Egyptská hlinka

Katlynka 01.02.09 20:06

Egyptská hlinka

Máte skúsenosti s týmto prípravkom? Má vraj hojivé účinky, ale zdá sa mi zvláštne, že jeden odtieň je vhodný pre všetky typy pleti. Premýšľam nad kúpou, tak som zvedavá na Vaše názory :wink:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Katlynka 01.02.09 20:11

Je to čosi ako púder na tvár. Ale ževraj sa to dá použiť aj ako rúž.. :shock:

Takto to vyzerá http://www.svetzeny.sk/detail.php?…

Popelka 01.02.09 20:16

tak tu používám místo bronzového pudru,hlavně v létě.Je jenom jeden odstín, ale přizpůsobí se každé pleti.Dobře matuje a pleť je nenásilně opálená.Dá se použít i jako tvářenka,vypadá taky skvěle :lol:

jitka006 01.02.09 20:19

Tak bezva, mám to doma asi 2 roky :lol: koupil mi to manžel, ale na mě je to moc tmavý.To se tedy povedlo :lol:

Popelka 01.02.09 20:50
jitka006 píše:
Tak bezva, mám to doma asi 2 roky :lol: koupil mi to manžel, ale na mě je to moc tmavý.To se tedy povedlo :lol:

Jíťo a je to tmavé i když dáš opravdu jen trošku?Vidíš, ani nevíš, co máš doma :lol: taky jsem nevěděla, že se tomu říká egyptská hlinka :conf:

jitka006 01.02.09 20:56

Na mě je to tmavý, jsem bledule.Tochu jsem to používala, když jsem to dostala a byla jsem taková nepřirozená.Navíc moc žádný pudr nesnesu, mám hodně suchou kůži tak si dávám jen trochu makeupu a i ten mi někdy vadí.A ještě zvýrazňuje vrásky :evil:

Katlynka 01.02.09 21:04

Popelka a nejaké liečivé účinky si nezaznamenala? Ja mám celkom citlivú pleť, tak mám trochu obavy z takýchto prírodných vecí. :roll:

Popelka 02.02.09 08:38
Katlynka píše:
Popelka a nejaké liečivé účinky si nezaznamenala? Ja mám celkom citlivú pleť, tak mám trochu obavy z takýchto prírodných vecí. :roll:

léčivé účinky jsem nezaznamenala, ale já nemám s pletí žádné problémy,tak nevím.Mě vyhovuje, protože vstřebává přebytečnou mastnotu a pleť se neleskne :lol:

Myskamauska 02.02.09 10:23

Já to znám už léta pod názvem Egyptská hlína. :wink:

Miriama 02.02.09 10:31

Pouzivam ju uz dlho, je to bronzovy sypky puder, som s nim velmi spokojna, balenie mi vydrzalo skoro 3 roky a to som ho pouzivala kazdy den. Tiez som nezaznamenala hojive ucinky ale ako bronzer je velmi dobry, nenechava flaky na tvary a drzi aj v teplom pocasi. Podla mna ho mozu pouzivat aj kocky s bledou pletou. Aj ked je puder tmavy so stetcom sa da dobre manipulovat a naniest si pudru menej takze vysledok je prirodzeny. Odporucam.

Amy 02.02.09 12:22

Já o ní uvažuju už dlouho, ale nikdy jsem si na ní netroufla, nevím, proč se tomu říká Egyptská, asi kvůli barvě, protože v Egyptě to rozhodně neprodávají :lol: , jsem taky bledule a ještě ty světlé vlasy :roll:

Katlynka 02.02.09 20:36

Tak som sa nakoniec odhodlala si ho objednať. Ja nie som zrovna bledule, bronzový tmavý púder používam miesto lícenky celoročne, takže snáď mi sadne. Ďakujem za príspevky dievčatá :D

Ambrožová Lenka 02.02.09 20:39

Měla jsem před lety, také dárek. Byl k tomu i super štětec. Patřím spíš k bledulím, ale moc mi vyhovovala. Amy, myslím, že u nás jí ještě občas nabízí v Prioru. Budu se muset zase po ní poohlédnout.

Amy 02.02.09 21:00

Já si pamatuju, že vždycky v obchoďáku byl stánek a tam to prodávaly i se štětcem, ale bylo to dost drahé, myslím, že stojí něco kolem 500,– nebo tak nějak, což se mi zdá dost. Vystačím si s normální tvářenkou, která mi vydrží dlouho :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu

Reklama

Reklama

TOPlist