Eau de Gloire

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 30.01.11 23:03
Eau de Gloire

Jaký máte názor na tuto „empírovku“?
Tady na fóru (dokonce i na basenotes) je označená jako dámská, což je zřejmě nějaká chyba. Oficiálně by mělo jít o unisex … mě přijde vyloženě pánská.
Momentálně zkouším odstřik a zatím to vypadá, že ji nechám v tužebníku na celou flašku.

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Leisha
sv. Parfema z Kecálburgu 2194 příspěvků 30.01.11 23:11

Mě připadá jako pánská, ale v ničem mi to nevadí, používám ji ráda. Polívačka jarní tabáková.....je moc fajn, jen jaksi příliš nedrží (mám pocit, že jako jediná z empírovek je to toaletka a ne edp, a je to teda dost znát).

Na poličce 53 parfémů 8 miniatur 14 odstřiků 68 vzorků V tužebníku 10 parfémů

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 30.01.11 23:28
Leisha píše:
Mě připadá jako pánská, ale v ničem mi to nevadí, používám ji ráda. Polívačka jarní tabáková.....je moc fajn, jen jaksi příliš nedrží (mám pocit, že jako jediná z empírovek je to toaletka a ne edp, a je to teda dost znát).

jo jo, přesně jak píšeš … na ženě si ji určitě dovedu představit … ale na vyloženě ženskou vůni je myslím si fádní

a ta výdrž mi právě perfektně sedí … Iskander i Yuzu používám zřídka právě proto, že jsou už moc vlezlé (na můj vkus)

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

MS61
Nevyléčitelná závislačka 1818 příspěvků 31.01.11 08:40

Stejný názor: spíš chlapská. Unisex jak vyšitý. Výdrž v mém případě není úplně špatná, prostě se po nějaké té hodině drží víc u těla - ale zůstává.

Velmi příjemná, ale: dal jsem přednost Cravache. V mém „portfoliu“ bude plnit stejné služby - ty jarní - ale je univerzálnější. Navíc mám ještě zbytek Eau Sauvage, takže zatím ne.

Pokud ti vyhovuje, ber ju! Navíc se z celého PdE dá sehnat nejlevněji (když pominu e-bay).

Michal

Na poličce 43 parfémů 5 miniatur 29 odstřiků 97 vzorků V tužebníku 14 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist