Eau d'Ikar for Men (Sisley)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 25.11.11 21:35
Eau d'Ikar for men (Sisley)

Ada o něm už psala recenzi.

Já dnes zkusila, ale zapomněla jsem na něj a přestříkla ho něčím jiným :-( Začátek byl ale poctivě citrusový a jakoby na vintage vlně, takže žádný moderní osvěžovač - spíše mi připomněl některé starší, většinou už dnes nevyráběné vůně, hlavně kolínské.
Budu muset zkusit znovu a ohodnotit lépe!

Na poličce 54 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 25.11.11 21:35

ALE POZOR: v Marionnaud v Debenhams na Václaváku mají celý vyvýšený stoleček a na něm kolem dokola asi 6 lahviček Ikaru. Ale v žádné z nich není parfém! Resp. zkusila jsem dvě, každou z jiného konce, a obě se jednak do papírku nevpily, nýbrž zůstávaly na povrchu (vypadalo to, jak když to pocíká pes), jednak to asbolutně nijak nevonělo. Pravý tester mají jen v poličce u pánských vůní.
Ještě jsem se s tím nesetkala, tak to tu píšu, kdyby na to někdo náhodou narazil a taky nevěděl, jako já.

Na poličce 54 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6190 příspěvků 25.11.11 22:30

Rozhodne vyskusa, mne sa velmi pacila…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Verda2
sv. Parfema z Kecálburgu 3162 příspěvků 26.11.11 20:06

Už je v prodeji
http://www.parfemy-elnino.cz/…r-25498.html

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 28.11.11 12:02

Zkoušela jsem… hodně podobná Eau de Soir.

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 10.03.12 14:46

Je fakt pěkná - a má zajímavý a neobvyklý vývoj: citrusovka - hodně suchá bylinkovka - čistokrevná pudrovka.
Další pánská vůně vhodná pro dámy…

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 12 odstřiků 102 vzorků V tužebníku 20 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist