Eau des Mervilles

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Chandler
Nevyléčitelná závislačka 1134 příspěvků 25.10.11 13:55
Eau des Mervilles

Někde jsem se dočetl, že tahle vůně voní jako čerstvě pokácené dřevo na lesní pasece rozpáleném sluncem, což je něco, co by se mi mohlo hodně líbit. Opravdu tak působí? Máte někdo zkušenosti s tímhle Hermesem?

Na poličce 106 parfémů 32 miniatur 22 odstřiků 75 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 25.10.11 14:08

Mne skor vonia ako vyplavene morske drevo znova a znova zalievane morskou vlnou…milujem ju.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Chandler
Nevyléčitelná závislačka 1134 příspěvků 25.10.11 14:13

Díky za reakci. A co u toho moře, rostou tam i nějaké borovice? :-D Já si nemohu pomoci, ale mě moře voní spíš jako směs vůní všech těch dřevin, co tam okolo rostou, než abych vnímal vůni samotného moře. Nakonec to budu stejně muset vyzkoušet v parfumerii, ale stejně mě zajímá, jak to vnímají ostatní. Jinak mají Eau des Mervilles v běžných parfumeriích typu Sephora, Douglas apod.?

Na poličce 106 parfémů 32 miniatur 22 odstřiků 75 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 25.10.11 20:12

V parfumérkách jsou, dobrý je i Elixir dM, hustý a sladký

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 25.10.11 22:48

Nooo…tak pri troche fantazie aj borovice :lol: …mne sa tam paci ten vydareny slany ton v spojitosti s drevom…neviem, k comu to prirovnat.
Ak nezozenies v parfumerkach, prihlas sa o vzorku.
Elixir je podla mna uplne z ineho sudka, ta sol tam trosku je, ale inak su to skor citrusy…

Anouk
Učednice 186 příspěvků 26.10.11 10:11

V běžných parfumeriích už se Hermes prodávat nebude, k dostání bude jen v jejich butiku v Pařížské ulici, ale v některých parfumeriích ještě doprodávají zbytky. Já tu vůni miluju, ale na mě bohužel voní dost podivně, ale na mojí kolegyni voní úchvatně. Přijde mi těžko popsatelná, je tam moře, sůl, slunce, dřevo, mléko, ale rozhodně to není vodní vůně s nějakým nechutným melounem. Není tuctová, ale není vlezlá, určitě stojí za vyzkoušení. V Paříži jsem ji na někom cítila na každém kroku :))

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Mandarinka
Parfémová maniačka 637 příspěvků 26.10.11 14:08

Souhlasím, že v Eau de Merveilles je suché dřevo i slanost. Něco jako suchý borovicový les na břehu teplého moře, kde cítíš i tu sůl ve vzduchu. Těžko o tom mluvit, to se musí očichat. Na mě ale Eau de Merveilles vůbec nedrží (asi tak po 15 min. už ji necítím), jinak už by dávno kralovala mé poličce.
Zkoušela jsem i Elixir, ten je víc pomerančový a šťavnatý.

Na poličce 7 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 43 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist