Druhy jetosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rakuli
sv. Parfema z Kecálburgu 6032 příspěvků 22.03.10 23:03
Druhy jetosti

Máte zkušenost se zkaženými parfémy? Podělte se… :mrgreen:

Jaké druhy jetosti vnímáte, z parfumerek, z prošlých testerů, ze zaslaného zkaženého parfému?

Já např.:
pseudodřevitá svěžest žluklý cedrový olej
pseudo trvalá na vlasy
 atd.

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 129 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 22.03.10 23:40

V Douglasu jsem jednou testovala tři pánské vůně a všechny měly zkažený testr. Nevím jestli jsou míň frekventované, bo co…Každopádně voněly fakt divně, tak nějak lihovo-hnilobně… :conf:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 23.03.10 00:54

Kdysi jsem zkoušela zkažený tester Shalimaru a to se snad slovy ani nedá vypovědět… Takhle nějak to musí smrdět v pekle. :-)

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů

marge
Učednice 131 příspěvků 23.03.10 08:40

Příteli se zkazil Fahrenheit a Acqua di gio (nechápu jak, máme je na stejné poličce, stejnou dobu a mně se zatím žádný parfém nezkazil, jemu už dva). U obou byl po nastříkání cítit jen alkohol. U toho fahrenheita to skoro nepřešlo (takže i v půlce dne jsem cítila jen alkoholový závan a kdesi pod ním lehce původní vůni, ale utlučenou tím alkoholem), u acqua di gio byl alkoholový závan znatelný asi hodinu, pak už byla vůně zase původní. Ale letěly do koše oba, ten smrad ze začátku mi vadil dost.

Jinak jsem před Vánocema zkoušela pure poison elixír v sephoře a tester byl zkažený - o rozprašovače byl olezlý, vypadal jak zkorodovaný a měl takový štiplavý pach + zkažená vanilka. Bohužel jsem si ho tehdy stříkla rovnou na ruku (na papírku už jsem měla otestováno z minula z jiné parfumerie) a hořce litovala.

Na poličce 5 parfémů 3 miniatury 5 odstřiků 41 vzorků V tužebníku 1 parfém

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 23.03.10 10:06

Ještě jsem si vzpomněla na to, jak se mi zkazil Amour d´Amandier. Víčko a rozprašovač byli cítit jako rok nevypraná zatuchlá hadra na nádobí. Parfém na tom nebyl tak zle, ale přišel mi takový „rozkomponovaný“. Nevím, jak to přesně popsat. Ty složky tam pořád byly, všechny, ale tak nějak divně…

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Fleur  23.03.10 10:22

Příspěvek upraven 08.07.14 v 17:52

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 23.03.10 12:18

zatim se mi zkazil jen deodorant- ten ve skle, a jedna vune od oriflame. Deodoranty mely typickej smrad - kysela zelena slupka vlasskych orechu.
Vune od oriflame byla citit peprem.
Pak mam jeste par miniatur ve kterych je vune zrejme uz zkazena, ale nemuzu posoudit, kdyz nevim jak ma normalne vonet. Zkazeny stary miniaturky mi ale „vonej“ vsechny skoro stejne, nezavisle na slozeni, z toho usuzuji na tu zkazenost.

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů

mimi
Nevyléčitelná závislačka 1012 příspěvků 23.03.10 12:38

alkohol ale najcastejsie je to "navlhnute drevo v starej pivnici… "
alebo z povodnych niekolko zloziek vone je citit len slaby zavan niektorej z nich…

Na poličce 5 parfémů 29 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Aja
Učednice 153 příspěvků 23.03.10 17:13

Mě zase zkažené testry v parfumeriích přijdou jako hodně starý pot :vomit:

Na poličce 13 parfémů 2 miniatury 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 4 parfémy

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 23.03.10 21:15

odlakovač - zbytek jednoho z mých zelených čajů, který zůstal na sluníčku
příšerný puch ze zkaženého testeru Bulgari pour Femme v Sephoře ani neumím popsat… výbuch v lovosické chemičce (která smrdí i normálně)

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 23.03.10 21:19

Jetý tester Pure Poisonu smrděl jako nechci říct co, ale dloooouho nemyté :vomit: Málem mě to odradilo od dalšího zkoušení.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

rakuli
sv. Parfema z Kecálburgu 6032 příspěvků 23.03.10 21:48

A vidím, že sis ho nakonec pořídila :lol:

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 129 parfémů

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 23.03.10 21:59

Rakuli, no jo, pořád mě lákal, říkala jsem si, že v tak krásném flakonu nemůže být něco tak :vomit:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

mimi
Nevyléčitelná závislačka 1012 příspěvků 24.03.10 07:37

skutocne tomu, ale nerozumiem… pride zakaznik, otestuje vonu, ktora je za normanych okolnosti prijemna, ale pokial dostane vyskusat skazeny tester, tak sa niet co cudovat, ze tie vone v obchodoch nikto nekupuje… (teda okrem tych „kamennych“ cien)

Na poličce 5 parfémů 29 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 24.03.10 08:35

já jsem se se zkaženou vůní ještě nesetkal, asi v tom mám štěstí.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist