Dr.Haushka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Melisa
Znalkyně 305 příspěvků 26.10.09 17:43
Dr.Haushka

Nedám na ni dopustit. Bomba!!! :P

Na poličce 25 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 26.10.09 22:32

Tak tady máš celé vlákno… :D

http://www.arome.cz/…iewtopic.php?…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Melisa
Znalkyně 305 příspěvků 26.10.09 22:48

Díky, jdu na to. :lol: :lol: :lol:

Na poličce 25 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

kamila252
Znalkyně 345 příspěvků 23.09.10 18:57

Dnes mi dorazil Růžový krém. Musím říct, že pleť je po něm heboučká, ale trochu mi vadí, že se po natření lesknu. Máte někdo zkušenosti s makeupem nebo s pudrem od této značky?

Na poličce 15 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

saeculi-felicitas
Učednice 184 příspěvků 06.10.10 14:23

Možná jsi dala toho krému zbytečně moc. Moje smíšená až mastná pleť reagovala stejně, stačilo ubrat. Skvěle se doplňuje, když nemám hauschkovo tonikum s termální vodou, lehce se postříkám a pak dám olejiček a krém verzi light v daleko menším množsví, snadněji se rozetře, spotřeba menší, nelesknu se. Pudr je výborný!!! Kompaktní, sypký i tělový - který jde použít i na pleť. Make up mi přijde normální, ale krásně voní, u mě je problém s odstínem - nevyberu si ten správný. Nejlíp mi sedí hlavně v zimě tonovací krém.
Naprosto skvělé jsou rtěnky.

Na poličce 10 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

kamila252
Znalkyně 345 příspěvků 06.10.10 15:09

A nemáš zkušenosti s řasenkou od Hauschky?
Kompaktní pudr si chci objednat a zkusím si objednat taky vzorečky makeupu.

saeculi-felicitas
Učednice 184 příspěvků 06.10.10 20:21

řasenka mi připadá z přírodních jako jedna z velmi dobrých. Nicméně, podobnou službu mi udělá i Alverde taková ta se silikonovým štětečkem - tuším perfekt nebo tak nějak. Ale jak říkám, spokojená jsem byla velmi.
Zkus jak Ti sednou ty make upy, mám doma vzorek č. 3 a zbytek 01, kdybys chtěla zkusit :wink:

kamila252
Znalkyně 345 příspěvků 21.10.10 19:43

Tak jsem zkusila kompaktní pudr a je opravdu skvělý. Krásně voní a vydržel celý den! Vyzkoušela jsem make-up č. 01 a 02. Příští nákup bude určitě 01, jsem bledule.

Jo, ještě je zajímavé, že po růžovém krému se už nelesknu. Čím to je? Že by se pleť nějak přizpůsobila? Ale určitě taky vyzkouším i ten light.

saeculi-felicitas
Učednice 184 příspěvků 21.10.10 22:19

Je to možné :-)

Jsem ráda, že Ti pudr tak dobře sedl, za mě má taky 5* :-)

Růžový krém nelight používám místo krému na oční okolí, je skvělý a v tom malém balení i vcelku cenově rozumný oproti Hauschkově krému na očka. Na celou pleť jej ale nedávám, na mě je moc hutný. Light můžu celoročně, míchám ho někdy s revital maskou, regulačním olejem, pořád dávám pleti nějaké nové podněty, ona si ráda hned na všechno zvyká :whistle:

kamila252
Znalkyně 345 příspěvků 28.10.10 20:18

Doslala jsem vzoreček pleťové čistící masky. Píšou, že se může smíchat s růžovým krémem, ale já to nějak nechápu. :oops: To mám přidat do masky vodu i krém? Poradí někdo?

Jinak jsem si objednala růžový krém ligth a je pravda, že se lépe natírá na obličej než klasika, není tak hutný.

saeculi-felicitas
Učednice 184 příspěvků 29.10.10 19:13

Čistící maska? To je ta prachová? Tak to nevím, jestli se míchá…já ji pužívala jenom s vodou. Do růžového krému nebo do regulačního olejičku /tedy spolu s nimi/ se dá používat revital maska. Ta se hodí jako maska 1- 2 x týdně v „hrubší“ vrstvě nebo právě spolu s olejíčkem nebo denním krémem jako jakási 6-8 týdenní kúra pro ozdravení a rozjasnění pleti. Taky maska na citlivou pleť se dá použít jako ochranný krém do velkých mrazů. Jiné masky kromě těchto tří neznám a neměla jsem.

Veruška
Znalkyně 255 příspěvků 17.04.11 13:51

Zajímalo by mě, jestli používáte komplet pouze Hauschku…
Dodržujete noc bez krému?

Na poličce 0 parfémů 1 miniatura 13 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 4 parfémy

felixcat
Učednice 67 příspěvků 22.05.11 16:40

Pouzivam komplekt Hauschku, a to i noc bez kremu a jsem super spokojena. Vahala jsem prestoupit na Hauschku (vyzkousela jsem predtim temer vsechno - La Roche, Vichy, Lush a mnoha dalsich), ale po testovaci sade byly vsechny pochybnosti pryc. Mimochodem koncept Hauschky odpovida tomu, co obvykle rikaji dermatologove (chodim totiz na kosmetiku, ale vzdy preferuji v centrech dermatology s lekarskym vzdelanim, nikoliv jen kosmeticky), a to ze na noc je nutno oblicej ocistit, krem nanaset minimalne hodinu pred spanim a pak ho odstranit (vodou nebo ubrouskem). Nekteri doporujici vubec umyt krem pred spanim po dvaceti minutach vstrebavani. Zkousel nekdo Pletovou kuru od Hauschky?

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

albeni1  26.05.11 19:49

Zkoušela jsem Růžový krém a Oční krém, obojí je výborné :) Hodí se na citlivou pleť, krásně vyživují. Nepoužívala jsem ale jenom je (Hauschka dost propaguje používání pouze jejich kompletní pleťové řady, jinak se neprojeví tolik dobrých účinků) - věřím tomu, ale přestože jsem je kombinovala i s jinými přípravky, stejně mi hodně vyhovovaly.

Medojedka
sv. Parfema z Kecálburgu 13271 příspěvků 18.09.11 19:03
albeni1 píše:
Zkoušela jsem Růžový krém a Oční krém, obojí je výborné :) Hodí se na citlivou pleť, krásně vyživují. Nepoužívala jsem ale jenom je (Hauschka dost propaguje používání pouze jejich kompletní pleťové řady, jinak se neprojeví tolik dobrých účinků) - věřím tomu, ale přestože jsem je kombinovala i s jinými přípravky, stejně mi hodně vyhovovaly.

zajímalo by mne, jaký je „univerzální odstín“ u pudru, tomu nerozumím… :conf:

Na poličce 97 parfémů 12 miniatur 91 odstřiků 77 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist