Drobnost pro maminku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 18.01.11 23:42
Drobnost pro maminku

Dámy, poraďte: chtěla bych koupit mámě k svátku nějakou „drobnost“ - ne miniaturu, ale třeba dvacítku, třicítku nějaké pěkné vůně, tak mezi 400,– až 600,–, klidně kolínskou.

K Ván. jsem jí J´adore, ta se jí líbí, líbila se jí Infusion d´Iris, před tím používala Eden a světle zelenou Kappu (nějaké citrusy). Vidíte, že je nevyhraněná :D, ale myslím, že by se jí mohla líbit vůně typu Cabotine, Sicily, jakákoliv Omnia, čajové vůně (Bvlgari the Rouge, Pondichery…), možná nějaký lehounký orient, slabé koření. Zkrátka sháním nějakou výraznou, líbivou květinovou vůni (ne to, čemu populace v tramvaji říká „smrad“) a samozřejmě taky záleží na flakonku a krabičce. :)

Svátek má za 14 dní, takže prosím CZ e-shop nebo kamenka, pokud budete mít konkrétní tipy.
(Za další měsíc má narozeniny a dostane /asi/ Éclat d'Arpege.)

Na poličce 1 parfém 32 miniatur 28 odstřiků 107 vzorků V tužebníku 253 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Renama
sv. Parfema z Kecálburgu 2318 příspěvků 18.01.11 23:55

Omnie špatná není, co třeba Lacoste Pour Femme http://www.parfemy-elnino.cz/…e-pour-femme , ta se hodně líbí a ještě tam máš 15% slevu.
Nebo trochu heřmánková http://www.parfemy-elnino.cz/…cerruti-1881

příjemná, trochu čajová chypré je http://www.parfemy-elnino.cz/elizabeth- … oor-velvet

A do cca 600 se vejdeš :wink:

Na poličce 41 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 16 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 19.01.11 00:10

Red Door Velvet se mi už dlouho líbí, i pro mne, ale čtu tady na ni rozporuplné recenze… :conf:

Na poličce 1 parfém 32 miniatur 28 odstřiků 107 vzorků V tužebníku 253 parfémů

Renama
sv. Parfema z Kecálburgu 2318 příspěvků 19.01.11 00:28

Velvet rozhodně není špatná, z mých známých jí kupují 3 kamarádky pro svou mamču :wink: Zkoušela jsem jí i já a opravdu nebyla špatná. Jen bych řekla, že nemá takovou extra výdrž ale zase není drahá a je i pěkně zabalená. Bolehlav není. Taková medově čajová.

Na poličce 41 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 16 vzorků V tužebníku 16 parfémů

tapuz
sv. Parfema z Kecálburgu 4616 příspěvků 19.01.11 01:25

Red Door Velvet je vážně moc pěkná. Medově nasládlá s čajem a pačuli. Elegantní, hladká, žádná dusivka. Čelní strana krabičky je sametová, jestli ti záleží i na krabičce. Jako dárek je to pěkné.

Na poličce 197 parfémů 2 miniatury 38 odstřiků 149 vzorků V tužebníku 25 parfémů

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 19.01.11 08:09

Red Door jsem kdysi měla, a dostříkala jsem ji teda s velkým utrpením (nebo jsem ji pak někomu dala - už nevím…) - tu Velvet ale neznám…

Moje mamka miluje Cerruti 1881 a mně se na ní taky moc líbí.
Tady je za vcelku dobrou cenu: http://www.parfemy-on-line.cz/cerruti-1 … 13316.html (mají i 30 nebo 50ml)

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

Lalaith
sv. Parfema z Kecálburgu 3078 příspěvků 19.01.11 08:51

Co 5th Avenue? (nebo nějaká z odnoží, ale jsou tu na ně taky dost rozporuplné reakce…)
Love in Paris, Premier Jour - taky pěkné květinovky…
Anebo Ferré? (ale to už je možná přes limit…)
Nebo něco z těch nových od Gres - Cabotine Gold, Rose, Caline Blooming Moments… http://www.parfemy-elnino.cz/index.php?…

Na poličce 12 parfémů 9 miniatur 2 odstřiky 50 vzorků V tužebníku 10 parfémů

melisaa
Nevyléčitelná závislačka 1176 příspěvků 14.05.11 21:02

Chtěla bych něco pro mamku k narozkám..

Kdysi měla: Naomi Campbell „nehet“, Hugo Boss Woman, Tom Tailor Bodytalk, Gloria Vanderbilt labuť a dál už nevím.. :mrgreen:

Ode mně se jí líbí asi víceméně vše, ale nejpozitivnější reakce byla na Mandragore a Nil (bohužel tolik do toho momentálně investovat nemůžu)..
Viděla bych to na květinovku či mýdlovku, nic agresivního, ale přitom ani moc jemného a hlavně ne elegantní či gurmánská, obléká se sportovně a tohle se na ni podle mně nehodí..tak do 600-700 korun.. Napadla mě Vivienne Westwood Boudoir Sin Garden, jen nemám ponětí jak voní.. :mrgreen:

Máte někdo další typy či komentáře k Boudoiru Sin Garden, prosím!?

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 27 vzorků V tužebníku 1 parfém

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 14.05.11 21:47

Boudoir Sin Garden je krásná květinová vůně. Neřídká, ale jemná a zároveň výrazná.
Pak třeba
Splendor E. Arden.?.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

melisaa
Nevyléčitelná závislačka 1176 příspěvků 14.05.11 22:43

Asi ji zkusím..když se jí (ani mně :mrgreen: ) nebude líbit, snad se jí tady někdo ujme.. Dá se k něčemu přirovnat? Někde jsem četla Bvlgari Bvl.. :conf:

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 15.05.11 00:31
1Miru píše:
Boudoir Sin Garden je krásná květinová vůně. Neřídká, ale jemná a zároveň výrazná.
Pak třeba
Splendor E. Arden.?.

Sin Garden mi připomínala Nil, Miru mě tak navnadila, jako vždycky 8) , a já honem honem vzoreček, ještěže tak :P

Splendor je opravdu příjemná květinovka

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

ijáček  15.05.11 02:25

Já jsem matce koupila k narozkám Organzu a už ji mám zpátky doma, haha. Ale pošilhává mi po Aprés L´Ondée. (Matka, ne ta Organza:))

melisaa
Nevyléčitelná závislačka 1176 příspěvků 15.05.11 09:34
Vera píše:
1Miru píše:
Pak třeba
Splendor E. Arden.?.

Sin Garden mi připomínala Nil , Miru mě tak navnadila, jako vždycky 8) , a já honem honem vzoreček, ještěže tak :P

Splendor je opravdu příjemná květinovka

Tak jestli připomíní NIL, tak to do ní jdu tuplem..ten se jí taky líbil 8)

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 15.05.11 09:38

…z toho jsem vycházela, resp. neznám Nil, ale podle složení, barvy flakonu mi k tomu ta Sin Garden nejvíc pasuje, no a pak mě právě napadla
Splendor - je také krásná a levná.
(také ji vždycky na elninu strčím do košíku a pak zase vymažu… Mám totiž nadlouho vybráno… :hyster: :D )

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

melisaa
Nevyléčitelná závislačka 1176 příspěvků 15.05.11 09:47

Splendor jsem, myslím, jednou zkoušela a nic moc.. (Což teda neznamená, že jí by se nemohl líbit).. Ale už jsem se rozhodla, vezmu Sin Garden.. Snad to tak tragické nebude.. Děkuji :D

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist