E-shop USA Import

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chimaera
Nevyléčitelná závislačka 1984 příspěvků 10.07.14 14:38
E-shop USA Import

http://www.usaimport.us/

Nový obchod, s americkými cenami za zboží, ale českými za poštu, bez nutnosti platit DPH a celní poplatky. Zní to až moc dobře, že;)?

Na poličce 32 parfémů 49 miniatur 130 odstřiků 192 vzorků V tužebníku 19 parfémů

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

dagmar605
Učednice 212 příspěvků 10.07.14 14:53
USA-import

navazuji na diskusi na slevovém foru a mám na představitele tohoto nového eshopu následující otázky:
existuje nějaký kontakt na zodpovědnou osobu v ČR?(předpoklá­dám,pokud eshop uvádí na stránkách distribuční centra v ČR a přepravní podmínky českou poštou bez celních poplatků a ceny včetně DPH,tak musí mít zastupující osobu,která toto vyřizuje a zajišťuje)
je možné platit prostřednictvím PayPal ?(nejrozšířenější způsob plateb právě v Americe)
Jaké záruky mi poskytne obchod v případě reklamace?(podléhat by mělo českým zákonům a zasílat vrácené zboží nemohu zpět do USA-pokud nemohu prokázat,že mi z USA přišlo-a to asi nemohu,pokud mi přijde z českého distribučního centra bez celních dokumentů,v tomto případě bych měla poslat vrácené zboží do distribučního centra odkud mě bylo poslané-kam?)
Jak dlouhé jsou dodací lhůty?

Na poličce 50 parfémů 3 miniatury 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

dagmar605
Učednice 212 příspěvků 10.07.14 15:08
USA import -otázky

Z jakého důvodu není možné z Vaší strany aktivovat PayPal?
Uvažujete v nějakém krátkém termínu tuto možnost způsobu platby zavést?

• je to oboustranně nejspolehlivější a nejbezpečnější metoda zahraniční platby.

(v případě platby na zahraniční účet-převodem naskakují nvelké poplatky a v rámci mimoevropských účtu ještě daleko větší. Kartou už to není naprosto bezpečné-obzvlášť u neprověřených eshopů-obzvláště amerických -tisíce případů zneužití platební karty!!!!!!)
Pokud eshop vlastní český účet,tak pak dvojnásobně nechápu nemožnost platby na dobírku-při existenci českého účtu by toto mělo být naprosto normální a bez problémů,i kdyby za cenu o málo vyššího poštovného

Hermesfan
Nevyléčitelná závislačka 1190 příspěvků 10.07.14 16:26

tak vážení, je to divné, mne Lukas napísal mail že sa Paypalom platiť dá a mám ja uviesť svoju adresu. Odkedy to takto funguje??? Tu pani zástupkyňa firmy tvrdí že PP platba nie je umožnená. Smrdí to na svetelné roky ďaleko.....

Na poličce 47 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

janali
Nevyléčitelná závislačka 1537 příspěvků 10.07.14 16:31

Ahojte, ja zatiaľ mám odpoveď, že na SK sa posielať dá ale poštovné mi ostalo rovnaké, ako do ČR - čiže takisto čakám na odpoveď, čo s tým (nieže by ma taká vec nepotešila, ale je nepravdepodobná) :)

Na poličce 21 parfémů 4 miniatury 43 odstřiků 414 vzorků V tužebníku 95 parfémů

AnnaBella
Nevyléčitelná závislačka 1750 příspěvků 10.07.14 16:43

Mně je spíš divné, že mají v nabídce parfémy, které se už nevyrábí. Healing Garden například..

Na poličce 20 parfémů 1 miniatura 12 odstřiků 378 vzorků V tužebníku 7 parfémů

dagmar605
Učednice 212 příspěvků 10.07.14 16:45

@janali Mám pocit,stále větší,že je to vše nějaké divné,už se velice těším na zde přislíbenou komunikaci paní zástupkyně firmy,kterou přislíbila na 19 hodinu,mám v záloze ještě dalších pár otázek „na tělo“,které by upřesnily informace a zprůhlednily existenci tohoto eshopu.Bylo by dobré,kdyby nás u toho bylo více,kdyby bylo třeba další informace

janali
Nevyléčitelná závislačka 1537 příspěvků 10.07.14 16:55

@dagmar605 Ano, presne - akonáhle mi došiel mail, že mám za objednávku zaplatiť a cena za poštovné ostala rovnaká ako keby malo ísť o ČR, cukla som:)
Inak si nemyslím, že je divné predávať vône, ktoré sa nevyrábajú - môže to byť zo starých skladov, ale vo všeobecnoti radšej byť opatrný kvôli ostatným už zmieneným veciam.
Tiež dám hlavu za to, že ešte včera sa dalo kupovať na dobierku:)

Na poličce 21 parfémů 4 miniatury 43 odstřiků 414 vzorků V tužebníku 95 parfémů

AnnaBella
Nevyléčitelná závislačka 1750 příspěvků 10.07.14 16:58

@janali jo jo, dalo se kupovat na dobírku, platba při převzetí..taky jsem na to včera koukala..

Na poličce 20 parfémů 1 miniatura 12 odstřiků 378 vzorků V tužebníku 7 parfémů

dagmar605
Učednice 212 příspěvků 10.07.14 17:17

@AnnaBella
nejen včera,ještě dnes ráno kolem šesté tam tato možnost platby byla uvedená,a to nejen v obchodních podmínkách,ale i v úvodu

Hermesfan
Nevyléčitelná závislačka 1190 příspěvků 10.07.14 17:20

mne pripadá tento web maximálne podozrivý a nedôveryhodný. Samozrejme, každý na vlastné riziko

andynecka  10.07.14 18:54

Dobrý večer,
jak jsem slíbila jsem zde, sice o něco dříve, ale jsem. Chci se omluvit za informaci, že Paypal nejde, nevěděla jsem, že je to možné. Jak říkám, je to teprve pár dní, kdy stránky jedou. Co se parfému týče, tak pokud tady u nás v ČR nejsou v USA být mohou… A co se týče vaší důvěry a pochybností s cela chápu, ale taky berte na vědomí, že jsem viděla zde vaší konverzaci a reagovala jsem na ní, že bát se nemusíte, kdyby šlo o podvod nepíší sem. Ani se nějak nesnažím… Takže kdo důvěru nemá, tak ho k ničemu nenutím, jsem z ČR, Lukášovi pomáhám sprostředkovávat objednávky (věci) z USA, aby to bylo jednodušší pro Vás i pro něj. Takže proto jsou oni tam a já v ČR moravskoslezském kraji zde… Lukáš mě do toho teprve zaučuje, proto Vám bližší info bohužel já dát teď nemohu. Nechci Vám říkat nepravdivé informace, jako jsem se popletla už s Paypalem a za to se znovu moc omlouvám, jakmile se Lukáš připojí zodpovím vše přes něj… Více pro Vás bohužel zatím udělat nemohu rovněž ani získání Vaší důvěry, ale ubezpečuji opravdu podvodníci nejsme…Jen prostě jsme otevřeli pro Vás nové stránky a bude otázka času kdy se jen a jen budeme zdokonalovat Moc děkuji za pozornost a pochopení… :kytka:

rudusko
Nevyléčitelná závislačka 1216 příspěvků 10.07.14 18:59

@andynecka vidím v ponuke vône, ktoré sa už dávno neplnia… môžem si byť istý, že dostanem presne to čo je na obrázku? ide o likvidáciu starých zásob?

mne ide práve o tie staršie ročníky :mrgreen:
vďaka

Na poličce 91 parfémů 23 miniatur 56 odstřiků 435 vzorků V tužebníku 18 parfémů

Hermesfan
Nevyléčitelná závislačka 1190 příspěvků 10.07.14 19:05

@andynecka

spôsob platby cez Paypal tak, že ja Vám dám svoju Paypal adresu je neštandardný, funguje to presne opačne v prípade že nemáte na stránke priamo link na Paypal. Ako to teda je?

Barbarella
sv. Parfema z Kecálburgu 3274 příspěvků 10.07.14 19:07

Když se podívám na ceny některých hodinek v sortimentu, tak u vás bych rozhodně nenakoupila, dost předražené.
Jakou máte kontaktní kontaktní adresu v ČR?
atd. atd.

Příspěvek upraven 10.07.14 v 19:10

Na poličce 176 parfémů 5 miniatur 0 odstřiků 106 vzorků V tužebníku 207 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist