drakkar noir

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

4xxx4
Učednice 68 příspěvků 29.01.09 11:26
drakkar noir

jak to voni?? sveze? nebo je tam koreni? nebo jak?? moc lidi to chvali, takze mam pocit ze to bude zajimava vune,,,,,Ado, bud tak hodna, jestli muzes nakou hezkou recenzi na drakkara :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

4xxx4
Učednice 68 příspěvků 29.01.09 11:29

jo a Ado, dik za nema,,

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 29.01.09 12:42

Mám miniaturu Drakkaru, tak že bych ji vytáhla?

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 29.01.09 12:57

Ado, mě Drakkar zajímá velice. A z hlediska parfémové historie je vyplnění této mezery v recenzích myslím zcela nezbytné. 8)

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

4xxx4
Učednice 68 příspěvků 30.01.09 16:03

recenzi, recenzi :D :D :D :D

Charles  30.01.09 21:58
Drakkar noir

Připojuji se k nadšenému davu :P .
Už jsem si říkal, že tu recenzi budu muset napsat sám :D. Pokud by nadále zůstávalo Arome.cz bez recenze na Drakkar Noir bylo by to téměř ostudné :D.

Chandler
Nevyléčitelná závislačka 1133 příspěvků 07.02.09 12:27
Drakkar noir

4×xx4 vidím, že tě ta Adina recenze na Drakkara řádně vyděsila v souvislosti s blind objednávkou Drakkara na netu. Přidal jsem tam pár slov do rozpravy, která by mohla tvé rozčarování trochu zmírnit (Charlesovi příspěvky).

Na poličce 106 parfémů 32 miniatur 22 odstřiků 75 vzorků V tužebníku 9 parfémů

4xxx4
Učednice 68 příspěvků 11.02.09 21:53

no tak drakkara mam doma a jsem, hodne ale hodne zklamanej!!! proboha , vsdyt to nemuze byt ta vune co tady vsichni chvalite,,,ja v ni citim ten nejlacnejsi sprej z ty nejlacnejsi drogerky,,,vzdyt se tam nic nemei, nic se nerozviji, a ani pred 20 letami bych si to na sebe nevzal,,,, proc je to tak ospevovana vune? je mozne ze mi nanlili do flakonu drakkara nejakej lacnej smradek????? moje zatim nejhorsi koupa za celej muj zivot :(

fakt jsem uvazoval o tom ze ze stranky z ktery si objednavam vune, mi posilaji neco uplne jineho,,, mam od nich bvlgari pour extreme,,,neco uplne jineho nez rikaji recenze a taky bvl notte pour homme-katastrofalni vune,,,ja to uz nechapu,, vune je u mne napr. takovej equus,, to je umelecke dilo, ale tohle?? drakkar??? du se opit,,,tak sklamanej jsem uz davno nebyl a lacna zalazitost to nebyla,,,

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 11.02.09 22:04

Já jsem tě varovala :)

4xxx4
Učednice 68 příspěvků 11.02.09 22:13

no ja nevim, tysi to psala stylem,,, no neni to nic moc, ale da se v ni najst neco zajimaveho,,, jenze v te „vuni“ nic zajimaveho neni,,, NIC

4xxx4
Učednice 68 příspěvků 11.02.09 22:20

Charlesi, ze ty jsi si ze mne delal srandu s tim drakkarem??? :D

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 11.02.09 22:48

Dej jí ještě šanci… Zkoušel jsi ji zatím jednou.

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 11.02.09 23:56

tak tomuhle se říká upřímné rozčarování …

a přitom všude píšou „don't buy unsniffed …“ ;)

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Chandler
Nevyléčitelná závislačka 1133 příspěvků 12.02.09 09:28
Drakkar noir

Trpělivost !!!. Přesně ten pocit co jsi měl ty, jsem měl taky. Vůbec ta vůně neodpovídala očekávání. Pouze jakýsi syntetický agresivní odór, který se vůbec nepodobá tomu čichovému vjemu, který jsem měl když mi dorazil domů Drakkarem navoněný papírek (jenž ke mě putoval z cosmo.cz asi týden). Ta vůně na tom papírku byla to „ONO“ co jsem hledal. Hned jsem Drakkara objednal a když jsem ho stříkl na ruku, myslel jsem, že upadnu. Celá místnost se naplnila otřesný odérem ala čistič, jak ho popisuje Ada. Moje první pocity byly, že to přece není TO co jsem si objednal. Nicméně, protože už jsem ucítil jak krásně může vonět z papírku, tak jsem mu dal šanci a prostě jsem se s ním navoněl (lehce 1 x stisk rozprašovače) a šel jsem ven a až potom se ukázal ve svém pravém světle. Zde je namístě říct, že Drakkaru svědčí zimní počasí. Právě teď, když toto píšu, tak si užívám tu neskutečně JEMNOU!!!, NEAGRESIVNÍ!!!, NEPOPSATELNOU!!! VŮNI!!!, ve které není ANI STOPY PO POČÁTEČNÍM OTŘESNÉM VJEMU!!! Zde je třeba opravdu Drakkara zkusit nosit a počkat jestli a jak začne čarovat. Očuchávání ruky každých 15 vteřin nevede téměř jistě k úspěchu.

Jenom ještě zopakuju, že velmi obdobný zážitek jsem měl s YSL Rive Gauche pour Homme, kdy pokud jsem očichával ruku, tak jsem tam cítil jenom jakýsi ULTRALACINÝ SMRAD z kadeřnictví 70 let a vůbec jsem nechápal co na tomto parfému všichni vidí. Pak jsem ho uviděl na netu za neskutečnou cenu (75ml za 390Kč) a říkal jsem si to musím ještě jednou zkusit. Výsledek opakovaného zkoušení na ruce tentýž. Až odpoledne po určité fyzické námaze, kdy jsem už úplně zapoměl, že mám na ruce RG, jsem začal cítit čas od času závan čehosi neskutečně krásného. Jo byl to Rive Gauche. Po této zkušennosti jsem se sním navoněl a celé dopoledne zase nic :( . Až odpoledne se objevila ta neskutečná a všemi opěvovaná vůně, ve které nebylo po kadeřnictví 70 let ani stopa.

Dej si ještě několik šancí, protože to co popisuji jako „nepopsatelná neskutečná vůně“ bych mohl popsat asi následovně: nevím jestli to teď nepřeženu :? , ale vjem který cítim, když ke mě zavane ten typ nepopsatelné vůně, mi navozuje velmi příjemný pocit, který bych srovnal s tím, co bych očekával, že se dostaví po užití drog. Tento velmi příjemný pocit, nikoli jen čichový vjem krásné vůně, má také na svědomí moji „závislost“ na vůních a hledání vůní, které tohle dovedou. Každá z mých dosud nalezených to „dělá“ trochu jiným způsobem. Ještě je třeba říct, že tento typ vůně se negeneruje ihned, ale spíše se objeví naprosto nečekaně, během nošení. Není to pouhá krásná a příjemná vůně co hledám v parfémech. Je to spíše TEN POCIT, který překvapí tím, jak náhle a INTENZIVNĚ se zjeví. Když ho jednou ucítíš (a nemusí to být zrovna Drakkar Noir) tak to pochopíš a nebudou tě vůbec napadat myšlenky typu „Chandler (dříve Charels) si ze mě chtěl vystřelit“. Já jsem jen získal zkušenost, že TO Drakkar umí a pokusil jsem se ji předat dál. Ačkoli připouštím svůj podíl „viny“ na tom blind nákupu, určitě nebylo mým úmyslem tě vmanévrovat do téhle situace. Možná ti bude útěchou, že jsem si taky koupil na základě nadšených recenzí mnoho vůní, které vůbec nesnesu, ale nelituji toho, protože jsem nakonec začal nacházet co hledám.

Good luck

PS : jak to vypadá s tím Horizonem?

Chandler

Na poličce 106 parfémů 32 miniatur 22 odstřiků 75 vzorků V tužebníku 9 parfémů

4xxx4
Učednice 68 příspěvků 12.02.09 14:32

jo Chandlere, tak s tim Horizonem to vypada tak, ze po sklamani z drakkara jsem zrusil objdnavku,,,ale stale mne to laka, tak nevim nevim, jestli to s horizonem neskusim…

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist