Eau de star vs. Angel lily

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

meduza123
sv. Parfema z Kecálburgu 2397 příspěvků 08.11.09 12:23
Eau de star vs. Angel lily

Chtěla bych se zeptat jestli někdo máte tyto dvě vůně a můžete je porovnat. Asi jsem úplný neznaboh, ale obě mi voní skoro stejně, jen aeu de star je trochu silnější. Trochu mě to zklamalo, kupovala jsem je naslepo a přijde mi teď, že mám doma dva stejné parfémy :shock: A ještě by mě zajímalo, nerozeznám jednotlivé složky (doufám že jen zatím :-) ) ale v obou těch parfémech čpí něco divného, přijde mi to jako ananas :-) Nevíte, co přesně to je?

Na poličce 94 parfémů 0 miniatur 20 odstřiků 40 vzorků V tužebníku 22 parfémů
Reakce:

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 08.11.09 13:54

Eau de Star …napřed jsem to chtěla hned umýt…

• zase naředily silnou vůni, aby byla nositelná pro „většinu“…?

(vodnato, fakt zeleno, dřevnato, obyč sladko s levnou čoko)
((vnímáno jako odlehčený Angel = katastrofa))
No, ale musím uznat, že nastalo zlepšení…
Vůně je jednodušší, není tak rafinovaná, záhadná, ani tolik přitažlivá…, přesto asi dobře nositelná pro dost lidí

• prostě žádné složité přemýšlení.

Dobrá čokoláda s větší porcí vanilky, ne sice čokoláda belgická, ale ani ne hnus fialovej polskej.
Ve srovnání s Angel Violete, který mám, ten je pro mě slast! - vůně intenzivní, elegantní, luxusní, svádivá…(mohla bych se rozplývat pořád..)
Angel - tahle vůně se spíš měla jmenovat Ďábel - je až dekadentní a pro mě, když nositelná, tak jen večer v zakouřených temných lokálech..

Angel Lily
zvláštně příjemně dráždivá - nasládlá lilie s pačuli a jakoby kadidlem, v kostele být takto navoněna - připadám si lehce dekadentně…(v tu­žebníku není, ale kdybych ji dostala…)

…společné mají tyto vůně pačuli - to někomu nedělá v určité koncentraci dobře a jindy nevadí…
:roll: :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

meduza123
sv. Parfema z Kecálburgu 2397 příspěvků 08.11.09 14:25

Aha, takže pačuli je to, co mi připomíná agresivní ananas? :-) Ale přesně jak píšeš, tu ruku jsem si běžela hned umýt, ale sakra to drží i přes umytí. Tak jsem zase o něco chytřejší, i když asi hoodně dlouho potrvá, než v tom poznám jednotlivé složky…
A ještě bych měla drzý dotaz přímo na Tebe. Koukala jsem na Tvou poličku, co znamenají jména u vůní, které máš? Už jsem to u někoho viděla, ale nevím, co přesně to znamená. První co mě napadlo, tak že to jsou jména ctitelů, co danou vůni darovali, ale to je asi blbost :D

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 08.11.09 14:52

:D - to jsou jména parfůmérů, kteří vůni vytvořili

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

meduza123
sv. Parfema z Kecálburgu 2397 příspěvků 08.11.09 15:26

Juu, tak díky za info :-) Ještě pár takových blbých dotazů a bude ze mě profík :-)

rakuli
sv. Parfema z Kecálburgu 6032 příspěvků 08.11.09 19:19

Já měla taky z Eau de Star ze začátku šok, ale chce to i chvíli počkat na rozvonění.

Jinak s ní mám zvláštní zkušenost, že se může zvrhnout až do takového pánského odéru…na sobě jsem ji vnímala hezky, ale přešla jsem do druhé místnosti, kde jsem cítila fakt vyloženě něco pánského a časem mi došlo, že je to ona.

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 129 parfémů

meduza123
sv. Parfema z Kecálburgu 2397 příspěvků 08.11.09 20:11

Ty bláho možná na tom něco bude…ze začatku mi byl fakt nepříjemný, teď už voní slabě a docela příjemně a jak říkáš, opravdu v tom lehooooouuunce něco pánského je! Tak teď nevím jak to s ním mám dělat, nastříkat se pár hodin před tím, než někam jdu…? :D

rakuli
sv. Parfema z Kecálburgu 6032 příspěvků 08.11.09 20:18

Jediná rada asi je šetřit s vůní…ona sice pak je jemná, přesto ji okolo mě lidé cítí (a když jsem si zvykla, tak už pak i já), byly i pochvaly…

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 129 parfémů

meduza123
sv. Parfema z Kecálburgu 2397 příspěvků 08.11.09 20:54

No já jsem se s tím stříkla jen jednou na zápěstí někdy dopoledne a ještě teď je toho plný dům, ne že bych se tím polila…Chtělo by to půlstřik :-) Ale asi mu dám šanci, když tu na mě tak smutně kouká :-)

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23744 příspěvků 28.11.09 21:50

Tak jedním z mých dalších snů je vyzkoušet jak Angel Lily, tak Angel Violete. Po tom Violete tak nějak podvědomě toužím víc. :D

Jinak Eau de Star mě v prvním momentě celkem vyděsila, ale zenedlouho se rozvoněla pro mne příjemně a nositelně.
Klasický Angel jsem zkoušela před časem a hned jsem jej zavrhla. Nositelný je pro mě Angel Innocent, který mám a líbí se mi. :P

Na poličce 69 parfémů 0 miniatur 23 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 01.12.09 09:02

Mě připadá Eau de Star opravdu jako odlehčený Angel, jak píše Miru výše, stejná vůně jen ne tak agresivní (Angela miluju :wink: )

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 01.12.09 09:30

Dalio,to se divím,že klasický Angel nemůžeš :shock: …měla jsem za to,že máš ráda slaďárny.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23744 příspěvků 01.12.09 13:31

Myško, já myslím, že časem dojde nepochybně k přehodnocení mého pohledu na klasický Angel. Po dnešní zkušenosti s Innocentem, který jsem měla poprvé venku, jsem z něj úplně happy! :D Nejsem na tu vůni zvyklá a v autobuse jsem stále větřila co to tak zvláštně, přitažlivě a vážně hóóódně sexy voní. :?: :conf: … ty jo :!: moje šála! … a JÁÁÁ! :banana: :banana: :banana:

Jo a slaďárny miluji!

Na poličce 69 parfémů 0 miniatur 23 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist