Eau de gentiane blanche od Hermes

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 20.04.09 08:55
Eau de gentiane blanche od Hermes

a ještě ta druhá nová kolínská, jejíž název si nepamatuju, obě od Elleny. Víte už někdo něco, nebo mám záminku jít šopovat?

ETA: U Hermese nemaj. Zato mají styl, místo do Prdele mě poslali do Paříže.

Na poličce 113 parfémů 30 miniatur 21 odstřiků 57 vzorků V tužebníku 18 parfémů
Reakce:

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 20.04.09 21:31

http://www.arome.cz/…iewtopic.php?…

Už by je měli mít, mají už reklamu v časopisech.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 21.04.09 18:29
Ronna píše:
http://www.arome.cz/…iewtopic.php?…Už by je měli mít, mají už reklamu v časopisech.

U Hermese se na mě paní tvářily velice, ale velice nechápavě a poslaly mě do Paříže:D

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 11.05.09 15:40

Je nádherná, hořká, no prostě jako pelyněk :lol: , a výdrž na textilu jako EDP.

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 19 parfémů

Fleur  11.05.09 20:08

Irenko, kde jsi, prosím, zkoušela?

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 11.05.09 20:39

Fleur, na letišti Orly. Měli tam i tu třetí, Eau de pamplemousse rose, či jak se to zove. Ale tu jsem nezkoušela, nejsem vůbec grapefruitová. Ale ta pelyňková voda je opravdu skvělá, neotřele svěží: hořká bylinná svěžest, jako vychlazený pelyňkový odvar, pěkně peprný. Z vůní, co znám, mi nejvíc ladí s Bulgari Au thé blanc, ale proti té je tahle pěkně hubatá.

Gentiano, po té musíš skočit! :lol:

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 19 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 06.06.09 11:26

Escentual nikdy nezklame: http://www.escentual.com/hermes/eau-de- … ragrances/

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 06.06.09 12:43
Irena píše:
Fleur, na letišti Orly. Měli tam i tu třetí, Eau de pamplemousse rose, či jak se to zove. Ale tu jsem nezkoušela, nejsem vůbec grapefruitová. Ale ta pelyňková voda je opravdu skvělá, neotřele svěží: hořká bylinná svěžest, jako vychlazený pelyňkový odvar, pěkně peprný. Z vůní, co znám, mi nejvíc ladí s Bulgari Au thé blanc, ale proti té je tahle pěkně hubatá.Gentiano, po té musíš skočit! :lol:

Ne-e. Už to tu maj všude, Gentiane blanche je štěrk a zelené papriky, cpané sondou do žaludku nosem a hořká není vůbec, spíš taková… šmirglová. fakt jsem měla pocit, že mi dře sliznice, sice s vytříbeným vkusem, ale i tak. Pamplemouse rose je taková nekonfliktní růže s grepem, přesně podle názvu, ale já grepy nějak nemusím. Kdyby mi ji někdo dal, tak pokrčím rameny a obratem ji střelím, abych si koupila něco lepšího.

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 20.06.09 17:14

Nevím proč je na osmozu vedená jako pánská. V každém případě k nám ještě ani jedna nedorazila.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist