Dovolená v Bretani

Fotoalbum tématu (12) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlinellenni
Nevyléčitelná závislačka 1604 příspěvků 23.06.13 11:23
Dovolená v Bretani

Prohledala jsem diskuze, ale mnoho jsem nenašla. A tak zakládám nové téma. Prosím o radu - byl tu někdo na letní dovolené v Bretani? Jedeme letos poprvé, dříve to bylo opakovaně Chorvatsko, ale ujasnila jsem si konečně, že nesnáším vedra a proto letos změna :-). Jen jsem si tak právě uvědomila, že moc nevím co s sebou. Běžně jsem na dovolenou vozila kufřík plavek, žabky, spoustu letních šatů a nějaké boty k nim. Teď si tak čtu o Bretani a začínám přemýšlet, že to asi bude dost jinak :think: , především kvůli počasí. Blbé je, že nosím jen šaty, kalhoty mám jen dvoje (na cvičení), džíny ani jedny. Jedeme 1. 7., bydlet budeme v Cancale. Máte někdo zkušenost s počasím v Bretani v tuto dobu? Uvítám cokoli, třeba i tipy na stravování, výlety, parkování, co si nenechat ujít, čemu se naopak vyhnout, prostě jakékoli cestovatelské rady :kytka: . Jedeme autem i s dětmi (9 a 12 let).

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6186 příspěvků 23.06.13 18:16

ja som bola jedno leto ako decko v Bretani a pametám si váľanie sa na pláži, vyhrabávanie ustríc z piesku, veľké porcie zmrzliny a výlety na lodi…takže, odporúčam „kufřík plavek, žabky, spoustu letních šatů a nějaké boty k nim“…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Uživatel je onlinellenni
Nevyléčitelná závislačka 1604 příspěvků 23.06.13 18:35

Fakt? No, já jsem podlehla dojmu, že spíš větrovku, pláštěnku a pevné boty :-). Děkuji moc za odpověď :kytka: , myslela jsem, že tu bude víc lidí, kteří tam někdy byli. Tak asi ne …

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6186 příspěvků 23.06.13 18:39

no, tak bolo to dávno, takže tie spomienky asi nebudú napresnejšie, možno tam niekedy aj pršalo, alebo fúkalo, len si to nepamätám.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Tana1112
sv. Parfema z Kecálburgu 5087 příspěvků 23.06.13 19:03

My jsme byli v Bretani předloni, bylo to prvních 14 dní v červenci. Celou dobu se teplota pohybovala kolem 15 st. C (podle našeho hoteliéra to bylo výjimkou, že normálně bývá tepleji). Kdybych měla vlézt do moře, asi by mě odvezli… i když můj muž a naše jorkšírka to zvládli bez problémů. Nicméně nepršelo, na sluníčku bylo relativně příjemně, ale na krátký rukáv to nebylo. Moc nám to nevadilo, protože kvůli koupání jsme do Bretaně a Normandie nejeli, takže to bylo supr i tak :srdce:

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Uživatel je onlinellenni
Nevyléčitelná závislačka 1604 příspěvků 23.06.13 19:17

Táňo děkuji, my tam také nejedeme kvůli ležení u moře. Počítáme s výlety, procházkami apod. Jen jsem si tak nějak uvědomila, že by mi pomohly jakékoli tipy někoho, kdo tam už byl. Jorkšírku máme taky, jen ji musíme nechat u babičky, v hotelu nechtějí zvířata :roll: .

Tana1112
sv. Parfema z Kecálburgu 5087 příspěvků 23.06.13 19:22

@llenni Každopádně bych větrovku a pevné boty zabalila jako první. Ostatně větrovku můžeš vždycky sundat… :lol: . Užijte si to, je to nádherný kus světa :srdce:

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Fleur  23.06.13 19:50

@llenni , Bretaň je, pokud jde o počasí, naprosto nevyzpytatelný kout země. Vezmi si plavky i pláštěnku a itinerář pružně přizpůsobuj změnám počasí.

Uživatel je onlinellenni
Nevyléčitelná závislačka 1604 příspěvků 23.06.13 20:03

Fleur, ano, vezmu to všechno a ono to nějak dopadne :kytka: :D .

Táňo, krásné fotky :srdce: .

ippolita
Parfémová maniačka 826 příspěvků 23.06.13 20:08

A ak planujes parfemove nakupy, poobzeraj sa po znacke Lostmarch ;)

Na poličce 50 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 23.06.13 21:43

@Tana1112 Úžasný fotky, sakra, má to atmosféru! :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Uživatel je onlinellenni
Nevyléčitelná závislačka 1604 příspěvků 23.06.13 21:53

@ippolita Ha! Píšu si … :palec: .

Fleur  23.06.13 22:53

A také tam sídlí firma Divine 8)

Uživatel je onlinellenni
Nevyléčitelná závislačka 1604 příspěvků 18.07.13 19:30

Děkuji všem za rady i tipy. Bylo to krásné a musím se tam jednou vrátit :srdce: .

Lenka22
Parfémová maniačka 855 příspěvků 18.07.13 20:00

Krásný, moc krásný - napiš nějaké praktické poznatky - jeli jste autem a kde se vám líbilo, tam jste se ubytovali? Nebo jste měli místo od místa něco zamluvené? Kde jste všude byli? A jaké nakonec bylo to počasí?

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 32 odstřiků 92 vzorků V tužebníku 34 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist