DVD na cvičení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 14.11.10 19:04
DVD na cvičení

Doporučíte nějaké opravdu dobré pro mírně pokročilé?

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů
Reakce:

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 15.11.10 06:27

Jde o to, jaké cvičení konkrétně máš na mysli?

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 15.11.10 15:34

Aerobic úplně nemusím, spíš jóga, pilates a pak taková všehochuť, kde procvičíš prostě vše. Nesnáším ty aerobikové sestavy, protože je nestíhám.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 16.11.10 20:56

Mno, tak jediné, s čím mohu být nápomocná, je power yoga - kupovala jsem teď mamce k narozkám troj-DVD. Cvičí ráda, ale nestíhá chodit do fitka. Tak jsem koupila tohle: http://www.popron.cz/…vd/s-362006/. Na jednu stranu jsem kupovala zajíce v pytli, na tu druhou si říkám, že člověk, který to sem přitáhl, špatný video mít nemůže. A ono jo, cvičit se podle toho určitě dá pěkně. Možná to doma někdy zkusím :)

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Lady A
Znalkyně 482 příspěvků 08.01.11 17:48

Nemáte někdo tipy na cviky na záda? DVD nebo spíš odkaz na netu přímo na cviky. Bylo mi doporučeno posílit svaly kolem páteře.
Je dobrá klasická jóga?
 Díky

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Lady A
Znalkyně 482 příspěvků 28.01.11 21:11

Takže jsem hledala a našla bezvadný stránky: www.cvicime.cz

Co mi přijde moc bezva je toto cvičení s lany: http://www.smsystem.cz/…x_soubory/Cv … %ADvCR.htm

A tady je páteř s označením obratlů, kdyby si někdo chtěl přesně určit, kde podle lékařské zprávy má problém.: http://ergonomicka-encyklopedie.cz/Soub … bratle.png

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 10 parfémů

hranisek
Nováček 27 příspěvků 02.08.11 13:51
Alča píše:
Nemáte někdo tipy na cviky na záda? DVD nebo spíš odkaz na netu přímo na cviky. Bylo mi doporučeno posílit svaly kolem páteře.
Je dobrá klasická jóga?
 Díky

POSÍLIT ZÁDA ZNAMENÁ POSÍLIT I BŘICHO,VYTVOŘIT SI TZV,SVALO.KOR­ZET,VÝBORNÉ JSOU TZV,REHABILITAČ­NÍ,POSILOVACÍ CVIKY NA BŘICHO KDE NETAHÁŠ NIC KRČNÍ PÁTEŘÍ,JEN SE K TĚMTO CVIKŮM MUSÍŠ POMALINKU DOPRACOVAT(CCA 2 TÝDNY KDYŽ CVIČÍŠ 2-3 TÝDNĚ) A HLAVNĚ SPRÁVNĚ DÝCHAT,NEJLÉPE,KDYŽ SI JE PÁRKRÁT ZACVIČÍŠ S NĚJAKOU TRENÉRKOU,PAK PŘIDAT MEZILOPATKOVÉ CVIKY,STAČÍ DENNĚ 15 MIN NA CELOU SESTAVU NEBO I OBDEN,ZÁDA SI BUDOU LEBEDIT A BŘÍŠKO SE ZPEVNÍ OPRAVDU RYCHLE.
JOGA MUSÍ BAVIT,NEVYPLAVÍŠ TOLIK ENDORFÍNŮ,ZÁLEŽÍ NA CVIČITELCE..OSTATNĚ JAKO U VŠECH CVIČENÍ 8)

PŘED ASI 10 TI LETY VYŠLA VHS S J.KORNEM A TEHDEJŠÍMI HVĚZDAMI AEROBIKU,BYLO TO JEDNO Z NEJLEPŠÍCH CVIČENÍ DLE MÉHO,SESTAVA SE DALA SVIČIT I V MALÉM OBÝVÁKU,TŘEBA SE TO DÁ NA NETU NĚKDE STÁHNOUT.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů

luciole
Nevyléčitelná závislačka 1101 příspěvků 02.08.11 14:11
Alča píše:
Je dobrá klasická jóga?
 Díky

Jediné, co mě kdy pomohlo od bolesti zad je opravdu klasická jóga - spinální cviky (na netu určitě najdeš). Ale je fakt nutné procvičovat i ostatní svaly v těle, nejen tu oblast se kterou je problém… :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

bagheta
sv. Parfema z Kecálburgu 4190 příspěvků 02.08.11 14:32

Osobně doporučuju Cindy Crawford (ne na záda,ale na dobré a efektivní domácí posilování :wink: ) - nejradši mám 1. díl, jsou 3. http://www.ulozto.cz/…9/1-cindy-cr … e-telo-avi. Jednička je rozdělená do 2 částí - každá trvá asi 40 minut a mají se cvičit každá jeden den. Je to posilování,ale docela mě to i baví. Dvojka mě nebaví,je to moc poskakování, trvá asi hodinu :conf: …pilates mám taky stažený,ale není to ono - u pilates je potřeba aspoň ze začátku cvičit před zrcadlama,abys viděla co děláš špatně, a neustále si hlídat držení těla, dýchání - na to mi přijdou lepší skupinové lekce,kde je cvičitelka a kontroluje… doma to nemá podle mě takový efekt konkrétně zrovna pilates :conf:

Na poličce 8 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 03.08.11 21:21
Ronna píše:
Aerobic úplně nemusím, spíš jóga, pilates a pak taková všehochuť, kde procvičíš prostě vše. Nesnáším ty aerobikové sestavy, protože je nestíhám.

Pak bych doporučila toto http://www.ebookee.net/Callanetics-How- … 14376.html

/nebo Callanetics AM/PM, jsou i jiné verze, některé zaměřené na konkrétná problematické partie, v angličtině vyšla i spousta výborných knih k tématu, u nás je to velmi slabé, hlavně Lenka Malá mi pije krev, na to se ani nedá dívat, ani poslouchat, navíc cvičící matróny člověka ke cvičení nemotivují, aspoň mne by hned přešla chuť/ Video z odkazu výš je i pro začátečníky /na amazonu se dá i koupit, případně ebay/ Působí na vše zde zmíněné. Ovšem je to pěkná dřina /pokud se dělá správně/, zase výsledky stojí za to. Neznám lepší cvičení, zvlášť pokud člověk nechce vypadat jako Rambo, ale chce vypadat žensky a mít pružnou, pevnou postavu. Na záda působí také báječně.

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů

hranisek
Nováček 27 příspěvků 03.08.11 23:16
Evax píše:
Ronna píše:

Pak bych doporučila toto http://www.ebookee.net/Callanetics-How- … 14376.html

/nebo Callanetics AM/PM, jsou i jiné verze, některé zaměřené na konkrétná problematické partie, v angličtině vyšla i spousta výborných knih k tématu, u nás je to velmi slabé, hlavně Lenka Malá mi pije krev, na to se ani nedá dívat, ani poslouchat, navíc cvičící matróny člověka ke cvičení nemotivují, aspoň mne by hned přešla chuť/ Video z odkazu výš je i pro začátečníky /na amazonu se dá i koupit, případně ebay/ Působí na vše zde zmíněné. Ovšem je to pěkná dřina /pokud se dělá správně/, zase výsledky stojí za to. Neznám lepší cvičení, zvlášť pokud člověk nechce vypadat jako Rambo, ale chce vypadat žensky a mít pružnou, pevnou postavu. Na záda působí také báječně.

Musela jsem si paní Malou vygooglit :-)..zajímavá paní :roll:

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 04.08.11 11:29

hranisek: DVD s paní Malou a jejím „souborem“ jsem dokonce vyhodila, to se nedalo, navíc hned porušení několika pravidel. Callan Pinckney by se asi divila, co že to je :shock: :lol: C.P. má spoustu cvičení i na youtube, ale lepší je začít něčím uceleným. Mimochodem na své roky (ročník 1939) má báječnou postavu /minimálně po 60tce ještě měla, ale podle neoficiálních informací z internetu stále má a stále cvičí/. I co jsem viděla její cvičenkyně důchodkyně, mladé holky mohou většinou jen závidět.

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 04.08.11 11:38
bagheta píše:
Osobně doporučuju Cindy Crawford (ne na záda,ale na dobré a efektivní domácí posilování :wink: ) - nejradši mám 1. díl, jsou 3. http://www.ulozto.cz/…9/1-cindy-cr … e-telo-avi. Jednička je rozdělená do 2 částí - každá trvá asi 40 minut a mají se cvičit každá jeden den. Je to posilování,ale docela mě to i baví. Dvojka mě nebaví,je to moc poskakování, trvá asi hodinu :conf: …pilates mám taky stažený,ale není to ono - u pilates je potřeba aspoň ze začátku cvičit před zrcadlama,abys viděla co děláš špatně, a neustále si hlídat držení těla, dýchání - na to mi přijdou lepší skupinové lekce,kde je cvičitelka a kontroluje… doma to nemá podle mě takový efekt konkrétně zrovna pilates :conf:

Cvičení s Cindy Crawford není špatné, jeden čas jsem zkoušela, ale bohužel se brzy omrzí, takže u toho jsem nebyla schopná vydržet. Na video-cvičeních od Callan je dobré i to, že působí možná i jako autosugesce, resp. nácvik pozitivního myšlení, Callan člověka v podstatě nutí, aby měl radši svoje tělo, a neustále vtlouká všem do hlav, jak jsou /nebo budou po cvičení/ krásní :lol: Asi už tuto paní moc propaguju, ale nemůžu si pomoct, prosím o prominutí, po letech jsem se ke kalanetice vrátila a vidím, že je zřejmě nejlepší, samozřejmě nemusí člověk dělat jen ji, ale snáz u ní vydrží celoročně bez ohledu na roční období a počasí, narozdíl od jiných cvičení. A hlavně velice rychle si začne uvědomovat všechny svaly v těle apod. Někde jsem sice četla, jak se při kalanetice nevyplavují endorfiny, ale za sebe mohu říct, že mně rozhodně vždycky zlepší náladu 8)

hranisek
Nováček 27 příspěvků 04.08.11 13:41
Evax píše:
hranisek: DVD s paní Malou a jejím „souborem“ jsem dokonce vyhodila, to se nedalo, navíc hned porušení několika pravidel. Callan Pinckney by se asi divila, co že to je :shock: :lol: C.P. má spoustu cvičení i na youtube, ale lepší je začít něčím uceleným. Mimochodem na své roky (ročník 1939) má báječnou postavu /minimálně po 60tce ještě měla, ale podle neoficiálních informací z internetu stále má a stále cvičí/. I co jsem viděla její cvičenkyně důchodkyně, mladé holky mohou většinou jen závidět.

Já se tedy často setkávám,že mlaďounké holky mají pneumatiku kolem pasu,zadek od seszení u PC a jsou jak pytel brambor,někdo se možná tady urazí,ale když je holce 17 let a nedotkne se prsty podlahy tak je to dle mého strašný,neříkám,že musí každý umět tančit salsu a mít míry modelky,ale přeci jen by se měla každý trošku hýbat aby uměl ovládat své tělo.Pak jsou případy,že si radějii vezmou brufen na bolest zad než začít cičit.
O tom pozitivním myšlení je to kapitola sama o sobě. Každý se má mít rád,má mít rád svoje tělo,za to že ho nohy nosí,pohladit bříško za to že nebolí nebo že mu dalo děti,psychyka je u cvičení moc důležitá a jak píšeš,že se cítíš po cvičení faj ačkoliv nevyplavuješ endorfiny,dnes je tolik cvičení,že si opravdu každý může najít to co ho bude uspokojovat a je jedno co se mu vyplavuje či ne. a výmluvy typu-nemám čas neuznávám..ono stačí třeba začít tím,že zkusím všude vyběhnout schody než jezdit výtahem apod.nebo denně 15 min ,,alespoň něco,udělat si takový režim,podobně jako si každý den čistíme zuby :whistle:

Trillian
sv. Parfema z Kecálburgu 3391 příspěvků 04.08.11 21:46
verunka2201 píše:
Mno, tak jediné, s čím mohu být nápomocná, je power yoga - kupovala jsem teď mamce k narozkám troj-DVD. Cvičí ráda, ale nestíhá chodit do fitka. Tak jsem koupila tohle: http://www.popron.cz/…vd/s-362006/. Na jednu stranu jsem kupovala zajíce v pytli, na tu druhou si říkám, že člověk, který to sem přitáhl, špatný video mít nemůže. A ono jo, cvičit se podle toho určitě dá pěkně. Možná to doma někdy zkusím :)

Tak powerjogu od Vaška doporučujem, keďže na odkaze od verunky je už vypredaná skús tu http://www.energyobchod.cz/ majú tam momentálne zľavy.

Vašek je profík, poznám sa s ním osobne už roky, je majster ČR a vicemajster sveta v aerobicu a vynikajúci dlhoročný cvičiteľ, powerjógu začal robiť kvôli zdravotným problémom, keď musel nechať aerobic, školil sa priamo v Amerike, a v Čechách potom založil Akadémiu Powerjogy, vie dokonale ako, čo a prečo.

Ronno, ak by si chcela vedieť ohľadom cvičenia niečo podrobnejši napíš sz :wink:

Na poličce 140 parfémů 10 miniatur 15 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 32 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist