Elegantní vůně.....

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lamaya
Znalkyně 271 příspěvků 02.01.10 21:47
Elegantní vůně.....

Ráda bych tímto požádala zdější odbornice o pomoc s výběrem vůně.Nemůžu se stále dopátrat té své.
Je mi 29,nyní na mateřské.Elegantní typ..černé kalhoty,sukně,sa­ka,halenky,bo­ty jedině na podpatku,elegantní kabelky.Potrpím si na doplňky.Nesnáším tenisky,batohy a podobné věci.Práce pro mě sekretářka,asis­tentka,dělala jsem vedoucí v cestovce.
Dlouho jsem používala klasický Hugo Boss Women..Nyní mám doma Christina Aquilera,Esprit Horizon…vůně spíše ovocné,květinové,ne žádný těžký orient.Dle popisu mě zaujal Chanel Chance!!!!
poradíte prosím s výběrem?
 Děkuji

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 02.01.10 21:54

Ako prvá ma napadla Sicily http://www.arome.cz/index.php?…. Ak sa ti páči Chance, asi by sa ti páčila aj Chanel - Coco Mademoiselle http://www.arome.cz/index.php?… alebo Dior - Miss Dior Chérie http://www.arome.cz/index.php?…. Mohla by sa ti páčiť aj Hypnose Senses od Lancome.

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

melisaa
Nevyléčitelná závislačka 1176 příspěvků 02.01.10 22:34
Lamaya píše:
Elegantní typ..černé kalhoty,sukně,sa­ka,halenky,bo­ty jedině na podpatku,elegantní kabelky.Potrpím si na doplňky.Nesnáším tenisky,batohy a podobné věci.

Tohle mě fakt pobavilo, všechno to otočit a jsem to já!! :D Do elegance mám daleko, sukně nesnáším, saka a halenky nevedu, boty na podpadku jedině na ples, elegantní kabelku v žádném případě, tenisky miluju a bez batohu ani ránu :mrgreen:

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 27 vzorků V tužebníku 1 parfém

Lamaya
Znalkyně 271 příspěvků 02.01.10 22:39
Tohle mě fakt pobavilo, všechno to otočit a jsem to já!! :D Do elegance mám daleko, sukně nesnáším, saka a halenky nevedu, boty na podpadku jedině na ples, elegantní kabelku v žádném případě, tenisky miluju a bez batohu ani ránu :mrgreen:

A to je právě na tom to skvělé,že jsme každá žena úplně jiná. :D

Arome bublinka
Učednice 179 příspěvků 02.01.10 22:44

Já bych asi radila pro začátek spíš něco lehčího třeba Dior Forever and Ever nebo možná i J´Adore (nejsem jeho obdivovatelka, ale přijde mi nekonfliktní a do kanceláře O.K.) nebo něco od Niny Riccy.

Na poličce 48 parfémů 2 miniatury 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 02.01.10 22:50

Chance určitě, pak taky možná…
Allure Sensuelle
JIL od Jil Sander
JOOP! Femme
Samsara
L´Instant Magic
Kelly Caléche

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Lamaya
Znalkyně 271 příspěvků 03.01.10 13:10

Ještě mě napadá..kdysi jsem přičichla k jedné vůni.Hrozně se mi líbila a ráda na ní vzpomínám.Nepa­matuji si,ale jak se jmenovala…myslím,že to byl JOOP asi…vonělo to po čerstvých jablkách.Nepři­pomíná vám to nějakou vůni?

sarrafinka
Nevyléčitelná závislačka 1257 příspěvků 03.01.10 13:17

All About Eve
Joop!

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 12 parfémů

Lamaya
Znalkyně 271 příspěvků 03.01.10 13:24
sarrafinka píše:
All About Eve
Joop!

Myslela jsem si,že to byla právě ona.Ale dočetla jsem se,že už není moc k sehnání. :(

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23744 příspěvků 03.01.10 13:46

Allure
Allure Sensuelle
No.19
Hypnose Senses
Gucci Edp
Gucci Edp II … to je jen tak namátkou. Stejně je to individuální, záleží co bude Tvému nosu vonět a v čem se budeš cítit dobře. :wink:

Na poličce 69 parfémů 0 miniatur 23 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 03.01.10 14:32

Elle
Infusion d'Iris
Hypnose Senses
Kelly Caleche
Cuir Lancome
No.19
Allure Sensuelle
Chance
Coco
24 Fabourg

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 15 odstřiků 290 vzorků V tužebníku 54 parfémů

ippolita
Parfémová maniačka 826 příspěvků 04.01.10 00:04

Suhlasim so vsetkymi hore uvedenymi, hlavne Kelly Caleche, 24 Faubourg, Sicily a potom este D&G The One.

Na poličce 51 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Martula
Nevyléčitelná závislačka 1963 příspěvků 06.01.10 11:05

Na tomto fóru jsem nováček,existenci stránek jsem objevila až před pár dny (nebylo kdy-7 let šílený pracovní zápřah na manažerské pozici,už to nešlo vydržet :speechless: ,skončila jsem tam a najednou mám čas objevovat spoooustu věcí :D ),ale mám za sebou mnohaletou „čichačskou“ historii,parfémy mě fascinují odjakživa.Proto si dovolím svůj tip.K elegantnímu kostýmku je podle mě dokonalá Chanel Coco Mademoiselle.

Na poličce 37 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 06.01.10 11:08

Pro mě jedna z nejelegantnějších je Coco EDP.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

barbucha  06.01.10 19:29

Řekla bych, že eleganci kostýmku nenaruší žádnej :wink: Chanel

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist