Eisenberg Le Péché

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Chandler
Nevyléčitelná závislačka 1134 příspěvků 20.06.11 11:03
Eisenberg Le Péché

V Sephoře mají mezi pánskými vůněmi Le Péché . Proč mě to tak udivuje? Protože Le Péché voní téměř identicky jako Narciso Rodrigues for her , která se mi hodně líbí. Takže pánská vůně ve stylu dámského Narcisa, to není vůbec špatné. Pánský Narciso mi vůbec nic neříká. Posléze jsem zjistil, že existují dvě verze Le Péché. Pánská (eau de parfum homme) a dámská (eau de parfum), tak jsem tam snad zkoušel tu pánskou a nedělám tu jen zbytečné vlny. :-) Co na to ostatní? Už jste zkoušeli?

Na poličce 106 parfémů 32 miniatur 22 odstřiků 75 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 20.06.11 11:58

NR for Her se mi taky líbí, to je povedený kousek  8)

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 20.06.11 18:12

to jen dokazuje, že popisky pánská/dámská by se neměly brát tak vážně, jak jsou brány 8)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Chandler
Nevyléčitelná závislačka 1134 příspěvků 20.06.11 19:47

Svatá pravda. Nejlepší by bylo zrušit dělení na pánské a dámské. Ale marketéři by se stejně museli vždy rozhodnout, kam budou cílit, takže by to rozhodování zase bylo na někom jiném, než na spotřebiteli :-). Je to marný, je to marný, je to marný :-).

Na poličce 106 parfémů 32 miniatur 22 odstřiků 75 vzorků V tužebníku 9 parfémů

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 20.06.11 21:35

nejni, dá se to ignorovat :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Nat
Učednice 68 příspěvků 29.07.11 12:05

včera jsem měl plonkovou půhodinku a abych ji nějak spotřeboval, zašel jsem do Sephory na Flóře. Nečekal jsem žádné překvápko, tragicky chudý sortiment jako vždy. A přece, pro mě nová značka zaujala moji pozornost a tak jsem otestoval pánskou řadu. Le Péché, tenhle hřích, asi fakt stojí za hřích. Zaujala mě jako jediná, ale zato pořádně. Dnes půjdu znovu testovat a podívám se i na dámské klony - někde jsem se dočetl, že i když mají uvedené stejné složení, je poměr jednotlivých složek jiný než u pánské verze a tím je dosaženo rozdílu. Přiznávám, že rozumím Chandlerovu nadšení a také uvažuji vážně o koupi. Tahle vůně je ten typ, který si vás získá na první nadechnutí (a nebo ne). Je odvážná, ale ne ordinérní, líbivá, ale rozhodně ne vtíravá, je zajimavá a klasická. Určitě doporučuji vaší pozornosti.

Ještě taková zajímavost, kterou si neumím vysvětlit. Usuzuji pouze z testovacích flakonů, ale ty jsou stejné, či velmi podobné těm od Lalique s Encre Noire. Divné, že by měly stejné dvě značky.

Na poličce 90 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

GG
Učednice 38 příspěvků 13.04.14 21:48

Zrovna nedávno jsem zkoušela. To, že má být pánská vůně? 8o Mně přijde jako vyloženě dámská. :nevim:

Na poličce 4 parfémy 1 miniatura 2 odstřiky 2 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist