Eau de star vs. Angel lily

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

meduza123
sv. Parfema z Kecálburgu 2400 příspěvků 08.11.09 12:23
Eau de star vs. Angel lily

Chtěla bych se zeptat jestli někdo máte tyto dvě vůně a můžete je porovnat. Asi jsem úplný neznaboh, ale obě mi voní skoro stejně, jen aeu de star je trochu silnější. Trochu mě to zklamalo, kupovala jsem je naslepo a přijde mi teď, že mám doma dva stejné parfémy :shock: A ještě by mě zajímalo, nerozeznám jednotlivé složky (doufám že jen zatím :-) ) ale v obou těch parfémech čpí něco divného, přijde mi to jako ananas :-) Nevíte, co přesně to je?

Na poličce 92 parfémů 0 miniatur 20 odstřiků 40 vzorků V tužebníku 23 parfémů
Reakce:

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 08.11.09 13:54

Eau de Star …napřed jsem to chtěla hned umýt…

• zase naředily silnou vůni, aby byla nositelná pro „většinu“…?

(vodnato, fakt zeleno, dřevnato, obyč sladko s levnou čoko)
((vnímáno jako odlehčený Angel = katastrofa))
No, ale musím uznat, že nastalo zlepšení…
Vůně je jednodušší, není tak rafinovaná, záhadná, ani tolik přitažlivá…, přesto asi dobře nositelná pro dost lidí

• prostě žádné složité přemýšlení.

Dobrá čokoláda s větší porcí vanilky, ne sice čokoláda belgická, ale ani ne hnus fialovej polskej.
Ve srovnání s Angel Violete, který mám, ten je pro mě slast! - vůně intenzivní, elegantní, luxusní, svádivá…(mohla bych se rozplývat pořád..)
Angel - tahle vůně se spíš měla jmenovat Ďábel - je až dekadentní a pro mě, když nositelná, tak jen večer v zakouřených temných lokálech..

Angel Lily
zvláštně příjemně dráždivá - nasládlá lilie s pačuli a jakoby kadidlem, v kostele být takto navoněna - připadám si lehce dekadentně…(v tu­žebníku není, ale kdybych ji dostala…)

…společné mají tyto vůně pačuli - to někomu nedělá v určité koncentraci dobře a jindy nevadí…
:roll: :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

meduza123
sv. Parfema z Kecálburgu 2400 příspěvků 08.11.09 14:25

Aha, takže pačuli je to, co mi připomíná agresivní ananas? :-) Ale přesně jak píšeš, tu ruku jsem si běžela hned umýt, ale sakra to drží i přes umytí. Tak jsem zase o něco chytřejší, i když asi hoodně dlouho potrvá, než v tom poznám jednotlivé složky…
A ještě bych měla drzý dotaz přímo na Tebe. Koukala jsem na Tvou poličku, co znamenají jména u vůní, které máš? Už jsem to u někoho viděla, ale nevím, co přesně to znamená. První co mě napadlo, tak že to jsou jména ctitelů, co danou vůni darovali, ale to je asi blbost :D

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 08.11.09 14:52

:D - to jsou jména parfůmérů, kteří vůni vytvořili

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

meduza123
sv. Parfema z Kecálburgu 2400 příspěvků 08.11.09 15:26

Juu, tak díky za info :-) Ještě pár takových blbých dotazů a bude ze mě profík :-)

rakuli
sv. Parfema z Kecálburgu 6032 příspěvků 08.11.09 19:19

Já měla taky z Eau de Star ze začátku šok, ale chce to i chvíli počkat na rozvonění.

Jinak s ní mám zvláštní zkušenost, že se může zvrhnout až do takového pánského odéru…na sobě jsem ji vnímala hezky, ale přešla jsem do druhé místnosti, kde jsem cítila fakt vyloženě něco pánského a časem mi došlo, že je to ona.

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 130 parfémů

meduza123
sv. Parfema z Kecálburgu 2400 příspěvků 08.11.09 20:11

Ty bláho možná na tom něco bude…ze začatku mi byl fakt nepříjemný, teď už voní slabě a docela příjemně a jak říkáš, opravdu v tom lehooooouuunce něco pánského je! Tak teď nevím jak to s ním mám dělat, nastříkat se pár hodin před tím, než někam jdu…? :D

rakuli
sv. Parfema z Kecálburgu 6032 příspěvků 08.11.09 20:18

Jediná rada asi je šetřit s vůní…ona sice pak je jemná, přesto ji okolo mě lidé cítí (a když jsem si zvykla, tak už pak i já), byly i pochvaly…

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 130 parfémů

meduza123
sv. Parfema z Kecálburgu 2400 příspěvků 08.11.09 20:54

No já jsem se s tím stříkla jen jednou na zápěstí někdy dopoledne a ještě teď je toho plný dům, ne že bych se tím polila…Chtělo by to půlstřik :-) Ale asi mu dám šanci, když tu na mě tak smutně kouká :-)

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 24002 příspěvků 28.11.09 21:50

Tak jedním z mých dalších snů je vyzkoušet jak Angel Lily, tak Angel Violete. Po tom Violete tak nějak podvědomě toužím víc. :D

Jinak Eau de Star mě v prvním momentě celkem vyděsila, ale zenedlouho se rozvoněla pro mne příjemně a nositelně.
Klasický Angel jsem zkoušela před časem a hned jsem jej zavrhla. Nositelný je pro mě Angel Innocent, který mám a líbí se mi. :P

Na poličce 61 parfémů 0 miniatur 21 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 23 parfémů

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 01.12.09 09:02

Mě připadá Eau de Star opravdu jako odlehčený Angel, jak píše Miru výše, stejná vůně jen ne tak agresivní (Angela miluju :wink: )

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 01.12.09 09:30

Dalio,to se divím,že klasický Angel nemůžeš :shock: …měla jsem za to,že máš ráda slaďárny.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 24002 příspěvků 01.12.09 13:31

Myško, já myslím, že časem dojde nepochybně k přehodnocení mého pohledu na klasický Angel. Po dnešní zkušenosti s Innocentem, který jsem měla poprvé venku, jsem z něj úplně happy! :D Nejsem na tu vůni zvyklá a v autobuse jsem stále větřila co to tak zvláštně, přitažlivě a vážně hóóódně sexy voní. :?: :conf: … ty jo :!: moje šála! … a JÁÁÁ! :banana: :banana: :banana:

Jo a slaďárny miluji!

Na poličce 61 parfémů 0 miniatur 21 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 23 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist