Driclor - antiperspirant

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jananas
Učednice 121 příspěvků 29.01.13 20:03
Driclor - antiperspirant

Driclor je velmi silný a účinný antiperspirant k dostání v lékárnách.

Nazory na jeho zdravotní (ne)závadnost se velice různí…

Jaké máte zkušenosti? Co si o tom myslíte?

Na poličce 13 parfémů 4 miniatury 0 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 17 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Barbarella
sv. Parfema z Kecálburgu 3274 příspěvků 29.01.13 20:38

Zkušenosti výborné.
Víc neřeším, to bych se musela zbláznit a umřela bych na upocenost.

http://www.arome.cz/…ankovani/12/

Na poličce 176 parfémů 5 miniatur 0 odstřiků 106 vzorků V tužebníku 207 parfémů

kubacis
Nevyléčitelná závislačka 1987 příspěvků 29.01.13 21:19

Driclor jsem si měla koupit hned, jak mi byl doporučen. Místo toho jsem se 2 roky zbytečně trápila zkoušením všech možných druhů i značek antiperspirantů, měsíčně za ně vyházela přes 200,– (což Dricloru stojí 1 ks co vydrží snad rok), protože spotřebu jsem měla neskutečnou, a nic nezabralo. Driclor mi vydržel rok a stačilo pravidelné používání půl roku. Sice se ještě občas zapotím a antiperspiranty z drogerie používám znovu, ale spotřebu mám 1 tuhý za měsíc a potím se úplně minimálně. Když si vzpomenu, že byly doby, kdy jsem na sebe natáhla triko a měla ho do 5 minut propocené… :poblion: Byla jsem schopná kvůli tomu chodit ve 30stupňových vedrech v mikině, jen aby nebyly vidět koláče…

Příspěvek upraven 29.01.13 v 21:31

Na poličce 26 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 94 vzorků V tužebníku 16 parfémů

bagheta
sv. Parfema z Kecálburgu 4190 příspěvků 29.01.13 21:30

Já jsem taky spokojená. Používám ho přibližně od léta a teď už jen zhruba 1× za 14 dní. Nikdy jsem se nepotila moc a teď se v podpaží nepotím, řekla bych, už vůbec :) . Příšerně to teda svědí, kdykoli si ho dám a ze začátku jsem si s tím pěkně popálila podpaží, ale funguje to stoprocentně :palec:

Na poličce 8 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Gileis
Nevyléčitelná závislačka 1111 příspěvků 29.01.13 23:18

Funguje perfektně (jak píšou holky) - v tomhle ohledu určitě doporučuju :palec: , ale moje kůže je nějaká citlivka, musela jsem se s ním rozloučit :roll: - svědivá až bolavá vyrážka, která přetrvávala (a to jsem dodržovala doporučené intervaly, nenanášela po holení apod.) - takže to chce vyzkoušet, asi ho ne každý snese.
S vysokým obsahem hliníku já osobně problém nemám.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 2 parfémy

cat_deveraux1
Nevyléčitelná závislačka 1878 příspěvků 30.01.13 23:31

Bez dricloru ani ránu. Používám ho jednou za dva týdny, občas mě pokožka svědí ale dá se to. Ze začátku jsem z toho měla divný pocit, myslela jsem si že jsem zpocená, měla jsem ten pocit a sáhnu do podpaží a ono nic :mrgreen: .
Jen můžu říct, že v létě když je fakt vedro a nepotím se v podpaží, tak stejně si ten pot hledá cestu jinde. Potím se daleko více ve vlasech :roll:

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 55 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Jil
Učednice 144 příspěvků 31.01.13 14:05

Já mám taky pozitivní zkušenost. Asi jako jedna z mála ho nepoužívám do podpaží, ale na záda :mrgreen:. Zřejmě se u mě jedná o nějakou anomálii, protože zatímco podpaží a nohy mám v létě v zimě suchý, tak na zádech se hlavně v létě potím naprosto nechutně. Abych nemusela nosit jen černou barvu, tak si je ve vedrech pravidelně párkrát týdně namažu driclorem. Sice spotřeba je trochu větší než při aplikaci do podpaží, ale ten efekt mi za to stojí.

Na poličce 22 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

IvKa
Parfémová maniačka 572 příspěvků 31.01.13 14:45

Já se přidávám k uživatelkám. Před použitím se trochu zapudruji a štípání nestojí za řeč. Začala jsem napoprvé tři dny po sobě a potom jednou týdně. Teď už jen udržovací dávka jednou za měsíc přes léto a v zimě se interval prodloužil. Spíš podle potřeby.

Na poličce 57 parfémů 8 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Barbarella
sv. Parfema z Kecálburgu 3274 příspěvků 31.01.13 14:58

-

Příspěvek upraven 18.04.14 v 22:24

VeniH
Nevyléčitelná závislačka 1250 příspěvků 31.01.13 17:04

Já používám Certain Dry, objednala jsem si ho z USA předminulé léto a jsem moc spokojená. Účinkuje a nepálí mě. .

http://www.certaindri.com/Pages/CD_Home

http://www.stopsweatinghelp.com/…spirant.html

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

gabica
Parfémová maniačka 807 příspěvků 31.01.13 17:56

Ja som z Dricloru po prvom odskúšaní bola taká unesená, že mi iba napadlo, prečo som tak super vynález neobjavila skôr. Na oblečení žiadne nechutné mokré fľaky, doteraz si ho neviem vynachváliť.Tiež som to pár krát s jeho aplikáciou prehnala, keď som kvôli páleniu a štípaniu v podpazuší nemohla celú noc zaspať a ďalších pár dní to riadne svrbelo, no fakt treba iba vychytať to správne množstvo a potom je to fajn

Na poličce 36 parfémů 2 miniatury 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Nahéma
Parfémová maniačka 872 příspěvků 31.01.13 21:56

.

Příspěvek upraven 06.05.15 v 22:06

Na poličce 38 parfémů 0 miniatur 16 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 9 parfémů

IvKa
Parfémová maniačka 572 příspěvků 31.01.13 22:14

To naprosto chápu. Dokud jsem nebrala hormonální náhradu, tak jsem věčně v zimě měla mokré i vlasy nad čelem. A celou zimu jsem byla nastydlá. Škoda, že na mne Driclor působil jen v podpaží, v létě bych ho i teď využila jinde. No možná, že to ještě zkusím.

Na poličce 57 parfémů 8 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 02.02.13 18:51

Chloupky v podpaží si vytrhávám, to by asi nebylo dobré ho zkoušet, že :think:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Barbarella
sv. Parfema z Kecálburgu 3274 příspěvků 02.02.13 19:36

@Mirka
Proč by ne, akorát zase počkat a né že to tam hned napatláš. ;)
A jen jakoby poťupávej, kuličkou neroluj, mě to pomohlo odstranit to štípání, které se objevuje po aplikaci.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist