Drevito muskove vone

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1119 příspěvků 08.07.08 16:00
Drevito muskove vone

Moje naj z tejto kategorie su BLV a Bulgari Pour Femme. Co by ste este poradili? Mam rada vonu exotickeho dreva ( nie vlhke drevo).

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 08.07.08 16:40

Napadá mě Thé Blanc - suché štiplavé dřevo a bílé pižmo.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 08.07.08 18:19

Passage d´Enfer, Bois Farine, Noa EDT.

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 20 parfémů

PetraSK doma
Parfémová maniačka 703 příspěvků 08.07.08 19:46

Feminité Du Bois od Shiseido alebo Ck Be Calvin Klein, obe drevité, druhé aj muskové, obe super natural a sexy

Na poličce 118 parfémů 20 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 11.07.08 08:31

Vcera jsem testovala Ange ou demon tendre {nova variace na Ange ou demon, ktera je pro me moc ulepena}, a ta by taky mohla vyhovovat......... Krasna, sucha, drevita, elegantni....­.........

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 23.08.08 18:25

Kriss, dnes jsem zkoušela Les saisons Hiver od Van Cleef and Arpels a hned jsem si na Tebe vzpomněla. Dřevo, bílé pižmo, chladivé koření, (které jí dává jemňoulinkou nasládlost). Vidím ji i jako jednu z „modrých“ vůní. Něčím je velmi blízká Tvým oblíbeným Bulgari Blu, pánské i dámské, Blu Notte, taky pánské (té nejvíc) i dámské, a konečně i Bulgari Homme Soir (té taky moc moc moc).

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1119 příspěvků 23.08.08 19:51

Jajajajaj, uz aj idem hladat vzorecek do poptavky :lol: vdaka

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist