E-shop www.allaviolettaboutique.com

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

wendulka29
sv. Parfema z Kecálburgu 9092 příspěvků 04.01.13 18:06
e-shop www.allaviolettaboutique.com

Pozitivně hodnocený výsledek jednoho hromadného nákupu mě navnadil k objednávce v tomto e-shopu. No bohužel osobně nemůžu chválit úplně, protože v mém případě to mělo své mouchy.
Objednávala jsem večer 27.12., platila jsem kartou (starý zvyk). Zvláštní tentokrát bylo, že platba se mi na účtu neblokla hned jako u jiných e-shopů, ale až následující pracovní den, kdy mou objednávku expedovali a ještě dopoledne mi dorazil e-mail od UPS se sledovacím číslem. Zásilka mi byla doručena dnes 4. 1., tj. pátý pracovní den od odeslání, jak UPS u balíku Standard garantuje. Až sem by to bylo všechno vpořádku.
Avšak první věc, která mě zarazila, byla, že řidič mi místo balíčku/krabice předal velkou igelitovou obálku se zbožím. Doma jsem jí otevřela, mno a uvnitř byla jen papírová taška a v ní v bublinkovém sáčku (čili jen jedna vrstva :! ) narvaný flakon NdN spolu s objednanými vzorky a vzorky zdarma :roll: . To tedy i escentual balí svoje zásilky podle mého soudu mnohem bezpečněji. Když si představím, že by s tím někdo zacházel nešetrně, jak bývá zvykem třeba u České pošty, tak mám zboží na maděru :roll: . No naštěstí zboží bylo po téhle stránce vpořádku.
K vzorečkům zdarma: dostala jsem dva vzorky Bvlgari (mainstream, pánský a dámský) - to bych čekala od Elnina, u zahraničního e-shopu s nabídkou takových vůní jsem doufala v něco jiného, takže mě potěšil jen ten třetí origo vzorek Santal Majuscule.
No a k vzorkům, které jsem si objednala a platila: vzorek Lipstick Rose dorazil vpořádku a plný, bohužel vzorek Vetiver Oriental byl téměř prázdný, místo toho mi asi jako kompenzaci :think: poslali vzorek Vétiver Extraordinaire. Cenově to sice vyrovnali, avšak i tak bych při ceně 6 euro za vzorek očekávala, kdyby mě o tom před odesláním informovali mailem, abych nebyla zklamaná, protože na VO jsem se opravdu těšila.

RESUMÉ: Zboží sice doručili podle plánu a vpořádku, se stylem zabalení ale spokojená nejsem. Objednávání vzorků z tohoto e-shopu nemůžu doporučit, protože při poměrně vysoké ceně vzorků je tu riziko, že nemusíte dostat ty vzorky, o které jste si psali. Svůj případný další nákup zde tedy budu muset ještě zvážit.

A co vaše objednávky u tohoto e-shopu? Proběhlo vše bez chyby nebo je má zkušenost ojedinělá? Vyhovoval vám styl zabalení? Budu ráda, když se vyjádříte ;) .

Na poličce 1 parfém 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

moudjahidine
sv. Parfema z Kecálburgu 4062 příspěvků 05.01.13 12:41

Objednávala jsem před časem z Allavioletty vzorky a taky mi přišly v tašce, zabalený jen v zavíracim pytlíku. Byly to všechno 2ml plastový vialky, takže jsem nevyšilovala, ale u skleněnýho flakonu by to teda byla jiná. Všechny vialky byly plný, naštěstí jsem žádnou „substituci“ neschytala. Včera jsem z Allavioletty objednávala znova, zase vzorky, a udivilo mě, že se objednávka nespárovala s mým účtem, takže jsem musela psát mail, ať to dají do pořádku, protože chci vidět, co se s mojí objednávkou děje.

Na poličce 37 parfémů 3 miniatury 43 odstřiků 378 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Matysek_69
Parfémová maniačka 693 příspěvků 17.01.13 21:52

Já tam objednával před Vánocemi Bois de Santal od Keiko Mecheri plus vzorek TDC. Všechno OK, dorazilo to do 4 dnů, poštovné nad 99 € zdarma. Pravdou je, že to dorazilo také v igelitce UPS, ale bez známek poškození, takže v podstatě spokojenost. :)

Na poličce 23 parfémů 1 miniatura 15 odstřiků 219 vzorků V tužebníku 5 parfémů

wendulka29
sv. Parfema z Kecálburgu 9092 příspěvků 01.12.13 13:21

Tak poštovné zdarma od 99 eur výše už neplatí, je to zase až od 149 eur nahoru, jak to bylo původně, jinak vás to bude stát 12 eur navíc. Dnes jsem to zjistila při objednávce.

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 09.06.14 10:47

dosavadní zkušenost:
objednáno, zvolena platba Paypalem, nebyla jsem přesměrována automaticky na stránky Paypalu po odkliknutí objednávky, jak to obvykle bývá. přišel mi mail, že objednávku nemůžou zpracovat, jelikož není zaplacená. tak jim píšu, že jak mám zaplatit, když mě to nepřesměrovalo, a že tak mile ráda učiním. prý jestli chci poslat Paypal invoice. no, chci. výborně, zaplaceno, odesláno, na dotaz sděleno číslo pro sledování, doručování GLS (na stránkách uvádí UPS). doručení v pořádku, nemám námitek. zabalení v papírové nákupní tašce, pár bublinkách a igelitové obálce. vzorky přišly dle objednání plus 4× origo zdarma. parfém vypadal zabalený ok, v celofánu… no po rozbalení mě přešel úsměv, u rozprašovače mokro, asi protíká či co, kovový vršek černě umatlaný, na tom vlhkém přilepené jakési vlákno… fotky viz http://www.arome.cz/…nkovani/806/#…

jsem tudíž velice rozladěná a taky velice zvědavá, co se bude dít dál. takhle si to opravdu nepředstavuju.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 12.06.14 18:29

pokračování: Italové napsali, že teda refund yes, ale že poštu k nim si zaplatím sama - a to jsem do nich hučela vrchem spodem, že to poštovné chci a že je chyba na jejich straně, což není můj problém a nevím, proč bych na to měla doplácet. ještě uvidím, co na to PayPal, ale jsem velmi nespokojená, tohle byla moje první a zaručeně poslední objednávka u nich. chovají se, jak kdyby mi prokazovali nějakou laskavost :cert: komunikují pomalu a nedostatečně (stručně).

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 13.06.14 11:04

pokračování: komunikace se záhadně zrychlila poté, co jsem se rozčílila, ovšem domluva pochybná. toto je prosím styl komunikace: Hello, I can refund it. But the shipping to going you haven't pay . Now if you want return shipping costs are charged to your
následně se pán pokusil naznačit, že podle fotek to vypadá, že jsem parfém používala. no, těžko se zjišťuje protečení v zabalené krabičce, rentgenové oči nemám.
po finálním oznámení, že odešlu v pondělí, jsem se dozvěděla, že Okay, thank you so much. no to já teda taky pěkně děkuju. a to poštovný z nich zřejmě nevymámím. blbouni.

wendulka29
sv. Parfema z Kecálburgu 9092 příspěvků 13.06.14 11:12

No jakkoliv jsem ještě nedávno uvažovala, že bych si u nich objednala znovu, tak po tvé zkušenosti, jak se tento obchod staví k jasné reklamaci, si to odpustím, když teď vím, že se svými dosavadními objednávkami jsem v podstatě měla jen obrovskou kliku.

micuska6
sv. Parfema z Kecálburgu 4108 příspěvků 13.06.14 12:02

Nevedela som o tomto vlákne. Včera som si objednala. Platila som kartou. Platba bola odpísaná z môjho účtu až dnes.
Potom dám určite vedieť, ako som dopadla.

Na poličce 72 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

wendulka29
sv. Parfema z Kecálburgu 9092 příspěvků 13.06.14 12:08

@micuska6 Ano, to souhlasí. Platbu odepisují až s jednodenním zpožděním. Taky budu velmi zvědavá na tvou zkušenost.

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 13.06.14 12:13

@micuska6 no já vřele doufám, že nikdo další nebude nucen řešit takovou situaci a pokud ano, že se setká s podstatně lepším a adekvátnějším přístupem ze strany obchodu.

micuska6
sv. Parfema z Kecálburgu 4108 příspěvků 13.06.14 12:15

@andry keby som čítala tvoj príspevok, tak asi si neobjednám. Teraz som, ako na ihlách. Nechala som tam vyše 200 EUR:

Matysek_69
Parfémová maniačka 693 příspěvků 13.06.14 12:58

nechci se jich teda nějak extra zastávat, ale já tam objednával dvakrát a pokaždé všechno v naprosté pohodě… naopak jsem je chválil za briskní dodání - cca 4 pracovní dny! ale možná jsem měl taky štěstí :think:

Na poličce 23 parfémů 1 miniatura 15 odstřiků 219 vzorků V tužebníku 5 parfémů

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 13.06.14 13:37

@Matysek69 no tak věřím, že pokud se nevyskytne problém, je vše ok - ale co když se vyskytne? moc se teda nepředvedli.

micuska6
sv. Parfema z Kecálburgu 4108 příspěvků 18.06.14 14:17

@wendulka29 hlásim, že vône mám na stole.
Objednávala som 12.6., platbu si z karty stiahli 13.6. A 14.6.- v sobotu zásielku odovzdali GLS, dostala som sledovacie číslo. Dňa 17.6 zásielka prišla na Slovensko. Dnes 18.6 mi bola doručená. Vône zabalené, cca 2-3 vrstvách bubliniek, prelepené firemnou páskou. Všetko vložené do reklamnej tašky z tvrdého kriedového papiera, ktorá bola tiež zalepená. Táto taška bola vložená v igelitovom GLS vrecku. Okrem, tovaru, ktorý som si objednala, mi pribalili 5 originálnych vzoriek grátis. Voňe prišli nepoškodené. Poštovné 0 EUR, nakoľko som prekročila limit 150 EUR. Ja som spokojná.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist