Egyptská hlinka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katlynka
Parfémová maniačka 919 příspěvků 01.02.09 20:06
Egyptská hlinka

Máte skúsenosti s týmto prípravkom? Má vraj hojivé účinky, ale zdá sa mi zvláštne, že jeden odtieň je vhodný pre všetky typy pleti. Premýšľam nad kúpou, tak som zvedavá na Vaše názory :wink:

Na poličce 29 parfémů 2 miniatury 23 odstřiků 75 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

jitka006
Nevyléčitelná závislačka 1557 příspěvků 01.02.09 20:09

Na co to je? :oops:

Na poličce 31 parfémů 2 miniatury 19 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Katlynka
Parfémová maniačka 919 příspěvků 01.02.09 20:11

Je to čosi ako púder na tvár. Ale ževraj sa to dá použiť aj ako rúž.. :shock:

Takto to vyzerá http://www.svetzeny.sk/detail.php?…

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 01.02.09 20:16

tak tu používám místo bronzového pudru,hlavně v létě.Je jenom jeden odstín, ale přizpůsobí se každé pleti.Dobře matuje a pleť je nenásilně opálená.Dá se použít i jako tvářenka,vypadá taky skvěle :lol:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

jitka006
Nevyléčitelná závislačka 1557 příspěvků 01.02.09 20:19

Tak bezva, mám to doma asi 2 roky :lol: koupil mi to manžel, ale na mě je to moc tmavý.To se tedy povedlo :lol:

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 01.02.09 20:50
jitka006 píše:
Tak bezva, mám to doma asi 2 roky :lol: koupil mi to manžel, ale na mě je to moc tmavý.To se tedy povedlo :lol:

Jíťo a je to tmavé i když dáš opravdu jen trošku?Vidíš, ani nevíš, co máš doma :lol: taky jsem nevěděla, že se tomu říká egyptská hlinka :conf:

jitka006
Nevyléčitelná závislačka 1557 příspěvků 01.02.09 20:56

Na mě je to tmavý, jsem bledule.Tochu jsem to používala, když jsem to dostala a byla jsem taková nepřirozená.Navíc moc žádný pudr nesnesu, mám hodně suchou kůži tak si dávám jen trochu makeupu a i ten mi někdy vadí.A ještě zvýrazňuje vrásky :evil:

Katlynka
Parfémová maniačka 919 příspěvků 01.02.09 21:04

Popelka a nejaké liečivé účinky si nezaznamenala? Ja mám celkom citlivú pleť, tak mám trochu obavy z takýchto prírodných vecí. :roll:

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 02.02.09 08:38
Katlynka píše:
Popelka a nejaké liečivé účinky si nezaznamenala? Ja mám celkom citlivú pleť, tak mám trochu obavy z takýchto prírodných vecí. :roll:

léčivé účinky jsem nezaznamenala, ale já nemám s pletí žádné problémy,tak nevím.Mě vyhovuje, protože vstřebává přebytečnou mastnotu a pleť se neleskne :lol:

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 02.02.09 10:23

Já to znám už léta pod názvem Egyptská hlína. :wink:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Miriama
Učednice 106 příspěvků 02.02.09 10:31

Pouzivam ju uz dlho, je to bronzovy sypky puder, som s nim velmi spokojna, balenie mi vydrzalo skoro 3 roky a to som ho pouzivala kazdy den. Tiez som nezaznamenala hojive ucinky ale ako bronzer je velmi dobry, nenechava flaky na tvary a drzi aj v teplom pocasi. Podla mna ho mozu pouzivat aj kocky s bledou pletou. Aj ked je puder tmavy so stetcom sa da dobre manipulovat a naniest si pudru menej takze vysledok je prirodzeny. Odporucam.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 02.02.09 12:22

Já o ní uvažuju už dlouho, ale nikdy jsem si na ní netroufla, nevím, proč se tomu říká Egyptská, asi kvůli barvě, protože v Egyptě to rozhodně neprodávají :lol: , jsem taky bledule a ještě ty světlé vlasy :roll:

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Katlynka
Parfémová maniačka 919 příspěvků 02.02.09 20:36

Tak som sa nakoniec odhodlala si ho objednať. Ja nie som zrovna bledule, bronzový tmavý púder používam miesto lícenky celoročne, takže snáď mi sadne. Ďakujem za príspevky dievčatá :D

Ambrožová Lenka  02.02.09 20:39

Měla jsem před lety, také dárek. Byl k tomu i super štětec. Patřím spíš k bledulím, ale moc mi vyhovovala. Amy, myslím, že u nás jí ještě občas nabízí v Prioru. Budu se muset zase po ní poohlédnout.

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 02.02.09 21:00

Já si pamatuju, že vždycky v obchoďáku byl stánek a tam to prodávaly i se štětcem, ale bylo to dost drahé, myslím, že stojí něco kolem 500,– nebo tak nějak, což se mi zdá dost. Vystačím si s normální tvářenkou, která mi vydrží dlouho :lol:

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist