E-shopy s oblečením

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ivana89
Nováček 1 příspěvek 27.04.14 14:26
E-shopy s oblečením

Dobrý den, ráda bych byla po informována o e-shopech s oblečením, které by jste mi doporučovali, už celý den hledám, kde bych si zakoupila nějaké nové oblečení do mého šatníku. Dělala jsem velikou čistku a spoustu věcí jsem musela po vyhazovat a nakonec mi toho moc nezbylo. A blíží se léto, tak přemýšlím, že zase začnu běhat, abych měla postavičku do plavek.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 27.04.14 15:58

Jaké oblečení máš na mysli, sportovní? To je lepší vyzkoušet v obchodě, ale i z eshopu se dá.
Když budeš sledovat např. vlákno Co jste si dnes koupily, tam dámy (mimo jiné) píší i o úlovcích na sebe, šatech, svetrech, např. z Asos.com, dorothyperkin­s.com apod.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Incognita
Nevyléčitelná závislačka 1031 příspěvků 30.04.14 22:34

Začni běhat v čemkoli a když vydržíš 6 týdnů v každém počasí, určitě si budeš umět vybrat ;)

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 2 parfémy

Arome renet
sv. Parfema z Kecálburgu 2739 příspěvků 15.09.15 09:19

Máte někdo prosím oblečení z www.butikovo.cz nebo www.netmoda.pl Líbí se nám s holkama v práci ty mikiny. Jenže mají je i u číńáků. Podle fotek nedokážeme říct, jestli jsou to ty samé, nebo napodobeniny…
Jaká je kvalita? Ty vietnamský jsou šíleně kousavý, ve skutečnosti škaredý :nevim:

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 23 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 2 parfémy

LilithL.
Nováček 1 příspěvek 12.11.15 12:21

Ahoj, jejich mikiny rozhodně nedoporučuji. Před měsícem jsem jednu zakoupila a složení polyester a bavlna je v tomto podání opravdu nepohodlné, svědí mě z něj kůže, a té ceně to absolutně neodpovídá. Navíc po jednom (!) vyprání dle návodu se z černého vnitřku kapuce stal šedý. Budu požadovat vrácení peněz, ale kdo ví, jak to dopadne.

Pavlinka1249
Nováček 1 příspěvek 21.12.15 18:13

ahoj,můžu se zeptat jak to dopadlo s reklamaci mikiny :) ?

Arome renet
sv. Parfema z Kecálburgu 2739 příspěvků 21.12.15 18:30

@LilithL. Diky za info, myslela jsem si to.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 23 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 2 parfémy

L von James
Parfémová maniačka 843 příspěvků 24.03.16 17:54

Oživuji vlákno a zajimá mě, kde nejlevněji koupit oblečení, veškeré doplňky a podobně značek Abercrombie a Fitch, Calvin Klein, Hilfiger, Hollister, Armani, Wrangler, Guess a podobné světoznámé značky za (ne)rozumnou cenu :think: :mrgreen: :mrgreen: Budu rád spíše za české e-shopy, se zahraničními nemám zkušenost. Beru i outlety třeba s loňskou kolekcí, ale vše bez vad a 100% originál, žádné nákupy u rákosky a podobně, kde ty značky hanťijou :think:

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

yvonnepetrova
Nováček 2 příspěvky 25.11.16 21:31
@L von James píše:
Oživuji vlákno a zajimá mě, kde nejlevněji koupit oblečení, veškeré doplňky a podobně značek Abercrombie a Fitch, Calvin Klein, Hilfiger, Hollister, Armani, Wrangler, Guess a podobné světoznámé značky za (ne)rozumnou cenu :think: :mrgreen: :mrgreen: Budu rád spíše za české e-shopy, se zahraničními nemám zkušenost. Beru i outlety třeba s loňskou kolekcí, ale vše bez vad a 100% originál, žádné nákupy u rákosky a podobně, kde ty značky hanťijou :think:

Ahoj, já nakupuji na outletexpert. Jsou tam jen originály, ověřený i hodně hodnoceními na heurece. Ceny tam jsou teď na blackfriday super. A když jsi zmiňovala i doplňky, tak od těch tam mají spoustu taky, ale zatím jsem osobně kupovala jen oblečení.

Na poličce 2 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist