E-shop www.purs-sens.com

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 17.08.12 17:05
e-shop www.purs-sens.com

Vzhledem k poněkud problematické zkušenosti wendulky s objednávkou z tohoto e-shopu zakládám toto vlákno, abychom mohli lépe zhodnotit, jestli to byla zkušenost výjimečná, nebo bohužel běžná.
Zde moje zkušenost:

objednáno ve čtvrtek 26.7., doručeno dnes 2.8. DPDčkem. bohužel mi nenapsali ani, že odeslali, takže jsem je nečekala a trochu mě naháněli, protože na balíku nebyl telefon (je tu jistá myšlenka, že jsem ho neuvedla v registraci :oops: ).
pokud jde o objednání, to jsem rozebírala už v Blbých dotazech, je potřeba se registrovat dopředu přes položku „my account“, během objednávky to nefunguje a neobjednáte.
pokud jde o obsah balíčku, zabalen byl dobře, ve vycpané krabičce, přiloženy tři originální vzorky zdarma (jen nechápu, proč z toho dva pánské, když jsem objednávala evidentně dámskou vůni, ale to je detail) a pak jsem přikoupila 4 vzorky, přišly v 1 ml skleněných vialkách bez tyčinky, jen na špuntík, dva v pořádku, ale místo Molecule 01 mi poslali Escentric 01 a místo Douglase Hannanta od Pigueta to byl Fracas, experti (a já je chtěla porovnat :lol: )
stoprocentní to nebylo, ale vzhledem k nepřekonatelně dobrým cenám a snesitelnému poštovnému 7 eur z Francie hodnotím kladně.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

wendulka29
sv. Parfema z Kecálburgu 9092 příspěvků 18.08.12 10:34

15.8.2012: Děsně mě štve, že mi stále nedorazila objednávka z www.purs-sens.com, objednávala jsem už 3.8. a nic. To, že neodpovídají na anglické e-maily, jsem věděla už předem od andry, ale že nereagují ani na ty ve francouzštině. Pomalu se začínám loučit s 68 eury (každý asi musí jednou narazit, tak tohle je asi moje premiéra ). Objednávat z tohoto e-shopu je fakt jen pro otrlé, za sebe rozhodně nemůžu doporučit.

17.8. 2012: Moje naštvání na www.purs-sens.com trvá :twisted:. Včera se mi sice uráčili odpovědět na můj e-mail, kde jsem se jich ptala, zda už mojí objednávku expedovali, odpověď mě teda ale ani náhodou neuspokojila. A to jsem jim první e-mail posílala už minulý pátek. Ten byl teda v angličtině, na ten se neobtěžovali reagovat. Další jsem posílala v úterý ve francouzštině a znovu ve středu. Toť k rychlosti jejich komunikace :roll:.

No a teď ta odpověď, včera dopoledne přišla jen jedna věta :! a to, že se podívají, proč se moje objednávka zpozdila. Nic konkrétního o tom, kdy se dozvím výsledek, zda mi to tedy někdy milostivě pošlou nebo mi vrátí platbu :nevim: ani náhodou :cert:. Tohle mi vážně nepřipadá jako odpověď na úrovni. Kamarádka už mi překládá mojí reakci na ně do francouzštiny, tohle bude asi na dlouho :?. Zlatej Lutens :andel:.

18.8.2012: Ha, tak zdá se, že ten poslední e-mail včera zabral a můj problém se trochu pohnul. Večer jsem objevila ve schránce e-mail, že tedy prý tu mou objednávku konečně expedovali. (občas používám druhý e-mail, abych tu mojí oficiální neměla zahlcenou :D, ale tím pádem k téhle schránce nejsem připojená trvale :oops: ). No ale po 14 dnech to teda bylo načase :roll:, aby se něco začalo dít - objednávala jsem 3.8, banka mi zúčtovala platbu 6.8.

První e-mail s dotazem jsem jim posílala už 10.8. Na angličtinu ovšem nereagují :?, následovaly dva e-maily už ve francouzštině (14. a 15.8.). 16.8. mi od nich přišla 1 věta, že se podívají, proč se moje objednávka zpozdila. 17.8. poslán třetí e-mail ve francouzštině (už se zmínkou žádosti o vrácení peněz, pokud nehodlají poslat :twisted: ) a večer jsem od nich obdržela výše zmíněný e-mail. Číslo zásilky v něm však chybí, takže netuším, kdy jí teda jako můžu očekávat. Telefonní číslo jsem uvedla, tak doufám, že se mi ozvou :think:.

Zatím tedy první vlašťovka, ale klidná a spokojená pochopitelně budu, až budu mít balíček skutečně v ruce.

Příspěvek upraven 19.08.12 v 11:15

Na poličce 1 parfém 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 18.08.12 12:24

Wendulko, přikopíruj/shrň sem i ty svoje dřívější příspěvky v jiných vláknech, až si to bude číst někdo třeba za půl roku, za rok, tak ať je v obraze ;)

Příspěvek upraven 18.08.12 v 14:00

wendulka29
sv. Parfema z Kecálburgu 9092 příspěvků 18.08.12 12:51

Stalo se. Takhle nějak si to myslela, andry :think:? Pak sem ještě napíšu další vývoj.

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 18.08.12 14:00

Jo, tak :palec:

Mandarinka
Parfémová maniačka 637 příspěvků 18.08.12 14:20

Já bych k tomu přidala ještě své zkušenosti s českou doručovací společností DPD. Spolupracují s poštou ve Francii a v Británii, určitě i jinde. Doručují tak, že buď zazvoní na zvonek nebo zavolají telefonem. Poštovní schránky evidentně ignorují. Když nejste doma, nebo adresa nemá jasný zvonek, prostě si ten balík chvíli nechají a pak ho pošlou zpět. Nevhodí žádné oznámení do poštovní schránky, nikoho nekontaktují. Už dvakrát jsem z nich tahala balík. Píšu to sem proto, že občas není na vině e-shop, ale doručovací společnost. Když mám podezření, že můj balík má zase DPD, rovnou jim volám a ptám se, jestli ho mají.
Andry, i když uvedeš v registraci telefon, oni ho na balík stejně nenapíšou.

Na poličce 7 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 43 vzorků V tužebníku 2 parfémy

wendulka29
sv. Parfema z Kecálburgu 9092 příspěvků 18.08.12 14:28

@Mandarinka Á to máš k dispozici číslo zásilky nebo se DPD ptáš, jestli evidují balík na tvoje jméno :think:?

Mandarinka píše:
i když uvedeš v registraci telefon, oni ho na balík stejně nenapíšou.

Toho se právě děsím, že mi nezavolají, a tak nebudu vědět, kdy je čekat, když nemám k dispozici číslo zásilky :roll:.

Mandarinka
Parfémová maniačka 637 příspěvků 18.08.12 14:33

@wendulka29 Minule jsem jim řekla svoje jméno a adresu. Podle toho balík našli. Řekla jsem jim, ať mi zavolají až přijedou, tak si napsali na balík telefonní číslo a pak zavolali. Myslím, že nejlepší je napsat tel. číslo na zvonek, jestli můžeš. Já jsem ho napsala na schránku, ale to ignorovali. Přiznávám, že jsem na ně fakt nasupená!

wendulka29
sv. Parfema z Kecálburgu 9092 příspěvků 18.08.12 14:38

@Mandarinka To jaksi nejde, bydlíme v paneláku, zvonky jsou malé, těsně vedle sebe, není kam to napsat :roll:. No tak zase budu muset instruovat ségru nebo mámu, aby byly připravené sjet dolů a převzít to, kdyby náhodou někdo zvonil a já bych nebyla doma. A pokud by toto nevyšlo, tak to budu muset řešit jako ty a telefonicky dohledávat u DPD. No skvělý :zed:, každopádně platí, co jsem řekla, s tímhle stylem jsem stejně u purs sens objednala naposled. Každopádně díky za informace :kytka:. Aspoň vím, na co se mám ještě připravit.

Mandarinka
Parfémová maniačka 637 příspěvků 18.08.12 21:45

Moc držím palce, ať to dobře dopadne.

Fleur  19.08.12 11:07
@wendulka29 píše:
15.8.2012: To, že neodpovídají na anglické e-maily, jsem věděla už předem od andry, ale že nereagují ani na ty ve francoužštině.
17.8. 2012: Ten byl teda v angličtině, na ten se neobtěžovali reagovat. Další jsem posílala v úterý ve francoužštině a znovu ve středu. Toť k rychlosti jejich komunikace :roll:.

Kamarádka už mi překládá mojí reakci na ně do francoužštiny, tohle bude asi na dlouho :?. Zlatej Lutens :andel:.

18.8.2012: První e-mail s dotazem jsem jim posílala už 10.8. Na angličtinu ovšem nereagují :?, následovaly dva e-maily už ve francoužštině (14. a 15.8.). 16.8. mi od nich přišla 1 věta, že se podívají, proč se moje objednávka zpozdila. 17.8. poslán třetí e-mail ve francoužštině(už se zmínkou žádosti o vrácení peněz, pokud nehodlají poslat :twisted: ) a večer jsem od nich obdržela výše zmíněný e-mail. Zatím tedy první vlašťovka, ale klidná a spokojená pochopitelně budu, až budu mít balíček skutečně v ruce.

Příspěvek upraven 18.08.12 v 14:17

Wendulko, taky držím palce, abys svůj balíček v pořádku dostala.
Ale propříště - nebylo by lepší místo těch mailů ve francoužštině napsat to
prostě jenom francouzsky? Třeba by tomu porozuměli lépe :lol:.

wendulka29
sv. Parfema z Kecálburgu 9092 příspěvků 19.08.12 11:17

@Fleur No jo, teď jsem si toho všimla, jak jsem byla rozčílená, tak jsem cpala háčky i tam, kam nepatří :oops: :zed: :mrgreen:. Opraveno (i ve vedlejším vlákně).

Kajla
sv. Parfema z Kecálburgu 5135 příspěvků 21.08.12 19:06

Protože jsem si vlákna všimla až teď, shrnu můj obchod stručně:
8.7. jsem objednávala vzorky a platila přes PayPal.
18.7. přišla z Purs-sens zpráva o deslání.
Pak jsem usla na vavřínech.
8.8. jsem v angličtině sepsala žádost o prověření, protože zboží dosud nepřišlo.
10.8. přišla odpověď, že to prověří, ať zašlu adresu a co že jsem to objednávala. Zaslala jsem.
Z jejich strany nic.
18.8. jsem požadované zaslala znovu.
20.8. přišla odpověď od francouzského kocoura, že bude příští pondělí a mrkne na to.
21.8. jsem na PayPal vyvolala dispute, což jsem taky kocourovi napsala do odpovědi.
21.8. odpoledne. Čekám, jak to dopadne.

Na poličce 54 parfémů 2 miniatury 6 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Frankie  21.08.12 19:20

@Kajla @wendulka29 @andry
Holky, díky, že jste se podělily o zkušenosti. :kytka: Když to tak čtu, raději se bez Mandarina Campos de Ibiza obejdu…

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 21.08.12 19:22

@Kajla mno, tak to koukám, že jsem měla dokonce sakra štěstí 8o

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist