Eau de Gloire

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 30.01.11 23:03
Eau de Gloire

Jaký máte názor na tuto „empírovku“?
Tady na fóru (dokonce i na basenotes) je označená jako dámská, což je zřejmě nějaká chyba. Oficiálně by mělo jít o unisex … mě přijde vyloženě pánská.
Momentálně zkouším odstřik a zatím to vypadá, že ji nechám v tužebníku na celou flašku.

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Leisha
sv. Parfema z Kecálburgu 2194 příspěvků 30.01.11 23:11

Mě připadá jako pánská, ale v ničem mi to nevadí, používám ji ráda. Polívačka jarní tabáková.....je moc fajn, jen jaksi příliš nedrží (mám pocit, že jako jediná z empírovek je to toaletka a ne edp, a je to teda dost znát).

Na poličce 53 parfémů 8 miniatur 14 odstřiků 68 vzorků V tužebníku 10 parfémů

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 30.01.11 23:28
Leisha píše:
Mě připadá jako pánská, ale v ničem mi to nevadí, používám ji ráda. Polívačka jarní tabáková.....je moc fajn, jen jaksi příliš nedrží (mám pocit, že jako jediná z empírovek je to toaletka a ne edp, a je to teda dost znát).

jo jo, přesně jak píšeš … na ženě si ji určitě dovedu představit … ale na vyloženě ženskou vůni je myslím si fádní

a ta výdrž mi právě perfektně sedí … Iskander i Yuzu používám zřídka právě proto, že jsou už moc vlezlé (na můj vkus)

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

MS61
Nevyléčitelná závislačka 1818 příspěvků 31.01.11 08:40

Stejný názor: spíš chlapská. Unisex jak vyšitý. Výdrž v mém případě není úplně špatná, prostě se po nějaké té hodině drží víc u těla - ale zůstává.

Velmi příjemná, ale: dal jsem přednost Cravache. V mém „portfoliu“ bude plnit stejné služby - ty jarní - ale je univerzálnější. Navíc mám ještě zbytek Eau Sauvage, takže zatím ne.

Pokud ti vyhovuje, ber ju! Navíc se z celého PdE dá sehnat nejlevněji (když pominu e-bay).

Michal

Na poličce 43 parfémů 5 miniatur 29 odstřiků 97 vzorků V tužebníku 14 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist