elegantní vůně

FlirtBoy 21.07.10 20:52

elegantní vůně

vím, že už se to tu nejspíš několikrát probíralo, ale stejně by mi nevadilo vidět to hezky v jednom vlákně - takže bych se rád zeptal, kterou pánskou vůni považujete za elegantní a vhodnou k obleku? Já osobně bych tam zařadil např. Tsar od VCA, Zino Davidoff, Carlo Corinto Classic, Pasha Cartier, Burberry London 2006, Pierre Cardin pour Monsieur :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

derad 22.07.10 18:07

Voleur de Roses

Luqas 22.07.10 22:59

Jednoznacne Zino, absolutne bez debaty

Dreamer 23.07.10 07:13

Dior Homme
L'Instant De Guerlain

rock 23.07.10 12:39

Baldessarini Strictly Private

FlirtBoy 26.07.10 11:26

dnes přidávám ještě Chanel Egoiste, ke kterému se ze začátku sice nemohl trochu najít cestu, ale už se mi to podařilo 8)

Kajcee 26.07.10 12:25

Ja by som pridal aj Hermés Rocabar :)

marc 27.07.10 13:42

Gucci pour homme
Opium
Rochas Lui
Idole de Lubin
Tumulte
Ambre Sultan

Chandler 28.07.10 15:25

Santos de Cartier

Včera jsem „dělal pořádek“ a našel jsem „zapomenutou“ miniaturu Santos. No páni. Nádhera. Koření, levandule, santal s vetiverem a dál cítím kůži (jen lehký nádech) vanilku a tabák (i když nejsou uvedeny ve složení). Vše podtrženo kmínem (jak je u Cartiera dobrým zvykem :D ). Dohromady velmi elegantní záležitost. Pokud bych ho měl přirovnat, pak k ultradrahé vintage verzi D´Orsay Le Dandy (aktuální verze Le Dandy pour Homme je uplně jiná vůně), přičemž Santos mi přijde lepší!!! Tohle přirovnání ale asi moc užitečné nebude, neb spíše se člověk dostane k vyzkoušení Santosu, než Le Dandy :? . Takže ještě mi vzdáleně připomíná Habit Rouge (Santos = Habit Rouge - pačuli) a trochu i Aramis For men (ten ale pouze ze začátku) . Překvapuje mě, že kromě jedné zmínky Flirtboye není na arome o Santosu ani zmínka :shock: .

FlirtBoy 28.07.10 16:06
Chandler píše:
Santos de CartierVčera jsem „dělal pořádek“ a našel jsem „zapomenutou“ miniaturu Santos. No páni. Nádhera. Koření, levandule, santal s vetiverem a dál cítím kůži (jen lehký nádech) vanilku a tabák (i když nejsou uvedeny ve složení). Vše podtrženo kmínem (jak je u Cartiera dobrým zvykem :D ). Dohromady velmi elegantní záležitost. Pokud bych ho měl přirovnat, pak k ultradrahé vintage verzi D´Orsay Le Dandy (aktuální verze Le Dandy pour Homme je uplně jiná vůně), přičemž Santos mi přijde lepší!!! Tohle přirovnání ale asi moc užitečné nebude, neb spíše se člověk dostane k vyzkoušení Santosu, než Le Dandy :? . Takže ještě mi vzdáleně připomíná Habit Rouge (Santos = Habit Rouge - pačuli) a trochu i Aramis For men (ten ale pouze ze začátku) . Překvapuje mě, že kromě jedné zmínky Flirtboye není na arome o Santosu ani zmínka :shock: .

já o něm už dlouho uvažuju 8)

Sára 29.07.10 18:59

Trussardi Inside, Gucci pour Homme i Pour Homme II

verunka2201 29.07.10 20:33
FlirtBoy píše:
dnes přidávám ještě Chanel Egoiste, ke kterému se ze začátku sice nemohl trochu najít cestu, ale už se mi to podařilo 8)

Égoïste a ještě Antaeus, tyhle obě chanelky mi přijdou neskutečně elegantní (a v základu něčím podobné)! Škoda, že jsem ji ještě na žádném pánovi nepotkala ;-)

marly 02.09.10 02:26

máte tu síce takmer pánsky klub, ale pridám svoju predstavu o elegancii v obleku:

1. dior homme
  2. azyiadé
  3. martine micaleff black sea

všetky sú viacmenej unisexové, ale keď mne sa takto voňajúci muži zdajú maximálne sexi.

FlirtBoy 02.09.10 08:41

musím doplnit Escadu Homme 8)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist