EARTH-GLO MINERALS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 04.10.08 20:28
EARTH-GLO MINERALS

Doufám stejné téma už tu není, nenašla jsem 8)

Earth-Glo Minerals jsem náhodně objevila, když jsem zkoušela funkčnost karty a hledala nějakou slušnou přírodní dekorativní kosmetiku. Musím říct, že Earth-glo je pro mě momentálně malý zázrak :D
Kdo má citlivé oči nebo problém s výdrží sypkých stínů, tak by mohl být také spokojený :) Běžně mi žádné přírodní stíny /zvláště pigmenty a sypké stíny/ nedrží ani s primerem anebo na něm vypadají nic moc, nemluvě o tom, že běžné fixátory stínů mi většinou časem začnou dráždit oči.

Od Earth-glo mám pár barviček minerálních stínů /běžně mi minerální stíny nedrží, ani sypké jiného druhu/, Eart-Glo drží i bez báze, ale pořídila jsem si od nich i gelový primer, který mmch. je moc dobrý. Dál jsem si u nich koupila cestovní sadičku štětců na stíny a make-up a tvářenku, součástí je i kartáček na řasy a obočí - zatím výborné, nic nepelichá :D Obchod mě překvapil přístupem - poslali haldu vzorečků, různé odstíny sypkých make-upů :D Plus osobní poděkování a přání majitelky mi také udělalo radost.

Web je www.earthglominerals.com

Nevýhoda snad ta, že posílají jako FX, obyčejně, zase balení je precizní a bez cla - měla jsem malé rozměry, takže zásilka vešla bez problému do schránky.

Jinak by mě zajímalo, jestli s nimi máte někdo větší zkušenosti a jestli případně nevíte, jaké jsou kvality /lepivost, výdrž/ lesky na rty a produkty z péče o pleť?

Předem díky za vaše názory.

P.S.
Stíny mají nádherné barvy, jak syté, tak i méně výrazné - poslední dobou jdu docela po zlatavě pískových odstínech :lol: a Gold Delight byla vynikající koupě :D Dokonce předčila můj oblíbený odstín už zrušených stínů od E.Lauder :D Cena ve srovnání s E.Lauder zanedbatelná :D

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

jitka006
Nevyléčitelná závislačka 1557 příspěvků 04.10.08 21:55

Super stránky, nutně potřebuju štětce a tam jsem přesně našla co jsem chtěla.
A jinak Evuš Mahoru už taky mám je nádherná :D

Na poličce 31 parfémů 2 miniatury 19 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Vevie
Znalkyně 345 příspěvků 05.10.08 22:47

No vypadá to zajímavě - zatím jsem byla skalní fanynkou Everyday Minerals, ale tady jsou ceny výrazně nižší - silk dust je za obdobnou cenu, ale v trojnásobném množství. A dostala jsem zálusk na ten AHA krémík. A poštovný pět dolarů - no nádhera :lol: . Nicméně foundation bych si tam nevybrala. To má zase EM zmáknutý teda líp.
Evi, za jak dlouho ti to přišlo domů od objednání?

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 06.10.08 21:16
jitka006 píše:
Super stránky, nutně potřebuju štětce a tam jsem přesně našla co jsem chtěla.
A jinak Evuš Mahoru už taky mám je nádherná :D

Ano, ano, Mahora je krásná, viď :wink:

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 06.10.08 21:18

Vevie: AHA krému mi poslali vzorek, je to hydratační záležitost, hodně tekutá, přesto se mi zdá mastnější - použitelná maximálně pro smíšenou pleť, ale spíš bych řekla suchá až normální :? Vůbec mně se zatím všechny pleťové přípravy s AHA zdály mastné, možná je třeba je používat déle, aby se nezdály :lol:

Vevie
Znalkyně 345 příspěvků 06.10.08 21:32
Evax píše:
Vevie: AHA krému mi poslali vzorek, je to hydratační záležitost, hodně tekutá, přesto se mi zdá mastnější - použitelná maximálně pro smíšenou pleť, ale spíš bych řekla suchá až normální :? Vůbec mně se zatím všechny pleťové přípravy s AHA zdály mastné, možná je třeba je používat déle, aby se nezdály :lol:

hmmm…tak to jsi mě nepotěšila, plet se mi ted právě mastí nejak víc, no chtela jsem to hlavně kvuli tomu peelingovému účinku, na projasnění pleti a tak, tak uvidim ještě :)

Arome Elsa
Nováček 11 příspěvků 08.10.08 10:16
Dotaz - Evax.

Evax, moc děkuji za zajímavou informaci! Nejprve jsem byla nadšena přirozeností EM, ale nedokázala jsem s pudry rychle pracovat (také kelímky netěsnily, špatně se otevíraly). Často jsem se pudrem umazala. (mám mimino a potřebuju být v úpravě rychlá). Vrátila jsem se k běžné dekorativce. Prosím tě, myslíš, že je to otázka cviku a dobrých štětců? Myslíš, že líčení s pudry může jít snadno a rychle? Díky moc.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Vevie
Znalkyně 345 příspěvků 08.10.08 13:10
Elsa píše:
Evax, moc děkuji za zajímavou informaci! Nejprve jsem byla nadšena přirozeností EM, ale nedokázala jsem s pudry rychle pracovat (také kelímky netěsnily, špatně se otevíraly). Často jsem se pudrem umazala. (mám mimino a potřebuju být v úpravě rychlá). Vrátila jsem se k běžné dekorativce. Prosím tě, myslíš, že je to otázka cviku a dobrých štětců? Myslíš, že líčení s pudry může jít snadno a rychle? Díky moc.

Nejsem sice Evax, ale snad můžu reagovat :). Já používám EM asi tři čtvrte roku a samozřejmě jsem na začátku měla podobné potíže, hlavně mi líčení trvalo strašně dlouho a všude nepořádek. Teď se zvládám i na večer nalíčit do max. 20min, ráno stačí malá desetiminutovka. Záleží co všechno na sebe maluju :-). I toho nepořádku o hodně ubylo, i když uplně se to elimonovat nedá - pro mě je ideální se líčit v koupelně u zrcadla nad umyvadlem, které zachytí případné nehody, ale už jich vážně moc není. No a kvalitní štětce - to je alfa a omega minerálních makeupu. Rozdíl je opravdu hodně velký. EM má štětce bezkonkurenční, vyplatí se do nich investovat. Mně osobně na minerálním makeupu vyhovuje nejen to, že je přírodní, ale hlavně to, že vypadá přirozeně (asi i díky hojnému výběru odstínů) a nedělá masku ani se pod ním plet nepotí. Ovšem fakt je, že to chce dát tomu trochu čas, než si člověk vytvoří svoji zabehlou rutinu a grify.

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 09.10.08 14:45

Elsa:

Přiznám se, že s minerálními make-upy moc nekamarádím a pokud je používám, tak max. doma, když vím, že nikam nepůjdu - necítila bych se 8) Minerální make-upy nesplňují můj požadavek přirozeného, ale přitom silnějšího krytí: při vyšších vrstvách nic moc /sypká, moučná maska/ a stejně krytí není takové, jaké bych si představovala :lol:

Nějaký binec z nich vždycky je, ale jak píše Vevie, otázka cviku a štětců. Asi nejsnadnější práce je s minerálním make-upem od Lorealu, dokonce i nejrychlejší, přírodní kosmetiky ta balení často docela flákají /ať ve smyslu vysypávání nebo že se naopak člověk nemůže dostat dovnitř/, to se pak vždycky něco trochu vysype :? :lol:

EM jsem zatím nezkoušela, pokud přijdu na to, jak se u nich nakupuje /jejich eshop se mi zdá poněkud divný a nepřehledný, navíc se mi načítá víc než hodinu, někdy vůbec ne a hlásí se jen chyba stránek, proto jsem se k nim nedobrala/, tak časem je otestuju :P

Arome Elsa
Nováček 11 příspěvků 10.10.08 08:18
Vevie, Evax

Vevie a Evax, velmi velmi děkuji za Vaše zkušenosti. Minerální make-up L´oreal jsem také zkoušela - dokonce jsem do jeho krabičky přesypávala make-up EM (bohužel jsem nenašla svůj odstín) (EM jsem nakupovala téměř asi před půl rokem - ze starých stránek - bylo to patrně technicky snadější než nyní).

Ano, Vevie, dovedu si představit, že pokud si s práškem člověk v klidu pohraje, je výsledek krásný jemný, takový jakoby porcelánový..:)

Mám moc dobrou zkušenost s pigmenty Barry M. (UK) - oční stíny. Koupila jsem je na aukru. Určitě zkusím i tuto značku:) Krásný den!

Arome Elsa
Nováček 11 příspěvků 10.10.08 11:44
Samples.

Děvčata, tak jsem objevila na EarthGlo Minerals (asi jste si toho všimly), že je možné si objednat vzorky (1,50 dol./1ks, max. 4 ks v zásilce, poštovné 1,50 dol). Zaslala jsem dle instrukcí e-mail na adresu: sales@earthglo­minerals.com. Měli by poslat pokyny k platbě. Objednala jsem:

1. Silk Undercover- Face Primer
2. Foundatioun - Lightest Nude
3. Illuminating Finishing Veil - Light
4. White Concealer

Jsem zvědavá, co tato kombinace udělá.

Někdy se mi po minerálních pudrech zasteskne, podobně jako Evax mám s nimi dobrý pocit denním světle a jen v lehké vrstvě. V umělém světle se lépe cítím v rozjasňovacím tekutém make-upu.

radulllinka
Znalkyně 450 příspěvků 23.10.08 07:26

tak mi už taky dorazila objednávka.Baby Kabuki stětec,je spíš malý šteteček,ale je nejjemnější zee štětcůco znám,a na nanášení sypkých makeupů je úžasný.Pak mi dorazil face primer,ten mě moc nenadchnul,mám druhý od Smashbox a ten mi přijde lepší.Báze pod oční stíny je dobrá,ta se mi líbí,stíny vydržely vážně déle.Setting spray a transluscent pudr vyzkouším až dneska.Mám ještě nourishing moisturizor,no myslela jsem že to bude krém,ale je to takové tekuté jak tělové mléko,ale obličej mám po něm fajn hydratovaný.a tolik vzorků navíc to je fajn,akorát ty sáčky jsou trošku nepraktické ve ktrých jsou vzorky nasypané

Na poličce 36 parfémů 5 miniatur 3 odstřiky 44 vzorků V tužebníku 47 parfémů

Arome Elsa
Nováček 11 příspěvků 10.11.08 19:18

Jsem velmi překvapena kvalitou této kosmetiky. Pigmenty v očních stínech jsou intezivnější v porovnání s EM. Obaly jsou výborné - víčka těsní. Štětce - perfektní.
Evax, jediné, co mě trochu zklamalo je lesk na rty Soft lilac. Jedná se o fajn balzám na rty, ale příliš nebarví, vůně je však příjemná.

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 10.11.08 21:05

Mozem sa opytat, co je to primer? A ako sa pouziva?

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Arome Elsa
Nováček 11 příspěvků 10.11.08 22:05
Primer

Kriss, primer je podkladová báze, která se používá před nanesenením make-upu. Jeho účelem je vyhlazení a sjednocení pleti a také prodloužení trvanlivosti líčení:)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist