Elegantní, sexy vůně

Vera 18.09.08 15:57

Elegantní, sexy vůně

Co je podle vás elegantní vůně? Může být elegantní vůně zároveň sexy?
A může jí být i svěženka, ovocenka nebo chypre?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »

Reklama

estelle 18.09.08 16:26

Veruska, tieto atributy pre mna splnaju napriklad:

Coco, Joop- Femme, Balmain de Balmain, Mon Parfum - P.Picasso,ale aj Dune, Caleche Delicate…

Ada 18.09.08 16:42

Elegantní vůně se musí typově hodit k elegantní dámě… takže ne nic jednoduchého, spíš komplexního, ne přemrštěně sexy. Musí být rafinovaná, žádný prvoplánový útok.
Svěženka určitě ne, žádná čistě ovocná vůně, nic lehkého. Řekla bych, že eleganci odpovídají chypre tóny, buď by ta vůně měla být přímo chyprovka, nebo to v sobě mít, stačí špetka.
Elegantní může být sexy, ale měla by přitahovat tím, jak je rezervovaná, tajemná, ne špulit rudé rty a vyvalovat z výstřihu silikony.
Pro mě je to třeba Coco, 24 Faubourg, No. 19, souhlasila bych s Palomou Picasso a Balmainem, ale taková Dune už mi přijde na eleganci moc sladká - i když v malé dávce a k vhodnému oblečení, proč ne…

Irena 19.09.08 09:40

Elegantní mi připadají chypré, aldehydové a dřevité vůně, elegantní a sexy spíš ty aldehydové a dřevité (chypré mi připadají naopak upjaté a „staré“, ale nenosím je, a tudíž ani neznám). (Neupjatě) elegantní a (zdrženlivě) sexy mi připadá třeba Polibek draka, Jasmin noir, Eau des merveilles nebo Shaal Nur z dřevitých, No. 5, Arpege nebo First z aldehydových. Z jiného soudku mi elegantní a sexy připadají i hluboké, zahalené růže: Stella Absolut, Sacré nebo Aromatics Elixir (chypré - existují výjimky).

Trillian 19.09.08 09:53

Elegantná a sexy je pre mňa určite Rochas Femme. 8)

Naja 19.09.08 10:07

Z těch, co znám, mi přijde elegantní Jasmine noir, Arpege, Coco i Coco M., Dune (řekla bych, že ve vlasech a na oblečení voní daleko lépe), Poison, Paris od YSL a žluté holubičky od NR.
Elegantno-sexy Shalimar, Samsara, Casmir, Hypnotic Poison, Hypnose, Addict, BVL pour femme

klubko 19.09.08 10:27

Napadla mě okamžitě Coco. Elegantní, ale ne upjatá, sexy, ale ne vyzývavá. Strašně krásná vůně, ale k té musí být všechno: oblečení, vystupování, líčení, účes. Já si na ni zatím netroufla.

jitka006 19.09.08 21:57

Já jsem taky pro Coco, je to vůně pro dámu.

Ronna 20.09.08 15:56

Hlavně by neměla být prvoplánová, přímočará.

Vera 20.09.08 16:08
Ronna píše:
Hlavně by neměla být prvoplánová, přímočará.
:?: :?: :?: Promiň, jsem natvrdlá, trošičku polopatěji, nevím, co si mám představit pod prvoplánovou vůní? Složení, sílu nanešení… :conf:
Ronna 20.09.08 16:44

Prvoplánová znamená, že tě hned chytne, je udělaná tak, aby rychle přilákala pozornost. Jenže tahle láska pak trvá krátce, rychle přejde, přestane bavit. Taky se tomu říká krásný obal bez obsahu. Prvoplánové věci najdeš všude, v hudbě, módě, kráse…

Vera 20.09.08 17:48

…aha, děkuji za vysvětlení :D

Sára 02.10.08 13:49
Ronna píše:
Prvoplánová znamená, že tě hned chytne, je udělaná tak, aby rychle přilákala pozornost. Jenže tahle láska pak trvá krátce, rychle přejde, přestane bavit. Taky se tomu říká krásný obal bez obsahu. Prvoplánové věci najdeš všude, v hudbě, módě, kráse…

ano provoplánově sexy může být i oblečení - minisukně a výstřih do pasu - bohužel už se ukáže vše na začátku a je svým způsobem po přitažlivosti, kdežto rafinovaně oblečená žena v dlouhých šatech, které naznačují jen siluetu a rozparek při chůzi odhalí mírně nohu - je nakonec daleko přitažlivější a tak nějak to vidím i s vůněmi

Amy 02.10.08 14:27

Já to mám přesně naopak. Když se mi vůně hned nelíbí, cestu si k ní většinou už nenajdu. Jediné 2 vůně, které jsem si zamilovala až časem je Nil od Hermese a No.5. Sexy vůně je podle mě taková, ve které si připadáš neodolatelně, svůdně, ale ne nestydatě a vyzývavě. Myslím, že se to nedá jednoznačně určit, záleží na vkusu nositelky a jejím nosu :wink: Mě se taková jeví třeba 7:15 Am in Bali nebo Ange Ou Demon a určitě nějaký jed od Diora :wink: , zase podle toho, co kdo snese, já např. Tendre Poison a Poison, Hypnotic je mi vyloženě protivný a Pure mi nevoní :roll:

Naja 02.10.08 14:34

Amy: Ha, takže když se někdy domluvíme na kafe, tak Hypnotic nechám doma :twisted: Mimch. vzdušnou čarou do Plané to mám co by kamenem dohodil, bydlím za lesem (za letištěm)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist