Dovolená - Zanzibar

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

VENDY8  27.07.14 05:36
Dovolená - Zanzibar

Předmětem mého zájmu se stal krásný ostrov u Tanzánie. Velice by mne tedy zajímalo, zda někdo na tomto ostrově byl a mohl by poskytnout hodnotné informace a hodnocení?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 27.07.14 09:21

Můj kámoš tam letos byl, prý neskutečná krása a celá rodina i s babičkou si od tam přivezla pĕkný suvenýr .......chlamydie :mrgreen: :palec:

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21248 příspěvků 27.07.14 10:58
@katerinka píše:
Můj kámoš tam letos byl, prý neskutečná krása a celá rodina i s babičkou si od tam přivezla pĕkný suvenýr .......chlamydie :mrgreen: :palec:

Poraďte kámošovi „oregánovej“ olej nebo čcha, doporučuje „vždycky divnej“, „věhlasnej“ Stanley Bradley.

Na poličce 623 parfémů 130 miniatur 658 odstřiků 990 vzorků V tužebníku 0 parfémů

VENDY8  27.07.14 11:02

Nějaké plnohodnotné informace?

Ef
sv. Parfema z Kecálburgu 2167 příspěvků 27.07.14 11:31

@VENDY8 http://krokytureckymmedem.blog.cz/…po-zanzibaru
Pokud bys mel vaznej zajem a cestu fakt planoval, ozvi se mi pres SZ dam Ti kontakt na kamaradku co se vratila letos v dubnu po trech mesicich na ostrovech.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

VENDY8  27.07.14 11:36

@Ef : super, napíšu ti

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 27.07.14 12:42
@VENDY8 píše:
Nějaké plnohodnotné informace?

to je docela plnohdnotná info, možná ji časem oceníš :)

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Anubis
Nováček 24 příspěvků 27.07.14 13:06

Byli jsme na Zanzibaru v unoru, hotel Twisted palms na vychodnim pobrezi. Opravdu oaza klidu, na cca 2km plazi byl nejvetsi naval, kdyz se koupalo 7 lidi :-)

Na poličce 25 parfémů 0 miniatur 21 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Klarama3
Parfémová maniačka 525 příspěvků 27.07.14 13:07

Byla jsem tam loni na Silvestra. Je to nádhera. Ráj na zemi. Nejdůležitější je výběr lokality … je tam silný odliv, tak východ ostrova nebrat - v tom hicu se pak třeba půl dne nedostanete do moře.
Ubytování podle preferencí, my jsme byli v jednoduchých chýší na pláži - pobřeží směrem k Tanzanii. Projeli jsme pár luxusních hotelů, ale to nebylo nic pro nás. Uzavřené areály naprosto totožné s podobnými v Egyptě, Tunisu atd. Takhle jsme žili skoro s místními (areál bungalovů byl otevřený do vesnice) a navíc tam byla úžasná pláž.
Dělali jsme různé výlety - najmuli jsme si řidiče, sami by jste se nikam nedostali - policie je tam šílená. Určitě stojí za to Stone Town.
Gratuluju k výběru, je to jedna z mých nejkrásnějších zahraničních cest.
Jo, a myslete na očkovaní :-).

Na poličce 39 parfémů 1 miniatura 20 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 1 parfém

Anubis
Nováček 24 příspěvků 27.07.14 13:16

Je fakt, ze na vychode je silny priliv a odliv, ale zase sever je plny turistu. Meli jsme pujcene auto (30usd, za poplatek 10dolaru vam vystavi mistni ridicak), mapu koupite jen ve Stone Townu. Urcite zajedte do restaurace The rock, na mobilu mi nejde dat odkaz, ale je jak z pohadky. Za navstevu stoji i lesni rezervace s guarezami zanzibarskymi a na severu je super potapeni, byli jsme se Spanishdancerdivers a muzu jen doporucit.

VENDY8  27.07.14 18:20

@Anubis : Super. Hrozně mě to láká. Rozhoduju se mezi Zanzibarem a Mexikem.

VENDY8  27.07.14 18:23

@Klarama3 : Já právě přemýšlím o východním pobřeží (Kiwengwa, Uroa). Vypadá to jako ráj. Koupili ste letenky a tam pak hledali ubytování?

Anubis
Nováček 24 příspěvků 27.07.14 18:27

V Mexiku jsem nebyla, ja doufam pristi rok v Ekvador..na jedne strane Andy a nejvyssi cinna sopka sveta a na druhe strane Amazonka :-). Zanzi je pomerne maly, pokud nejsi vylozene valeci typ, nebo se nepotapis, protoze na to je Zanzi super, tak projety ho mas za chvili. Ale doporucuji spojit navstevu se safari na pevnine, je to neopakovatelny a fantasticky zazitek :palec:

Anubis
Nováček 24 příspěvků 27.07.14 18:29

A jinak letenky i ubytko jsme meli zarizene z Cech, bydleli v Bwejuu. Sice je to vychodni pobrezi, ale kdyz mas auto, tak priliv a odliv neresis, uz sama cesta je zazitek.

VENDY8  27.07.14 22:10

@Anubis : No právě, že mě hrozně láká Zanzibar a Mexiko a nevím. Na Zanzibaru se mi právě líbí východní pobřeží. Je to úplně pohádkový. Na kolik tě to vyšlo?

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist