Držáky - alias parfumy s dlhšou trvácnosťou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pegas
Nevyléčitelná závislačka 1219 příspěvků 12.02.08 02:21

Ahojte, ja viem, ze sa tu vedu diskusie, ze na niekom drzi a na niekom nie, zalezi od chemie pokozky. No i tak si myslim, ze su parfumy, ktore drzia na vacsine z nas. Ked si vyhliadnem nejaku vonu, zacnem patrat, aku ma vydrz, lebo polievacky uz ma nebavi kupovat, je to mrhanie penazi a kratkodoby pozitok. Mozno az v lete na osviezenie. Je pravda, ze najlepsie drzia snad orientalky, tazke a dusne, ale verim, ze sa najde aj kopu vyrobcov, ktori nakomponovali vonu k dlhsej trvacnosti. Snad prispejete svojou troskou do mlyna a podelite sa o svoje skusenosti. :-)

Na poličce 50 parfémů 0 miniatur 34 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
Reakce:

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 12.02.08 07:52

Ze svěžích vůní má excelentní výdrž Un Jardin Sur Le Nil od Hermés. Když použiješ ještě tělové mléko, vydržíš i v největším pařáku vonět celý den… Obecně myslím, že parfémy Hermés mají dobrou výdrž. Pak taky Dior a Chanel - co odlehčená verze Chance ? To sice není moje krevní skupina, ale dostala jsem ji a všichni mi ji chválili v zakouřené hospodě…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Kalista
Znalkyně 428 příspěvků 12.02.08 07:55

Na mě hodně dobře ze svěžích vůní drží Un Jardin Sur Le Nil, ten mě výdrží hodně překvapil. Na většině snad drží dobře Chanely, Diory…
Největší držák co jsem zažila já byl asi Angel, ostatní vůně od Thierry Muglera už se mi tak výjimečné, co se týká výdrže, nezdáli.
Ještě k orientálkám tak je výdrž asi vždy zaručena, ráda vzpomínám na Youth Dew, která se nádherně rozležela ve vlasech až na druhý den ráno.

Na poličce 15 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 12.02.08 08:04
Kalista píše:
Na mě hodně dobře ze svěžích vůní drží Un Jardin Sur Le Nil, ten mě výdrží hodně překvapil. Na většině snad drží dobře Chanely, Diory…
Největší držák co jsem zažila já byl asi Angel, ostatní vůně od Thierry Muglera už se mi tak výjimečné, co se týká výdrže, nezdáli.
Ještě k orientálkám tak je výdrž asi vždy zaručena, ráda vzpomínám na Youth Dew, která se nádherně rozležela ve vlasech až na druhý den ráno.

Jo, obecně největší držák je Addict…I po sprše a vyprání prádla…

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 12.02.08 08:10

Na základě posledních zkušeností bych řekla, že ta chemie pokožky je naprosto zásadní. Takže můžu napsat pouze - na MĚ drží: aldehydovky, chyprovky, zelené vůně a gurmánky s pačuli. Kytkovky moc nenosím. Značky - Mugler, Dior, Chanel, Prada, Hermés, Givenchy, Lancome, Mont Blanc, Pozo, Biagotti, Blvgari, Armani. Pokud chceš svěžejší vůně, tak konkrétně Nil, Serenity, Essencial de Duende, Addict 2, Twice, Laura. A nejvíc drží to, co ti nevoní- to známe všechny:-))

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 12.02.08 08:14
Mirka píše:
Na základě posledních zkušeností bych řekla, že ta chemie pokožky je naprosto zásadní. Takže můžu napsat pouze - na MĚ drží: aldehydovky, chyprovky, zelené vůně a gurmánky s pačuli. Kytkovky moc nenosím. Značky - Mugler, Dior, Chanel, Prada, Hermés, Givenchy, Lancome, Mont Blanc, Pozo, Biagotti, Blvgari, Armani. Pokud chceš svěžejší vůně, tak konkrétně Nil, Serenity, Essencial de Duende, Addict 2, Twice, Laura. A nejvíc drží to, co ti nevoní- to známe všechny:-))

Přesně :P Na mně drží chyprovky s pačuli tak dlouho, dokud nedostanu migrénu a nepozvracím se… :(

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 12.02.08 12:49

Addict a ještě Euphoria, to jsou zaručené držáky.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 12.02.08 12:52

Angel taky. Myslela jsem, že si tu ruku snad budu muset useknout :rolleyes:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Pegas
Nevyléčitelná závislačka 1219 příspěvků 13.02.08 01:35

hm takze z tych sviezejsich voni Nil, Serenity, Essencial de Duende, Addict 2, Twice, Laura ? ja viem je to tazko, momentalne sa zacinam zasobovat sviezenkami na leto. Posledny kauf bol Trusardi Skin - je to fajn vona - vzdusna a lahka, ale ta vydrz je katastroficka. Ja neviem ci to predavaju len na momentalne ocuchanie, mam 100vku tak sa mozem polievat, ale som sklamana, preto som prosila o vase typy. Inak vlastnim i sviezu teenagersku vonu Roxy, a cumim a len z toho dovodu, ze vydrzi a pripomina sa. Na osviezenie ducha je prijemna a Skin sa moze ist so svojou vydrzou schovat, aj ked je mi jej vona prijemnejsia. Ale to je asi vecny problem sviezeniek.

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 13.02.08 07:31
Pegas píše:
hm takze z tych sviezejsich voni Nil, Serenity, Essencial de Duende, Addict 2, Twice, Laura ? ja viem je to tazko, momentalne sa zacinam zasobovat sviezenkami na leto. Posledny kauf bol Trusardi Skin - je to fajn vona - vzdusna a lahka, ale ta vydrz je katastroficka. Ja neviem ci to predavaju len na momentalne ocuchanie, mam 100vku tak sa mozem polievat, ale som sklamana, preto som prosila o vase typy. Inak vlastnim i sviezu teenagersku vonu Roxy, a cumim a len z toho dovodu, ze vydrzi a pripomina sa. Na osviezenie ducha je prijemna a Skin sa moze ist so svojou vydrzou schovat, aj ked je mi jej vona prijemnejsia. Ale to je asi vecny problem sviezeniek.

Zkus ještě čaje od Bvlgari - Eau Parfumée au Thé Blanc, Eau Parfumée au Thé Rouge a Eau Parfumée au Thé Verte . Všechny jsou jenom kolínské, ale výdrž je excelentní. V kombinaci s tělovými mléky bomba. Navíc jsou opravdu chváleny okolím - rozleží se do takových čistých, jemných vůní - ale fakt drží. Myslím, že je to dobrá volba pro denní nošení. Osobně se k nim stále vracím. Ani nejsou drahé. 75 - 100 ml seženeš kolem 800 - 900 Kč.

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 13.02.08 08:01

Na mně Nil nedrží vůbec. Ale s Bulgarim Au thé blanc mám dobrou zkušenost. Bulgari Au thé vert jsem měla ve verzi Extreme a stejně nic. Já nosím i v létě Shalimar a jiný nálože a ještě mě nikdo ze společnosti nevyobcoval. Ze svěženek se mi osvědčil ještě Mugler Cologne. A kupodivu Yves Rocher Fleur d´Oranger, ta na mě drží a moc hezky zraje.

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 13.02.08 10:53

Pegas - ale to je právě ta chemie - na mě drží Skin i Nil v plné síle velmi dlouho. Mugler Cologne je taky moc pěkná, hodně podobná, ale svěžejší a jemnější je Prada Infusion DIris - ta sice drží nádherně, ale je velmi jemná a jen decentně se připomíná.

Catananche
Parfémová maniačka 656 příspěvků 24.02.08 17:56

Pro mě La Prairie - Silver Rain, na papírku a oblečení záležitost více než týdenní, na kůži přes 12 hodin… Jinak samozřejmě klasiky Chanel, Hermes.

Na poličce 17 parfémů 5 miniatur 26 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Pegas
Nevyléčitelná závislačka 1219 příspěvků 25.02.08 03:30
Catananche píše:
Pro mě La Prairie - Silver Rain, na papírku a oblečení záležitost více než týdenní, na kůži přes 12 hodin… Jinak samozřejmě klasiky Chanel, Hermes.

La Prairie ma sice dostala, bola velmi prijemna, ale za tie peniaze vydrz velmi slaba. Bola som na skusacke, na jednej ruke som mala La Prairie a na druhej nejaku Chanelovku, uz ani neviem aku. La Prairie odchadzala niekam do neznama a ta druha sa drzala ako pribita. Som bola nastvana, lebo sa mi moc pacila, ale je to ako vyhodit peniaze do skartovacky.

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 25.02.08 07:28

Pegas - jetsli se ti La Prairie tolik líbila, tak ji příležitostně znovu zkus - a samotnou. Na jeden dojem se nedá dát.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist