Eisenberg

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

morricone2209
Znalkyně 401 příspěvků 14.04.11 16:55
Eisenberg

Dnes v Sephoře novinky Eisenberg –a jedna z pěti novinek byla hodně zajímavá -jménem La Péché
jak flakon ,vůně,tak krabička je hodně povedená viz http://www.eisenberg.com/navigation/cms … ntry,.html

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:

Pozér
Učednice 142 příspěvků 14.07.12 21:09

Eisenberg – Eau Fraiche Úvod je rázný a pronikavě citrusový. Je v něm sladkost, síla a jistá záhadnost. Citrusy se mísí s kořením, mátou a levandulí. Koření je rozmístěné podle jakéhosi mustru, má to svůj vnitřní řád, ve kterém jakoby se projevovala záliba v logice a vnitřní uspořádanosti.
Vůně se příliš nevyvíjí. Zůstává kořeněná, navíc vystoupí jen dřevo, které se předvádí a ukazuje, jak je krásné. Zajímavé je, že ani přes velkou porci citrusů se nedá zařadit mezi obyčejné svěženky. Na to působí trochu komplikovaně, člověk o ní musí přemýšlet. Ale stejně jako svěženky je plná života a akce. Je dokonalá, snad se jí ani nedá nic vytknout, stejně jako jejímu nositeli. Ten, protože zná své kvality, tak na ně občas i rád upozorní. A vůně je úplně stejná: vychloubá se svým vzácným dřevem se směsí kvalitního koření.

Eisenberg – Le Peche
Květinová vůně pro staromódního gentlemana z vyšší společnosti. Přenese vás do salónku s dřevěným nábytkem, temně rudým polstrováním a tmavě modrými závěsy. Vystylované dámy postávají okolo a zvonivě se smějí zatímco si přitukávají sklenkami vína. A gentleman navoněný touto vůní, který projel snad celý svět a zná spoustu vlivných lidí, tam jen tak postává a užívá si obdivu těchto dam.
Vůně je hodně květinová a tím je trochu nezvyklá. Vytváří neodolatelně přitažlivou atmosféru, kterou ještě umocňuje vanilka se dřevem. Je to takový ten typ vůně, který si snadno zamilujete hned po prvním přičichnutí.
Dobře vyvážený mix pižma, ambry, pačuli a vetiveru ještě více poukazuje svou až falešnou skromností na úžasnost nositele této vůně. A vanilka už jen dodá, že tenhle svůdník je vážně ten nejlepší.

Na poličce 13 parfémů 7 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21248 příspěvků 14.07.12 22:38

@Pozér
Zajímalo by mne, co by bylo bývalo řečeno z tvé strany o pánském J'OSE, kdyby…

Máš ji přeci na polici také, ale netuším, jakou vlastně verzi.
Já vlastním pánskou, ale tady v DTB ji chybí doplnit… ;)

Na poličce 623 parfémů 130 miniatur 658 odstřiků 990 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Pozér
Učednice 142 příspěvků 15.07.12 08:23

U Eisenbergů je to tak, že pánské a dámské verze jsou prakticky nerozeznatelné. O J'OSE to platí taky, pánská je jen o něco málo ostřejší. Popíšu ho ;)

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21248 příspěvků 15.07.12 09:46

@Pozér
Jedna z řídkých recenzí na toto thema uvádí, že pánský J'OSE je omračující (patrně ve smyslu senzační). Moje interpretace by mohla být i omračující (ve smyslu malá rána kladivem). Podle mých zkušeností je ten úvod asi v poměru 1:1 - senzační malá pecka kladivem. ;-). Vůně je opravdu značně ostrá, opatrná aplikace (zcela) na místě, myslím… :think:

Na poličce 623 parfémů 130 miniatur 658 odstřiků 990 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Chandler
Nevyléčitelná závislačka 1134 příspěvků 15.07.12 09:55
@Pozér píše:
Eisenberg – Eau Fraiche Úvod je rázný a pronikavě citrusový. Je v něm sladkost, síla a jistá záhadnost. Citrusy se mísí s kořením, mátou a levandulí. Koření je rozmístěné podle jakéhosi mustru, má to svůj vnitřní řád, ve kterém jakoby se projevovala záliba v logice a vnitřní uspořádanosti.
Vůně se příliš nevyvíjí. Zůstává kořeněná, navíc vystoupí jen dřevo, které se předvádí a ukazuje, jak je krásné. Zajímavé je, že ani přes velkou porci citrusů se nedá zařadit mezi obyčejné svěženky. Na to působí trochu komplikovaně, člověk o ní musí přemýšlet. Ale stejně jako svěženky je plná života a akce. Je dokonalá, snad se jí ani nedá nic vytknout, stejně jako jejímu nositeli. Ten, protože zná své kvality, tak na ně občas i rád upozorní. A vůně je úplně stejná: vychloubá se svým vzácným dřevem se směsí kvalitního koření.Eisenberg – Le Peche
Květinová vůně pro staromódního gentlemana z vyšší společnosti. Přenese vás do salónku s dřevěným nábytkem, temně rudým polstrováním a tmavě modrými závěsy. Vystylované dámy postávají okolo a zvonivě se smějí zatímco si přitukávají sklenkami vína. A gentleman navoněný touto vůní, který projel snad celý svět a zná spoustu vlivných lidí, tam jen tak postává a užívá si obdivu těchto dam.
Vůně je hodně květinová a tím je trochu nezvyklá. Vytváří neodolatelně přitažlivou atmosféru, kterou ještě umocňuje vanilka se dřevem. Je to takový ten typ vůně, který si snadno zamilujete hned po prvním přičichnutí.
Dobře vyvážený mix pižma, ambry, pačuli a vetiveru ještě více poukazuje svou až falešnou skromností na úžasnost nositele této vůně. A vanilka už jen dodá, že tenhle svůdník je vážně ten nejlepší.

Moc pĕkny popis. Le Peche je skvost.

Na poličce 106 parfémů 32 miniatur 22 odstřiků 75 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Pozér
Učednice 142 příspěvků 15.07.12 10:30

@Chandler
Díky moc. Le Peche je vážně skvost.

Pozér
Učednice 142 příspěvků 16.07.12 17:37

Čím déle se zabývám vůněmi Eisenberg, tím mi přijdou zvláštnější. Jsou hodně originální.

Můj popis J'Ose, je to tedy hodně divná vůně.

Eisenberg – J'Ose
Začátek je velmi ostrý a suchý: svíravý pelyněk, máta a kouř se vznášejí nízko nad starším spáleništěm. Je cítit ještě uschlou trávu, levanduli a prach. Kouř je hrubý, ale také podivně hodně sladký. Levandule se rozprostírá všude kolem.
Je to drsná vůně, která se drží při zemi, není v ní vzletnost. V úvodu vyvolává stav jisté zamraženosti, při které lze vnímat pouze realitu tady a teď. A je to docela tvrdá realita. Zamraženost rychle vystřídá neklid a nervozita. Ve vůni je síla se s tou nepříznivou situací poprat. Může působit trochu agresivně, ale zároveň pomáhá jasně uvažovat, což je teď potřeba.
Dřevo objevující se v pozadí je z věkovitých stromů, což dodává stabilitu a oporu.
Po úvodu se objeví káva, která je hořká a hodně krémová. Situace se po počátečním šoku trochu uklidnila a tak si člověk může dát tuto kávu, která zlepší soustředění. Kolem se rozpíná i ambra, která ještě graduje sladkost. Celou situaci pomáhá uklidnit pižmo.

Elalice
sv. Parfema z Kecálburgu 6072 příspěvků 22.09.15 19:04
ROUGE & NOIR

Prosím všechny, kteří zkoušeli od Eisenberg vůni ROUGE & NOIR, aby mi vůni trochu popsali a napsali mi své postřehy k vůni a také to, jak se vůně líbila. Mám možnost si ji koupit, láká mě ve složení růže, ale na slepo se tuto drahou vůni bojím koupit. Děkuji všem za ochotu.

Na poličce 365 parfémů 22 miniatur 42 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 346 parfémů

India
sv. Parfema z Kecálburgu 2426 příspěvků 22.09.15 20:07

@Elalice
Ali, já jsem ji před časem zkoušela v Sephoře a jen si pamatuji, že se mi vůbec nelíbila.
Měli tam vůně této značky jednu dobu dokonce ve slevě, nelíbila se mi ale žádná.
Naslepo bych ji asi nekupovala.
Bohužel se do Sephory tento týden nedostanu, vyptala bych ti vzoreček - nevydržíš do příštího týdne?

Na poličce 1 parfém 218 miniatur 208 odstřiků 272 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Elalice
sv. Parfema z Kecálburgu 6072 příspěvků 22.09.15 20:28

@India Ahoj Dáší, krásný večer. Děkuji za příspěvek. Já mám od Eisenberg vůni I Am a ta se mi právě hodně líbí, moc moc. Krásně se na mě rozleží a výborně drží. Dáší, určitě a moc ráda vydržím do příštího týdne - ono to zas tak nespěchá a prodávající ráda počká. To budeš moc hodná.

Na poličce 365 parfémů 22 miniatur 42 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 346 parfémů

India
sv. Parfema z Kecálburgu 2426 příspěvků 22.09.15 22:15

@Elalice
Na mně ty Eisenberg vůně vyznívaly podivně, ale jak půjdu pro vzorek, znovu je aspoň poctivě odzkouším :)

Elalice
sv. Parfema z Kecálburgu 6072 příspěvků 28.09.15 19:18

@India Dáší, děkuji za zprávu, nemůžu Ti odepsat, vůbec mi neodchází zprávy :-(. Jsem ráda, že vše dorazilo v pořádku a že potěšilo ;) . Na vzoreček nespěchám, až budeš mít čas a cestu kolem, tak za něj budu ráda. Ozvu se, snad se to brzo dá do pořádku, už fakt zuřím a vztekám se…

India
sv. Parfema z Kecálburgu 2426 příspěvků 28.09.15 21:12

@Elalice
To je opravdu nemilé, že tě odesílání stále zlobí - aspoň, že se ti zprávy doručují :mrgreen:

Ještě k vůním:
Nejlépe mi na papírku i na kůži vyzněla právě Rose & Noir - voní intenzívně, i když poněkud lineárně a dobře drží.
Z ostatních mě zaujala Love Affair, po nástřiku voněla až odpudivě a trvalo dlouho, než se rozvoněla do krásy a snad ještě Diabolique.
Ostatní vůně, co jsem zkoušela, se za chvíli vytratily (Tentation, I Am, So French!, Back to Paris, Eau Fraiche)
J'Ose se mi nelíbí vůbec, Le Péché u nás nemají.
Pánské verze vůní jsem nezkoušela.

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist