Dovolená v Chorvatsku

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lila
Nevyléčitelná závislačka 1841 příspěvků 19.06.13 18:02
Dovolená v Chorvatsku

Holky, prosím o radu!!! Syn chce jet se svojí holkou do Chorvatska, známe jen Medulin (Istrie, tam jsme byli mockrát) a Biograd na Moru. Chce někam do apartmánu, nechce se jim vařit, ale zazobanej taky není :mrgreen: . A tak vybírá, vybírá, ale lepší je určitě na doporučení. Třeba některá z Vás máte typ, třeba se vracíte na jedno místo, kde je pěkné bydlení, koupání i možnost stravování. Moc a ještě víc děkuju! :srdce:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Dagmarr
Nevyléčitelná závislačka 1862 příspěvků 11.07.13 16:22

@Lila
My jezdíme do Tučepi. Je to tam fajn, ale místy totálně narvaná pláž, což mi vadí. Jinak spousta hospůdek, restaurací, večer v nich hraje živá hudba,… Taková ta turistická klasika. Nic divokého, ale ani klidného. Apartmány mají už snad všichni na úrovni. Vybavené pračkou, klimatizací. Vůbec se mi kolem Makarské líbí. Baška Voda, Brela jsou oblíbená letoviska Čechů. Letos i Maďarů, Poláků a Ukrajinců.
Pár let po sobě jsme jezdili i do Primoštenu, tam se nám líbilo.

Na poličce 33 parfémů 3 miniatury 24 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 4 parfémy

barbucha  11.07.13 20:25

@Dagmarr
My jsme každej rok jezdili do Igrane, to jsme skoro sousedky :lol:

Clarisse
Parfémová maniačka 617 příspěvků 11.07.13 21:13

My byli v Živogošče Blato, na konci Makarské riviery, krásné místo, ale moc klidné, skoro žádná zábava.Na Makakarské jsme projezdili spoustu pláží, moře je tam nejhezčí v celém Chorvatsku, bohužel přeplněné. Ale v pohodě se dají najít malé plážičky mezi letovisky, kde je hodně soukromí. Pak jsme byli na Istrii v Rovinji, to je nááádherné starobylé městečko, opravdu mě uchvátilo. Byli jsme kousek za městem, kde byl klid a do města jezdili lodním taxi. Pláže o dost horší než na Makarské, ale dalo se to. Letos jedeme do Primoštenu. Kamarádka byla v Trogiru a básnila o něm, krásné moře i město.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Dagmarr
Nevyléčitelná závislačka 1862 příspěvků 11.07.13 21:27

@barbucha
Tak to jo, mohly jsme se chodit očuchávat :) .
@Clarisse
Souhlasím, že Rovinj je nádherné městečko - totální romantika. Byli jsme tam předloni.
A Primošten doporučuji. Je Rovinj trošku podobný. Jezdili jsme do zátoky Topli Bok:-). V době, kdy tam ještě nebyl skoro nikdo-za války a po ní. Teď je to tam přecpané, protože je tam opravu krásně.

Na poličce 33 parfémů 3 miniatury 24 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Clarisse
Parfémová maniačka 617 příspěvků 12.07.13 06:13

Já jsem Primošten vybrala právě proto, že mi trochu připomíná Rovinj :)

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

sanny
Nevyléčitelná závislačka 1223 příspěvků 12.07.13 08:49

my ideme tento rok druhy krat do Brely… boli sme tam aj pred rokom, tak ideme na istotu.. je tam naozaj krasne… Brela je velka, je tam moznost ubytovania v rusnej casti priamo v centre, ale aj v okrajovych pokojnejsich castiach, z ktorych je to do centra cca 30 minut - uzasna promenada pri mori…

Na poličce 17 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 19 vzorků V tužebníku 4 parfémy

vesper001
Znalkyně 484 příspěvků 12.07.13 09:53

Biograd na Moru je pěkný jen večer, pláže přes den připomínají řeznictví. Doporučuju jet níž (Dubrovník, Split). My jezdíme na ostrovy - letos jsme byli na Visu - míň lidí, krásná příroda + lepší ceny než na pevnině. :andel:

Na poličce 8 parfémů 4 miniatury 9 odstřiků 105 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Venea
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 12.07.13 16:34

já jsem taky loni byla na Brele a z Chorvatska asi opravdu jedno z těch hezčích míst a jak píše Sanny, dá se tam vybrat rušnější i klidnější místo, podle toho jak komu vyhovuje, více se mi ale líbilo na Visu, ale je to ostrov, takže se musí jet ze Splitu trajektem

na Trogir jsem taky slyšela jenom chválu :-)

Na poličce 39 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8353 příspěvků 30.08.16 19:47

Jezera Plitvička, paprsek slunce a muj manzel :srdce: …na Plitvicich jsem byla prvne, uchvatne, sli jsme brzy rano jeden z tech delsich okruhu (s plavbou a jizdou vlackem), lidi prekvapive nebylo tolik, bylo to moc prijemne dopoledne.
Jinak za nas uz druhym rokem rybarska vesnice na Makarske - Drašnice, miloučka, romanticka + fkk :lol: :mrgreen:

Dnes jsme byli na Peljasac - Trajektem z Ploče do Trpanj, pak do Žuljany (nic moc), ale cestou rada vinic a sklipku s ochutnavkou vina, vsichni meli otevreno, hucela jsem do muze, ze muze limit 0,5, ale jel dal :roll: Finiš v Mali Ston a restaurace Kapetanova kuca (jeli jsme na doporuceni) - mnam, nacpali jsme se rybickami a seafoods az k prasknuti k tomu lehke vino Zlahtina…cisnik nam pri odchodu podal ruku :D ? :think: Kuca i jidlo vynikajici, obsluha nejdriv pomalejsi, ale znalá, takze za nas take doporuceni. Ceny trochu vyssi, ale vse na urovni.

Na poličce 83 parfémů 6 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist