Eau de Shalimar a Shalimar light

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5238 příspěvků 23.06.08 18:29
Eau de Shalimar a Shalimar light

Mám v tom zmatek - jsou oba citrusové ? Jaký je mezi nimi rozdíl?A konečně, kde je v tuzemsku pořídit nejlevněji…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 23.06.08 18:44

Ja znam jen Eau de Shalimar, ta je nadherna, opravdu pekne citrusova s podtony klasickeho Shalimaru… Neda se moc sehnat ani na e-bay, ja ho ulovila, balicek se ztratil, tak uz na nej ted cekam pres mesic :cry: :?

Na poličce 86 parfémů 50 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 25 parfémů

Christabella
Parfémová maniačka 820 příspěvků 23.06.08 18:51

chaantal: To je opravdu hrůza, pamatuji jsi, jak jsi mi při výrobě vzorečků psala, že čekáš každým dnem… z jaké země máš objednáno? Přes měsíc je opravdu hrozná doba :(

Jinak ještě k tématu: znám jen Shalimar Light a popsala bych jej stejně jako chantaal :D To jsem pomohla, viď?

Na poličce 0 parfémů 54 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

cinkja
sv. Parfema z Kecálburgu 3398 příspěvků 23.06.08 18:57

Minulý měsíc jsem Shalimar Light EDT zakoupila na stránkách Aziza kosmetika, 75 ml za cenu 1223,–kč . Velmi příjemná, lehká, používám nyní i v tomto horkém počasí. Výrazně citrusový je záčátek, později přechází do odlehčené verze klasického Shalimaru, nic výrazně kouřového.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 214 vzorků V tužebníku 3 parfémy

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 23.06.08 19:13

Nj, je to opravdu hruza, uz to bude tak ten mesic a pul a vunicka furt nikde :cry: Nastesti uz ale posta prodejci vratila penize a on mi poslal novou, takze kazdym dnem opet cekam z Anglie Eau de Shalimar :D

Na poličce 86 parfémů 50 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 25 parfémů

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 23.06.08 19:13

Já vyzkoušela obě, Shalimar je těžší a líbil se mi víc. Citrusová mi ale nepřišla ani jedna. Spíš jsem cítila nějaké květiny a základ měly oba teplý. Shalimar mi ze začátku hodně voněl po kafru, což u S.L. nebylo. Víc nevypotím :oops:

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Frcis
Učednice 86 příspěvků 24.06.08 11:05
chaantal píše:
Nj, je to opravdu hruza, uz to bude tak ten mesic a pul a vunicka furt nikde :cry: Nastesti uz ale posta prodejci vratila penize a on mi poslal novou, takze kazdym dnem opet cekam z Anglie Eau de Shalimar :D

Eau de Shalimar mají v Olomouci v Douglasu, zkoušela jsem ho tam. Shalimar light zbožňuju, zdá se mi víc citrusový než Eau de Shalimar,ten je víc sladký a míň zajímavý. Kadidlo moc necítím ani v jednom.

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 24.06.08 11:40

Nezkoušela jsem je současně, takže ono srovnání bude trochu zkreslené, nicméně v obou v základu cítím původní Shalimar, především kadidlo.
Shalimar Light se mi citrusový nezdá vůbec, možná chviličku se objeví výrazný bergamot /pořád ale i tady cítím už klasický Shalimar, jen jemnější/, který rychle zmizí a vznikne jemnější verze Shalimaru, klidně bych si tuto vůni spletla se samotným Shalimarem po určité době od navonění.
Eau de Shalimar /měl by být k otestování v Marionnaudu, alespoň v těch větších/ jsem zkoušela zatím jen letmo, bylo to docela zklámání: podle popisů jiných jsem čekala právě něco „jedlého“, ale zase tu byl hlavně Shalimar, sice ne úplně totožný s klasikou / i na papírku o poznání méně kadidla/, ale jde o docela silnou vůni, řekla bych, že je silnější než Shalimar Light a na léto se mi moc nepozdává, spíš ji vnímám jako náhradu za klasický Shalimar. Možná důkladnější testování přinese lepší výsledky :? V současné době netoužím ani po jedné verzi, dokonce ani po té klasické :oops:

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 24.06.08 12:51

Já nemusím ani jeden, ale kdybych si měla vybrat, tak Shalimar Light. Eau de Shalimar byl alespoň pro mě moc vanilkorohlíčkový, hodně cukrátkový. Při testování jsem se nemohla zbavit dojmu, že tohle už tu jednou bylo. Btw. Shalimar light má jednoznačně hezčí flakón :)

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 29.06.11 12:08

Mám dotaz: Eau de Shalimar Flower je totožná vůně s normální Eau de Shalimar? Jde pouze o jiné balení (s kytičkou)?

Mně se nějak začíná líbit, ale nepotřebuji nutně kytičku :D Něco se se mnou děje, Shalimar jsem doteď nesnesla v žádné koncentraci ani odnoži.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 29.06.11 12:15

Když už jsme tu toho, Shalimar Flower : http://arome.cz/…tailvune.php?…

je stejný jako Shalimar? :whistle:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 0 parfémů

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 29.06.11 12:23

Přijde mi to, že budou asi stejné, že jsou to jen limitky pro určitý rok (2009 podle Fragranticy)…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 29.06.11 12:31

:shock: Ty flakonky jsou nádherné :wink: Také myslím, že jsou stejné, mám doma vzorek té Eau de Shalimar Flower a přijde mi stejná jako Eau de Shalimar, ale je fakt, že jsem to nějak moc nezkoumala :conf:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Daja
sv. Parfema z Kecálburgu 2360 příspěvků 30.06.11 12:18

Tuhle otázku už jsem tu taky jednou řešila a prý ten Flower je krapet víc do kytiček.Ale vyzkoušeno nemám tak vím pořád prd :roll:

Na poličce 21 parfémů 0 miniatur 12 odstřiků 52 vzorků V tužebníku 21 parfémů

Tequila
Parfémová maniačka 605 příspěvků 30.06.11 12:19

Já mám Flower a teda kytku tam necítím ani jednu :) jen citron s cukrem a pak vanilku…

Na poličce 23 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 24 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist