Elegantní parfém pro velmi formální příležitost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Gep
Učednice 218 příspěvků 06.05.08 12:40
Elegantní parfém pro velmi formální příležitost?

Ať přemýšlím, jak přemýšlím, nevím si rady. Čeká mě veliká konference, přijedou i zahraniční hosté, půjde o velice významnou akci. Co na sebe, to vím, a, přiznám se, ani tak moc neřeším. Kostým. Ale nevím, jak s vůní. Chci aby voněla sladce, aby voněla mooooc dlouho a já se nemusela co dvacet minut chodit převoňovat. Aby voněla nevtíravě, ale zato aby byla cítit. Aby nedusila, byla elegantní a příjemná.

Napadlo mě Bvlgari Pour femme, ta je mi hodně chválená, ale trošku se mi už převoněla. A drží na mě dobře. Ale .....

Na poličce 103 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Tana
Učednice 147 příspěvků 06.05.08 12:48

A co Chanel? Allure nebo Chance, jsou sladší a drží oba nádherně. Na takovou akci se i hodí :wink: .

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 2 vzorků V tužebníku 23 parfémů

llenni
Nevyléčitelná závislačka 1604 příspěvků 06.05.08 12:50

Koukla jsem na tvoji poličku, Gep, a máš teda z čeho vybírat… :-).

Taky bych možná zvolila kostýmkovou klasiku - Allure, je to nádherná vůně a hlavně fakt drží.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 06.05.08 12:52

Tak to je přesné, Allure! Jedině tu nosím na konference, zatím jsem nenašla nic lepšího na takové akce. Dlouho vydrží, je elegantní, ale ne zas přehnaně. Jedna z mých stálic :)

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Gep
Učednice 218 příspěvků 06.05.08 12:55

Chance nemůžu. Ani jako edp, ani jako edt. :(

Ale ten Allure je dobrý nápad. :D Ještě jsem uvažovala o Femme od Joop!, ta se ale do hezké podoby rozvine až tak po dvou hodinách a mohla by dusit.

llenni
Nevyléčitelná závislačka 1604 příspěvků 06.05.08 13:06

O Joop Femme jsem uvažovala taky :-), je to jedna z mých největších lásek. Mě ale tedy voní od první vteřiny a mám jí nejchválenější ze všech mých vůní. A držák je to teda famózní…

Akorát je možná maličko večernější, alespoň já ji tak vnímám.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 06.05.08 13:11

Gep
Pro formální příležitost… bych se navoněla tak, abych se hlavně dobře cítila /kdyby to byla moc formální záležitost, tak bych se ji snažila zlehčit alespoň parfémem, tím nemyslím vyloženě extrémy :D /

Kromě zmiňovaného Chanelu bych asi vybrala / s ohledem na Tvou poličku/ něco od Gaultiera nebo Insolance. Za teplejšího počasí Aqua di Gio.

Kdyby to mělo být vyloženě na mně, moje konference, pak bych určitě zvolila Jicky edt, v chladnějším počasí bych sáhla po Safari, Midnight Fragrance, Tumulte. V případě luxusní formální akce jednoznačně Van Cleef :wink:

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Gep
Učednice 218 příspěvků 06.05.08 13:13

Bude tam vesměs převážně mužská společnost, ovšem pánové tak ve věkovém průměru 60 let, takže i tomu tu vůni chci přizpůsobit. :)

Tana
Učednice 147 příspěvků 06.05.08 13:15

Joop! Femme mám také a fakt držák jako hrom. Nosím ho hlavně v zimě. Moc dloho jsme k sobě hledaly cestu :D , ale už bych neměnila. Jen znalec ocení.

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 2 vzorků V tužebníku 23 parfémů

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 06.05.08 13:17

Ale vzhledem k určitým zážitkům, že někdy je zaujetí publika /jakkoli/ důležitější a účinnější než obsahová kvalita projevu, bych se možná nakonec inspirativně polila Boudoirem :lol:

Gep
Učednice 218 příspěvků 06.05.08 13:19

Boudoir je lepidlo na muže to je až neuvěřitelné. Vzhledem k tomu, že budu asi jediná ženská mezi stovkou chlapů to může být až vražedná kombinace. :lol: :lol: :lol:

Zatím mám na seznamu Allure, Boudoir, Femme Joop!. :wink:

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 06.05.08 13:19
Gep píše:
Bude tam vesměs převážně mužská společnost, ovšem pánové tak ve věkovém průměru 60 let, takže i tomu tu vůni chci přizpůsobit. :)

Mužskou společnost okolo 60 bych nepodceňovala ve smyslu, že je třeba mít co nejusedlejší vůni /pokud je to přizpůsobení myšleno tedy takto/ Výhoda je, pokud alespoň některé lidi, kteří na konferenci budou, osobně znáš :wink: Pak bych se řídila spíš tím než věkem apod.

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 06.05.08 13:21

Gep
Tak podle předchozího příspěvku - výběru vůní v něm, vidím, že přizpůsobením nebyla myšlena „usedlá“ vůně :D

Gep
Učednice 218 příspěvků 06.05.08 13:43
Evax píše:
Gep
Tak podle předchozího příspěvku - výběru vůní v něm, vidím, že přizpůsobením nebyla myšlena „usedlá“ vůně :D

Jasně, že ne. :lol:

Tak asi polovinu účastníků znám, druhou ne. :wink:

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23743 příspěvků 04.01.12 19:58

Ani bych asi moc nepřemýšlela a také bych zvolila Allure (raději Edt).
A další adepti - Coco, No.5 , No.19, 31 RC, Visa, Stella, Gucci II, Bottega Veneta, Boucheron, Comme une Evidence, Idylle.

:)
Na poličce 69 parfémů 0 miniatur 23 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist