Drbárna o novém Arôme

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 24.06.11 11:56
Honza - Webdio píše:
Nicky jsou tyhle z důvodu společné databáze s jinými weby (už jste zmínily např. eMimino…). Nikdo ale nikoho na jiné weby nenutí chodit ani je nebudeme nijak vnucovat.

Tady ale nejde o to, jestli někdo někoho někam nutí chodit - zaregistrovala jsem se na Arome a pouze a výhradně Arome jsem v souladu s platnými právními předpisy poskytla své osobní údaje. Souhlas s automatickou registrací na jiný web jsem nedala (ani dávat nehodlám).
A dovolím si při té příležitosti upozornit, že zákon neumoňuje automatickou registraci z důvodu společné databáze - naopak je něco podobného považováno za porušení zákona na ochranu osobních údajů.
Doporučuji proto konzultaci s právníkem.

Na poličce 45 parfémů 2 miniatury 14 odstřiků 101 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 33 Další »
Reakce:

barbucha  24.06.11 12:12
Honza - Webdio píše:
Do této diskuse pište hlavně konstruktivní kritiku, nápady na zlepšení a hlášení zjevných chyb .

Cituji z Wikipedie: " Někdy se od kritika vyžaduje, aby jeho kritika byla konstruktivní, to jest aby sama dávala najevo snahu o zlepšení, o nápravu. Smyslem a účelem kritiky sice je, aby ukázala silné a slabé stránky díla, a to také s ohledem na možnou nápravu, ta ale už není úkolem kritika. Kritik má ukázat nedostatky kritizované věci, není však povinen navrhovat, jak se mají napravit. Požadavek konstruktivní kritiky navíc používaly totalitní režimy k potlačování (negativní) kritiky vůbec ."

Takže - vzhledem k vaší výše uvedené žádosti a ve smyslu první citované věty se připojuji k předřečnici a také nesouhlasím s mou registrací na jiných, než Arome stránkách - přičemž rozdělením databází se zároveň dosáhne nápravy.
Doufám, že je to dostatečně srozumitelné, konstruktivní i kritické.

elliss
Parfémová maniačka 525 příspěvků 24.06.11 12:23
barbucha píše:
Honza - Webdio píše:
Do této diskuse pište hlavně konstruktivní kritiku, nápady na zlepšení a hlášení zjevných chyb .

Cituji z Wikipedie: " Někdy se od kritika vyžaduje, aby jeho kritika byla konstruktivní, to jest aby sama dávala najevo snahu o zlepšení, o nápravu. Smyslem a účelem kritiky sice je, aby ukázala silné a slabé stránky díla, a to také s ohledem na možnou nápravu, ta ale už není úkolem kritika. Kritik má ukázat nedostatky kritizované věci, není však povinen navrhovat, jak se mají napravit. Požadavek konstruktivní kritiky navíc používaly totalitní režimy k potlačování (negativní) kritiky vůbec ."

Takže - vzhledem k vaší výše uvedené žádosti a ve smyslu první citované věty se připojuji k předřečnici a také nesouhlasím s mou registrací na jiných, než Arome stránkách - přičemž rozdělením databází se zároveň dosáhne nápravy.

Připojuji se..zaregistrovala jsem se POUZE na Arome a na tom nehodlám nic měnit..

Na poličce 24 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 29 vzorků V tužebníku 17 parfémů

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 24.06.11 12:28
barbucha píše:Takže - vzhledem k vaší výše uvedené žádosti a ve smyslu první citované věty se připojuji k předřečnici a také nesouhlasím s mou registrací na jiných, než Arome stránkách - přičemž rozdělením databází se zároveň dosáhne nápravy.

Připojuji se taktéž, nesouhlasím s tím, aby mne kdokoli bez mého vědomí a svolení kamkoli registroval.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Arome Dušička
Parfémová maniačka 731 příspěvků 24.06.11 12:30
barbucha píše:
Honza - Webdio píše:

Připojuji se také - nesouhlasím s mou registrací na jiných, než Arome stránkách

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5251 příspěvků 24.06.11 12:37

Také nechci být registrována jinde, nestojím o to a na e-miminu už vůbec.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Tana1112
sv. Parfema z Kecálburgu 5117 příspěvků 24.06.11 12:51
chavah píše:

Připojuji se.

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 24.06.11 12:54

Chci byt registrovana jen na Arome a nikde jinde.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

cruela.devil
Znalkyně 291 příspěvků 24.06.11 13:20
Tana1112 píše:
chavah píše:
Připojuji se.

Automatickou registraci na všechny weby také nechci (pouze Arome). Připojuji se tímto k ostatním.

Na poličce 24 parfémů 15 miniatur 35 odstřiků 32 vzorků V tužebníku 23 parfémů

Parga
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 24.06.11 13:31
jerry píše:
Honza - Webdio píše:
Nicky jsou tyhle z důvodu společné databáze s jinými weby (už jste zmínily např. eMimino…). Nikdo ale nikoho na jiné weby nenutí chodit ani je nebudeme nijak vnucovat.
Tady ale nejde o to, jestli někdo někoho někam nutí chodit - zaregistrovala jsem se na Arome a pouze a výhradně Arome jsem v souladu s platnými právními předpisy poskytla své osobní údaje. Souhlas s automatickou registrací na jiný web jsem nedala (ani dávat nehodlám).
A dovolím si při té příležitosti upozornit, že zákon neumoňuje automatickou registraci z důvodu společné databáze - naopak je něco podobného považováno za porušení zákona na ochranu osobních údajů.
Doporučuji proto konzultaci s právníkem.

Souhlasím s jerry, nikomu jsem souhlas se zařazením do nějaké společné databáze nedala. Nesouhlasím s tím.

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2568 příspěvků 24.06.11 13:36

Také nesouhlasím a už vůbec ne na e-miminu :!:

Chci se zeptat,jestli i uživatelky mimina a konve nebo čeho,budou mít automatickou registraci zde na Arome…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Martula
sv. Parfema z Kecálburgu 2043 příspěvků 24.06.11 13:37

Ani já rozhodně nesouhlasím s (byť z mé strany nevyužívanou a tedy jen „formální“) registrací na jiném webu :!:

Na poličce 36 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 24.06.11 14:31
jerry píše:
výhradně Arome jsem v souladu s platnými právními předpisy poskytla své osobní údaje

Jaké osobní údaje? Jméno, datum narození, rodinný stav, počet dětí, číslo občanského průkazu, fotku?

Uživatelky z ostatních webů budou mít možnost na svou registraci přijít i na Arôme. Nemyslím si, že to bude nutně ke škodě. Uvědomte si, že návštěvnost Arôme je poměrně nízká, spousta lidí o něm vůbec neví, nepochybně získáme skvělé nové členky. Témata diskuzí se budou striktně držet témat každého webu, takže neexistuje, aby se tu mluvilo o plínkách nebo na e-miminu o parfémech. To budou hlídat moderátoři a admini.

Dušička: nehledej v té konstruktivní kritice žádné skryté významy. Tu opravdu potřebujeme nejvíc, aby se nové Arôme mohlo přizpůsobit požadavkům uživatelek. Jak už jsem psala, připomínky máme zaznamenané.

Bazar bude; hodnocení se přenese.

Co se týče duplicitních nicků, už jsem se tím zabývala, nebude to tak horké, jak to vypadá. Případů, kdy bude muset skutečně dojít k nějakému domlouvání, nebude tolik. Často je duplicitní nick nějaká mrtvá duše, která se nepřihlašuje. Třeba Barbucha z emimina má pár příspěvků, takže přednost dostane Barbucha z Arôme. Z namátkou vybraných 17 duplicit bude jen tři potřeba řešit, protože obě uživatelky jsou aktivní a mají hodně příspěvků.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

barbucha  24.06.11 14:48
Ada píše:
jerry píše:
výhradně Arome jsem v souladu s platnými právními předpisy poskytla své osobní údaje

Jaké osobní údaje? Jméno, datum narození, rodinný stav, počet dětí, číslo občanského průkazu, fotku?

Na novém Arome je povinné uvést: mail, pohlaví a město .
Já to pokládám za osobní údaje :conf:

Teda jde o to, že zejména na malým městě (Prahu vem čert, že jo) to může natropi ledajakou neplechu - může-li si náš profil prohlížet kdekdo, s kým nemáme ani nic společnýho, a neznáme se (jako už tady na Arome), prostě někdo cizí.
A vida - nějaká Linda z Horní Dolní má na poličce móc lahviček, ta bude asi bohatá…že bychom se podívali k ní domů? Najít ji mezi pár obyvateli nebude problém…
A tak dále a tak podobně.

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 24.06.11 14:54

Barbucho, já bych řekla, že to kapku přeháníš.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 33 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Nový článek:

Trvale odstranění chloupků - je to možné?

Chloupky nás vytáčí všechny. Nechci ani počítat kolik hodin jsem já sama strávila jejich odstraněním a kolik jsem vyhodila peněz za veškeré epilace, depilace a nakonec jsem stejně skončila s žiletkou v ruce. Po pár nezdařilých pokusech se ale řešení přeci jen našlo.

Celý článek »
TOPlist