Durance

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lady A
Znalkyně 483 příspěvků 12.09.10 20:10
Durance

Dnes jsem byla na Biodožínkách v Nenačovicích a zaujala mě přírodní kosmetika Durance en Provence . Mají i voňadla, zkusila jsem vůni s názvem „Starodávná růže“ a je moc pěkná.
Lituju, že jsem hned nekoupila :conf: , měli tam fakt dobrý ceny.

Znáte někdo tu kosmetiku? Koukala jsem, že mají i tuhý deodoranty do podpaží.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 10 parfémů
Reakce:

Ishar
Učednice 107 příspěvků 20.10.10 16:13

Durance mě taky zaujal kvůli produktům na holení, ale je to trochu drahé asi zůtanu u mýdla na holení od Tabac Original které je super :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6476 příspěvků 16.01.11 21:29

Mám od nich vůni na polštář Večerní bylinkový čaj jako dárek od sestry, naproti jídelně Country Life v Melantrichově je obchůdek, kde je plno produktů Durance, pokud by to někoho zajímalo.

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Vevie
Znalkyně 345 příspěvků 22.03.11 18:19

Dneska jsem zkoušela jejich levandulovou toaletku - je to cca 5 hodin a pořád je jemně cítit. Levandule je to věrná, na mě až moc ostrá. Ale naprosto úžasně od nich voní kolínská voda levadule s fíkem (350ml za cca 660,–) - velmi vážně nad ní uvažuju.

Jinak pro Plzeňandy: tuhle kosmetiku maj v malém obchudku s přírodní kosmetikou na rohu Smetanky a Bezručovky, kousek od náměstí.

:ot: Vlastní ho moc milá paní - o výrobcích, co tam má, ví všechno, ochotně poradí, nic nenutí, nechá vyzkoušet, ceny nejsou natažené - prostě paráda. BTW má tam také pár kousků minerální dekorativky Lily lolo (makeupy měla za 419,–).

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 14.04.12 17:26

Nevíte, jestli je ke koupi někde v Brně?

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Kamikaii
Parfémová maniačka 549 příspěvků 15.04.12 14:08

Nechala jsem si s kašičkama :twisted: a chlebem z County life poslat 100 ml Lilie za 319 a líbí se mi
http://www.countrylife.cz/…0-ml-durance
pěkná (donedávna jsem kytky tohoto typu nemohla ani cítit :mrgreen: )

Na poličce 44 parfémů 5 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Arome Slunecnice
Znalkyně 277 příspěvků 25.11.14 07:47

Chtěla jsem se zeptat, nemá některá z vás zkušenosti s jejich svíčkami? Já si opakovaně koupila Pin en Provence (borovice), je to má asi nejoblíbenější vůně ve svíčce, jakou znám… Další jsem bohužel nezkoušela.

Zajímá mě hlavně, jestli je velký rozdíl v tom, jak svíčka voní „za studena“, a potom, když hoří. A jestli ještě nějaká stojí za hřích (moc uvažuji o té s fíkem a grapefruitem).

Děkuji za jakýkoliv postřeh! :kytka:

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 20 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Lavandine1
Znalkyně 326 příspěvků 09.01.16 00:14
@Vevie píše:
Dneska jsem zkoušela jejich levandulovou toaletku - je to cca 5 hodin a pořád je jemně cítit. Levandule je to věrná, na mě až moc ostrá. Ale naprosto úžasně od nich voní kolínská voda levadule s fíkem (350ml za cca 660,–) - velmi vážně nad ní uvažuju.

Jinak pro Plzeňandy: tuhle kosmetiku maj v malém obchudku s přírodní kosmetikou na rohu Smetanky a Bezručovky, kousek od náměstí.

Vlastní ho moc milá paní - o výrobcích, co tam má, ví všechno, ochotně poradí, nic nenutí, nechá vyzkoušet, ceny nejsou natažené - prostě paráda. BTW má tam také pár kousků minerální dekorativky Lily lolo (makeupy měla za 419,–).

Update: obchůdek již bohužel zrušili, ale vůně mají v Bioplanetě v Bezručovce.

Na poličce 14 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist