EDP Dermacol, znáte je?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hryzalka
Učednice 78 příspěvků 14.12.15 14:08
EDP Dermacol

Dnes při hledání něčeho úplně jiného, na mě na stránkách Dermacolu „vybafly“ tyto parfémy. Ani jsem netušila, že má Dermacol také parfémy, a určitě jsem je nikde naživo neviděla. Znáte je? Jak voní a stojí za tu cenu?
 http://www.dermacol.cz/parfemy/

Na poličce 15 parfémů 4 miniatury 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 7 parfémů
Reakce:

chimaera
Nevyléčitelná závislačka 1984 příspěvků 14.12.15 14:15

@hryzalka Pane jo:) Neznám, taky jsem doteď netušila, že by se Dermacol pustil i tímto směrem, ale Everlasting Incense and Spices nebo Bitter Cacao and Vanilla by mě zajímaly :think:
Ale naslepo si vážně netroufnu, přece jen cena za 50ml není nejnižší..

Na poličce 32 parfémů 49 miniatur 130 odstřiků 192 vzorků V tužebníku 19 parfémů

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8041 příspěvků 14.12.15 16:30

Je to novinka,dnes mi to přišlo na mail.Naslepo bych si asi netroufla,škoda,že nenabízí vzorky.Jdu to prostudovat :-)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Theaa
Parfémová maniačka 521 příspěvků 14.12.15 17:40

To se asi u Dermacolu zbláznili, 50ml za litr? :mrgreen:
Když to tak vezmu, tak mě i některý 100ml Dior vyjde levněji než 100ml toho od Dermacolu.

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8041 příspěvků 14.12.15 17:46

@Theaa ta cena je fakt hrozná,lákala by mě ta DELICIOUS FREESIA AND GERANIUM ,ale bez vyzkoušení…jsem zvědavá,jestli budou v drogérkách a bude možnost je vyzkoušet

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Theaa
Parfémová maniačka 521 příspěvků 14.12.15 18:16

@paty

Možná tu cenu nahodili jako u Avonu nebo Rochera a pak na to dají slevu. Ale jsou Vánoce, tak si třeba myslí, že něco trhnou. ;)

Freesia a Geranium by nemusela být špatná. Mě by se zase líbila nějaká pěkná růže, ale mají ji jen v kombinaci s jablkem a to tedy nechci.
A už vůbec ne za tuhle cenu. :mrgreen:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

hryzalka
Učednice 78 příspěvků 14.12.15 18:50

No, mě některé ty kombinace přijdou takové jako pro moji šestiletou dceru, růže s jablkem, magnólie s ovocem…Ale fakt jsem na ně zvědavá, hlavně na výdrž…za ty prachy :roll:

mety
Učednice 168 příspěvků 16.12.15 11:00
parfemy Dermacol

Včera jsem dostala do mailu nabídku na novinku firmy Dermacol a to jsou parfémy pro ženy a muže. Dermacol na nich prý spolupracoval s francouzskými laboratořemi v provensálském Grasse. Nevím jestli už někdo měl možnost je vyzkoušet, měly by se prodávat zatím jen v Palladiu a OC Quadriu. Jedná se EDP
ve velikosti 50 ml. Cena je 990,– Kč a teď do vánoc se slevou 790,– Kč. Složení některých parfémů vypadá slibně. Tak jestli jste už někdo vyzkoušel, podělte se s námi o váš zážitek. Vůně s názvem Marine Wood and Coriander má, co se týče hodnocení maximální počet hvězdiček, no rozhodně se chystám alespoň ovonět, možná to bude příjemné překvapení.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

anitae
Nováček 10 příspěvků 05.02.16 23:32

Vyzkoušel už někdo? Zaujala mě možnost kombinování vůní a skleněné cosi od Bořka Šípka sloužící k prezentaci jednotlivých vůní. Asi zajdu do prodejny :P

Na poličce 4 parfémy 1 miniatura 21 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 1 parfém

hryzalka
Učednice 78 příspěvků 08.02.16 18:48

Osobně jsem neměla možnost, ale zkoušela moje kamarádka, věk nad 40 ( něco s magnolií a ovocem) a: flakonek se jí nelíbil, vůně moc ovocná - jako Escady, a na to že je EDP tak jí prý dlouho nedržel. Zkonstatovala, že za ty prachy nic moc.Pravdou ovšem je, že je to osoba zmlsaná, takže ji hned tak něco nenadchne.

Adorata
Učednice 215 příspěvků 28.06.16 17:30

Zkoušely jste od té doby někdo nějaký Dermacolí parfém? Jsem na ně moc zvědavá :mrgreen:

Na poličce 3 parfémy 0 miniatur 5 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 1 parfém
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist