EdP pro muže?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kubbi
Nováček 7 příspěvků 20.12.07 19:34

Ahoj, potřebuju poradit jaké pánské vůně se vyrábí v kocentraci edp. Mnozí z vás mi dají za pravdu že obyč. toaletky prostě moc nedrží. Našel jsem pouze unisex J. P.Gaultier 2. Mimochodem má někdo s touto vůní zkušenost? Zvažuji její koupi. Děkuji

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

kampa
Učednice 70 příspěvků 20.12.07 21:20

Obecně obsah vonných látek v pánských EdT je vyšší než u dámských a jsou někde na hranici mezi EdT a EdP, takže by výdrž měla být větší. A snad i je. Pokud muži touží po silnější koncentraci musí buď zabrousit do unisexových vůní. A nebo do oblasti luxusních či niche vůní které se dají najít přímo v Čechách pravděpodobně pouze na http://www.parfemy-de-luxe.cz/ či v pasáži Černá růže (L'Artisan, Annick Goutal).

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 14 parfémů

george007
Učednice 114 příspěvků 20.12.07 22:41

Vím, že pánské Opium od YSL se vyrábí i v konzistenci EDP. Ale o jiných vyloženě pánských parfémech nevím. A řekl bych, že je to velká škoda. I my muži chceme vonět více a déle. :) Prostě diskriminace. :D

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Kubbi
Nováček 7 příspěvků 02.01.08 13:41

Kde se dá sehnat Opium Edp Men? Díky

george007
Učednice 114 příspěvků 02.01.08 15:00

Kubbi: Já jsem ho našel v Plzni v Sephoře.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Perrier
Učednice 51 příspěvků 16.01.08 16:22

Ahojky Kubbi,

Hezky se to tu rozjelo :-) Pánských parfémá v koncentraci EdP je v kamenných obchodech relativně dost… Musí se však dost hledat :-))

Můžu ti dát několik tipů:

Jak už zde bylo zmíněno, tak Opium pour Homme EdP můžeš sehnat v Sephoře, Marionnaudu a Douglasu, dále potom - J. P. Gaultier (The Power of Two) EdP unisex,

Guerlain - L´Instant de Guerlain pour Homme Eau de Extreme (EdP) - Fann - na objednávku, ostatně Guerlain má všechny své pánské vůně v koncentraci EdP, jen u nás v ČR nejsou k sehnání, vůni Habit Rouge EdT má např. Marionnaud, takže si myslím, že by byli schopni objednat i EdP. Pokud tedy tuto koncentraci má jejich dodavatel…

Dior Homme Intense (EdP) - limitovaná edice, Marionnaud

Boucheron pour Homme (EdP) a Boucheron Jaipur pour Homme (EdP), Marionnaud

Co se týče pánských parfémů v koncentraci EdT, tak skvěle drží Kouros, M7 (YSL), Dreamer (Versace), Joop!Homme :-)

Pokud bys chtěl ještě nějaké informace, rád Ti poskytnu :-)

Perrier

Na poličce 5 parfémů 8 miniatur 20 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Kubbi7  16.01.08 19:30

Děkuju, to bylo vyčerpávající. Přemýšlel jsem o koupi M7 nebo dreamer. Ani jednu jsem necítil. Můžeš mi je trochu popsat. Díky

Perrier
Učednice 51 příspěvků 17.01.08 13:40

Nemáš zač :-)

M7 můžeš otestovat v jakékoliv parfumerii kromě Fannu, tam už značku YSL, myslím, nemají a The Dreamer mají ve Fannu v Praze jen v jedné prodejně a to na Vinohradké třídě, v nákupním centru ve Vinohradském pavilonu.

M7 i The Dreamer jsou obě orientální vůně. M7 je orientálně kořenitá ambrová a The Dreamer je orientální fougerová.

Když jsem testoval M7 poprvé, tak si mi vůbec nelíbila. Je ze začátku hodně zvláštní, je dost sladká, cítil jsem hodně alkohol a nádech nemocnice, ale po chvíli se usadí do krásně teplé, hodně tajemné a velmi ambrové vůně, ve které je celou dobu cítit vůně agarového dřeva. Je to těžší vůně, hodně smyslná a sexy. Pokud by Ti přišla hodně těžká, můžeš zkusit jako ekvivalent M7 Fresh, ta je taky moc pěkná, je trochu svěžejší a není tak těžkopádná.

The Dreamer je ze začátku taky velice zvláštní. Strašně jsem se těšil až jí vyzkouším, ale když jsem jí stříknul na ruku, tak jsem myslel, že omdlím. A to už je u mě co říct :-)) Proto jsem jí nevěnoval pozornost a těšil jsem se až si jí smyju z ruky, ale když jsem k ní tak po půl hodině přičichl znovu, vůně byla podstatně hezčí, pořád zvláštní, jako když smícháš plastelínu s vanilkou, nebo s něčím takto sladkým, přesto ale velmi zajímavá. Po dvou hodinách je vůně opravdu jako sen, zbláznil jsem se do ní a musím si jí koupit :-))

Snad Ti to takto bude stačit… Vůně moc popisovat neumím, ale pokud máš rád podobný typ vůní těmto, tak je určitě vyzkoušej. Musíš jim dát čas než se pořádně usadí :-)

Honza

Na poličce 5 parfémů 8 miniatur 20 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 17.01.08 14:34

Chlapi, jestli vám do toho můžu vstoupit, tak jak ucítím na nějakém mužském M7 nejradši bych na něj skočila… :P - to je absolutně sexy vůně…a nenosí ji celé davy. Opium mi připadá vhodnější pro starší ročníky - ale taky moc krásné…Dreamer není špatný, ale má takovou „lacinou“ koncovku - jako vůně z hypermarketu - tak to cítím já… :)

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Kubbi
Nováček 7 příspěvků 17.01.08 17:20

Tak mi přišel dnes Gaultier2, a můžu říct, že jsem spokojenej. Krásná, jemná a teplá vůně s dobrou výdrží. Ještě bych chtěl pochválit Gucci pour homme I. Lidé tu vůni buď milují nebo nenávidí. Mě dostala svou originální nasládlou vůní, ve které jde cítit skořice, nějaký drahý alkohol a kůže. Nemyslim si že je pro starší pány nebo k obleku. Mě je 19 let a spousta lidí ji na mě chválí a samozřejmě se najde někdo, kdo řekne „to je smrad“, ale to je každýho názor.

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 17.01.08 17:23
Kubbi píše:
Tak mi přišel dnes Gaultier2, a můžu říct, že jsem spokojenej. Krásná, jemná a teplá vůně s dobrou výdrží. Ještě bych chtěl pochválit Gucci pour homme I. Lidé tu vůni buď milují nebo nenávidí. Mě dostala svou originální nasládlou vůní, ve které jde cítit skořice, nějaký drahý alkohol a kůže. Nemyslim si že je pro starší pány nebo k obleku. Mě je 19 let a spousta lidí ji na mě chválí a samozřejmě se najde někdo, kdo řekne „to je smrad“, ale to je každýho názor.
Říct na něčí parfém „to je smrad“ je minimálně výrazem špatného vychování a většinou i špatného sebevědomí…Toho si nevšímej…
Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

magnus
Učednice 32 příspěvků 17.01.08 20:46

Gucci pour homme je pre mna velmi vynimocna vona, ktora nie je na kazdodenne nosenie. Pouzivam ju ak mam mat v ten den dolezite pracovne stretnutie. Inak mam aj sprchovy gel a balzam po holeni a tie su uplne vynikajuce. Su lahsie a velmi rad ich pouzivam.. skoro denne. Co sa tyka YSL, pouzivam niekedy Opium Homme, ale teda velmi opatrne, je to sila, ak sa to prezenie, moze posobit dost obtazujuco.

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kubbi
Nováček 7 příspěvků 20.01.08 22:53

Má někdo zkušenost s parfémy Diesel?

hadris  06.04.08 18:14

Kubbi-davam ti za pravdu,ja som si Gucci pour homme kupil po dlhsom skusani roznych voni,a neviem sa jej nabazit,voni skvele,a konecne inak ako osviezovace do wc :-))

Petr.Kralicek  20.04.08 15:30
Kubbi píše:
Má někdo zkušenost s parfémy Diesel?

parfemy teto znacky moc dlouho nevydrzi, navic ten posledni je cenou ve srovnani s jinymi vunemi, ktere drzio daleko dele.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist