Dunhill Desire Woman-poraďte kde objednat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lindsay24
Učednice 137 příspěvků 18.06.10 11:45
Dunhill Desire Woman-poraďte kde objednat

Ahoj holky,
Desire byl úplně můj první parfém,ktrerý jsem si koupila,ještě když jsem chodila na střední.Hrozně ráda bych si ho připomněla,vrátila se zpět do sladkých „nácti“ let :lol:

Ale,u nás není nikde k sehnání :cry: Našla jsem ho na e bay,ale tam nemám důvěru kupovat parfémy.
Potom na FX ho mají skladem 75ml :D

Ale nevíte,holky prosím,ještě o jiných stránkách(ově­řených),kde ho mají skladem??
Chtěla jsem vložit obrázek,ale nějak se nezdařilo,tak aspoň odkaz:
 http://parfemy.idarek.cz/…w-tester.php

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Gileis
Nevyléčitelná závislačka 1111 příspěvků 18.06.10 12:38

Můžeš zkusit: http://parfumworld.sk/…ll/dunhill-d … -edt-30-ml …je to sice slovenský obchod, ale psala jsem jim a prý posílají i do ČR, poštovné 5 Eur… Sama ale nevím, jak moc je obchod spolehlivý, dneska jsem tam zkusila jednu vůni objednat, tak uvidíme, jestli dorazí.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Lindsay24
Učednice 137 příspěvků 18.06.10 13:41
Zuza píše:
Můžeš zkusit: http://parfumworld.sk/…ll/dunhill-d … -edt-30-ml …je to sice slovenský obchod, ale psala jsem jim a prý posílají i do ČR, poštovné 5 Eur… Sama ale nevím, jak moc je obchod spolehlivý, dneska jsem tam zkusila jednu vůni objednat, tak uvidíme, jestli dorazí.

Jéé,děkuju moc :D

Bea
Parfémová maniačka 939 příspěvků 19.06.10 19:34

Jé, právě se jeden použitý prodává na Aukru http://www.aukro.cz/…5995970_dunh … _75ml.html

Na poličce 34 parfémů 2 miniatury 16 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 32 parfémů

Lindsay24
Učednice 137 příspěvků 20.06.10 11:54
Bea píše:
Jé, právě se jeden použitý prodává na Aukru http://www.aukro.cz/…5995970_dunh … _75ml.html

Já už jsem to viděla a je to padělek :evil:

Originál nemá žádný bílý nápis a navíc ten olupující flakónek…
Fuj,že se prodávající nestydí :angry:

Bea
Parfémová maniačka 939 příspěvků 20.06.10 13:01

Tu vůni jsi narozdíl ode mně měla, já mohu posuzovat pouze dle fotek dostupných na NETU, ta fotka na Aukru je nekvalitní a nelze posoudit detaily, které normálně padělek prozradí, ale ani originál se nedá vyloučit.Pro originál hovoří množství 75 ml, které se stále prodává, je to balení Unboxed, které nápis má (otázka je jak kvalitní, jestli se může loupat), a že by si někdo syslil použitý padělek vůně, která se již nevyrábí a pak se ho pokoušel střelit na Aukru.. to mi padělek vyvrací spíš bych řekla, že je to originál.
Zde fotky z webu  

Lindsay24
Učednice 137 příspěvků 20.06.10 14:12

Zajímavé,já vidím flakónek s nápisem poprvní,vypadá to na nějakou inovaci,ale ten z aukra mě stále nepřesvědčil…I po­dle toho nápisu.

Edit.A navíc jsem se koukala na účet prodávajícího a má 4 negativní hodnocení,to na důvěřivosti zrovna nepřidává.I když kdoví,je to jen můj úsudek.

Bea
Parfémová maniačka 939 příspěvků 20.06.10 16:58

Ona ty negativy ale má za zakoupení a následné nezaplacení, či pozdní zaplacení, sice tvrdí, že je nemocná na srdce .......no něco i to o ní každopádně vypovídá …
A ještě se mi nezdá, že by někdo imitoval Dunhill … no nic, prostě na mně to spíš dělá dojem, že je to origo, ale jak říkám, fotky znám jenom z Webu … já jsem si skoro přihodila, ale nevím, jak voní a z názorů na Fragnantice jsem nabyla dojmu, že se jedná a něco velmi křiklavého … tak když jsem pak zjistila, že se cena vyšplhala na 254 CZK, tak jsem se na to vykašlala, spíš jsem si říkala, když flakon vypadá takhle a vůně se již delší dobu nevyrábí, že je riziko, že bude zkažená. No a handrkuj se pak s někým, kdo když nechce, tak neplatí …No nic, uvidíme, jaký komentář obdrží.Každopádně děkuji za reakci a jiný pohled. :-) samozřejmně opatrnost je na Aukru velice namístě.

Incognita
Nevyléčitelná závislačka 1031 příspěvků 20.06.10 21:49

Mám tuto vůni originál, mírně poškrabanou ji mám taky, ale jinak - mělkými vrypy na skle,
navíc na skleněné části obalu se nemá co loupat (je to sklo)
a do třetice nápis mám stříbrny, písmenka se mi neloupou a mají mírně větší rozestupy;
může se jednat o inovovaný (lacinější) obal, ale spíš to vidím na asijský fake…

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 2 parfémy

Bea
Parfémová maniačka 939 příspěvků 22.06.10 14:39

To je fakt, že na foto v Aukci se jeví nápis bíle narozdíl od těch fotek, co jsem vložila z webu, ty by mohly být i stříbrné, a ty rozestupy písma se mi zdají opravdu menší v té aukci.No jestli je to fakt padělek, tak pro mně to je námět na větší bdělost při nákupech. Jsem zvědavá na komentář od kupující … ale často si kupující ani nevšimnou, že mají padělek,užívají si svého chanela za (skoro)hubičku, někdy i velmi drahou hubičku a jsou spokojení.

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist