Eau du Sud, Nuits de Hadrien Annick Goutal

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 23.02.08 18:54

Ahoj, nemáte některá načichány tyto vůně?
Hledám něco na léto, to mám nejradši nějaké lehké, nesladké citrusové vůně (Le jardin sur le Nil, Eau des Merveilles Pegassus, Mandragore, YR Green tea, teď nová Verbena apod..). Podle popisu mě zaujaly Eau du Sud a Les Nuits de Hadrien, ale nemám možnost je vyzkoušet. Jaké jsou? Popř. jaké byste mi poradily vůně i od jiných značek?Díky

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Reakce:

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4734 příspěvků 23.02.08 20:31

Od A.G. neznám zdaleka všechny, ale ty, co jsem měla čest poznat, mi všechny obrátily žaludek kromě jedné - Mandragore. Ta se mi naopak moc líbí.

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2403 příspěvků 26.02.08 09:37

Znám Nuits de Hadrien - krásná zajímavá vůně, bohužel stejně jako snad všechny od Annick Goutal na mě skoro vůbec nedrží. Z těch co znám od Goutal, má výbornou výdrž jen Songes, o něco horší pak Grand amour, Quel amour a Passion, ale ty mě moc nezaujaly.

Na poličce 3 parfémy 2 miniatury 15 odstřiků 145 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2403 příspěvků 26.02.08 09:39

zdensy - Mandragora je nádherná, chtěla jsem si ji pořídit, ale odradilo mě, že vůbec nedrží :-((((

Na poličce 3 parfémy 2 miniatury 15 odstřiků 145 vzorků V tužebníku 0 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 26.02.08 09:44
Veverka píše:
zdensy - Mandragora je nádherná, chtěla jsem si ji pořídit, ale odradilo mě, že vůbec nedrží :-((((

Taky jsem byla zklamaná z výdrže, ale pak jsem přišla na to, že docela dlouho drží ve vlasech a na oblečení. Když ji použiješ víc dnů za sebou, pak už to s tou výdrží není tak špatné. Zvedá mi ohromně náladu a na jaro je ideální, moc krásná! Zabývám se myšlenkou, koupit k tomu tělové mléko.
Od AG je taky moc krásná Le Chevrefeuille, výdrž je ovšem taky slabší.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

janamarie
Znalkyně 316 příspěvků 26.02.08 11:11

A nevíte jak voní Heure exquise od AG? NA MUA ji přirovnávali ke Cristalle nebo No.19

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 11 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist