo :srdce: :andel:

Kajla 01.10.12 08:37

@Medojedka Oli no to je paráda !!! Chorvatsko miluju. Kdyby nebylo tak daleko, jezdila bych tam několikrát do roka. Teda vyjma přelidněných míst typu Makarská a podobně, to teda fakt nee…A tohle místo vypadá na oázu klidu…
Máš nesmírně sympatickou rodinu, vnučka je sladká :srdce:

zuz.ka 02.10.12 09:06

Oli , Kája už to napsala za nás. Jste všichni sympaťáci :D

Tady pár fotek z minulého víkendu z Velké Fatry.

Medojedka 02.10.12 09:18

@zuz.ka Zuzi, krásné děti
:palec: :andel: , mám ale hned výčitky svědomí :oops: kolik toho musíš zvládat :roll: , a k tomu blog, Arome… :roll: musím také vyvinout nějakou větší aktivitu :idea:

zuz.ka 02.10.12 09:23

Jaké výčitky. Výčitky bych měla mít já, Arome teď trochu zanedbávám. Většinou kouknu jen sem k nám :(
A díky za děti. Jsou opravdu kouzelné, zvlášť večer, když už spí v postýlkách :mrgreen:

Kajla 02.10.12 10:15

@zuz.ka Zamáčkla jsem slzu při vzpomínce na dobu, kdy byly moje děti tak sladké…
Zuzi, kde jste byli ubytování a případně přes koho. Já bych tam chtěla na konci října vyrazit na cca 3-4 dny
@Medojedka já ti mám pocit, že čim větší jsem měla zápřah, tím více jsem zvládala. Dneska se ke všemu rozhoupávám 3 dny…

zuz.ka 02.10.12 10:43

@Kajla
http://liptov.sk/bystrina/ Bydleli jsme v chatě Tomáš. Jeli jsme tam ještě se známými, co mají stejně staré děti.

Další možnosto ubytování tady:
http://www.apartmanyhrabovo.com/sk/uvod.html
http://www.apartmanyfatra.sk/
Obojí je hned u lanovky na Malino Brdo. A jestli pojedete, dám Ti ještě nějaké tipy na Koliby ;)

Kajla 02.10.12 11:56

Zuzi dík
Chtěla bych manžela na konci října vytáhnout na Slovensko. Sice remcá, že má moc práce, ale snad se mi to na 2, 3 dny podaří…

Kajla 06.11.12 09:39

Takže dámy, jak jsem mluvila o ubytování v Francii, město Menton - posílám odkaz na facebook
 https://www.facebook.com/media/set/?…

Ono je to spíš asi takové poškádlení, já jsem jako cestovatel bez manžela nemožná, ale co kdyby, že jo :lol:

Arlet 07.11.12 01:08

@Kajla no úžasné!! - jak nemožná???? to jako nepojedem ..???? :zed: :zed:

Kajla 07.11.12 07:59

@Arlet :mrgreen: Já to vyprovokuju a pak se cukám, že jo :mrgreen:
O tom ještě pokecáme. Se mnou je problém, já mám totiž muže, který se o mě stará. Fakt, někdy mě i kontroluje jestli jsem teple oblečená a mám svačinu :lol:
Pokud by se to fakt podařilo zorganizovat, tak by šlo hlavně o řidičky. Na takovou dálku já nemám koule ( ani orientaci ).
Já jsem se taky loni s dcerkou rozhodla, že jletíme do Liverpoolu a bylo. Koupily jsme letenky, tam nás čekala sestřenka…Ale tak to bylo jednoduché ( a to byl parádní výlet )

Medojedka 07.11.12 09:08

@Arlet @Kajla holky, já bych jela až bych brečela…ale mám handikap - špatně chodím, a to je přece jen otravné, když se na někoho pořád čeká. Ono to není až tak otravné, ale jde o čas, žejo. Rodina je zvykla, tak na dovolené to prostě řešíme tak, že do terénu moc nechodím, abych nezdržovala, stačí mi jen tak se projít po promenádě, no :lol: .

Ale vy byste tam měly zajet. Jižní Francie je kouzelná :* . Voňavá, relaxační, tam se snad ani nervovat a zlobit nejde, všichni se mají rádi a je všeobecná pohoda a laskavost - nevím, jak to jinak popsat. A hlavně Grasse s Fragonardem, a všude voňavé bylinky - levandule, bouquet provencal… ráno všichni jdou do malých krámků pro čerstvé bagety a hospodští zametají a umývají po včerejším nočním rozjímání - večer se obvykle dlouho sedí venku u vína…Kouzelné! :andel: Poznáte noblesu Cannes s alejí slavných herců (otisky rukou v dlažbě na chodníku), malebnost Arles, kde tvořil můj zamilovaný Van Gogh (byl také cvok, s tím bychom si rozuměli :lol: ), snobismus a rozmarnost Nice - malé černé šaty a velký bílý diamant :lol: , a krásu azurového pobřeží.
To vše nafotíte a hodíte do vlákna „Dovča a jiní cestopisy“ ;) .A na sraz donesete něco od Fragonard a nejen :dance:

(ta káva s kardamonem mě nějak inspiruje :lol: )

edit: opravila jsem názvy měst - jsem francouzsky negramotná, omlouvám se, napsala jsem to podle výslovnosti :oops:

Příspěvek upraven 07.11.12 v 23:13

Kajla 07.11.12 09:21

@Medojedka Oli ty mi dáváš … jdu startovat auto a jedu :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Zažádat o členství ve skupině

Nový článek:

Arome v novém odstínu: Vylepšené funkce a katalog kosmetiky

Parfémové Arome nám v nezměněné podobě sloužilo téměř šest let. To je v prostředí internetu opravdu úctyhodně dlouho. Se starým designem se loučíme a web dostává nový kabát a k němu ještě pár vylepšení. Co všechno jsme změnili?

Celý článek »
Přidat nové téma

Nové diskuse

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny

Členové skupiny

Nové příspěvky

TOPlist