Elektronická cigareta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

meduza123
sv. Parfema z Kecálburgu 2397 příspěvků 16.09.12 15:53
Elektronická cigareta

Tak se přiznejte, kdo zkoušel, kdo vydržel u ní a kdo to vzdal? Má tu někdo šikovné rady a tipy? ;) Já jí mám asi třetí týden a zpočátku jsem byla nadšená. Ale teď se mi zdá chuť té náplně trochu přepálená. Ne při každém potáhnutí, jen někdy. Tak nevím, kde by mohla být chyba. Nebo mi to přestává chutnat? Podělte se zkušenostma vy ;)

Na poličce 94 parfémů 0 miniatur 20 odstřiků 40 vzorků V tužebníku 22 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 16.09.12 17:20

segra to kourila, prvni tim byla uplne unesena, a ted rikala ze to kouri jen obcas, protoze se nekde dozvedela ze v tom jsou nejaky skodlivy latky, jiny nez v cigarete, ale skodlivy.

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů

meduza123
sv. Parfema z Kecálburgu 2397 příspěvků 16.09.12 17:35

Tak asi to nebude úplně nejzdravější, už jen z toho důdovu, že v tom je nikotin, ale já zase četla, že je to o 99% zdravější, než klasický cigarety.

Jinak jsem našla zajimavý čtení o tom:

http://help-eu.cz/…igarete.html

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 16.09.12 18:53

ale davaj do toho nejaky latky co jsou v lecich pro astmatiky, a neco co tvori tu paru, to prej je nebezpecny. Nejak vic jsem to ale zatim nezkoumala. Jsem nekuracka. Zajimalo me to spis jako vhodnej darek pro babicku ktera kouri kazdych 5 minut :/ ale prave sestra mi to vymluvila

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 16.09.12 19:19

mám ji v šuplíku asi 3 měsíce a zatím na ní nedošlo :? kupovali si ji všichni v okolí a jelikož musím mít od každého ho… kousek, pořídila jsem ji taky… pořád říkám, že v zimě na ní dojde, to se mi nebude chtít chodit na balkon :,(
jinak švagrová byla silná kuřačka ( 30 denně ) a už přes 3 měsíce si normální cigaretu nezapálila, kouří jen e-cigaretu… co mě ale překvapilo je, že má nahoře 8 kg, což je jako kdyby přestala kouřit. kolegyně v práci na ní přešla před 2 měsíci a taky přibrala - sice jen 3 kg, ale ona je sportovní typ, takže to bude asi tím.

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

meduza123
sv. Parfema z Kecálburgu 2397 příspěvků 16.09.12 19:21

Ty brďo, zrovna jsme si říkali doma, že by člověk přibrat neměl, že nikotin do sebe dostává a neměl by mít teda proč přibývat. To mě docela vystrašilo teda 8o

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 16.09.12 19:30

to jsem si říkala taky a vyvedli mě z omylu :? jinak k náplním - musíš zkoušet, zkoušet, zkoušet! kámoška to má už vychytané a moc dobré, kombinuje si náplň tak ze 3-4 tabáků ( trochu slabého, špetku silného a přidává k tomu ovocné - jahodové,melounové, apod. )

meduza123
sv. Parfema z Kecálburgu 2397 příspěvků 16.09.12 19:38

No s tou náplní je to divný. Dobrý dobrý, ať jsem si koupila jakoukoli, kromě camelek, ty byly fakt nechutný. Ale teď ať si naleju co chci, tak jako by se to po chvíli vypálí. Prý se to právě na začítku moc nedoporučuje míchat, že to může mít za následek tu přepálenou chuť. Ale teď tam mám svoje osvědčený máčka a i ty při některém potáhnutí chutnají přepáleně. ne pokaždé, ale někdy jo. Asi se budu muset jít poradit do krámu někam. Jinak mi to chutná a je to fajn, nemuset trčet někde venku a nesmrdět jiným pod nos :)

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 16.09.12 20:36

taky mi docela překvapilo, že někde se objevuje už i zákaz kouření elektr. cigaret - jen si nemůžu vzpomenout,kde jsem to viděla :think:

barbucha  16.09.12 21:27

Je všude. Všude tam, kde je prostě zakázaný kouřit.

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 16.09.12 21:30

tak to je pěkně blbý, to na ni ani nebudu přecházet :mrgreen:

Arlet
sv. Parfema z Kecálburgu 2853 příspěvků 28.09.12 10:36

@meduza123 tu připálenou chut ti určitě dělá - ten výmenný díl do kterého si nápln dáváš..nevím co máš za typ jestli W nebo T nebo cartomizéry -zajdi si tam kde jsi to koupila at ti ukážou jak se to čistí …nebo pokud už je přepálený tak koupit nový - ten vršek!! v liquidu to určitě není!!!

Na poličce 57 parfémů 9 miniatur 5 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 8 parfémů

meduza123
sv. Parfema z Kecálburgu 2397 příspěvků 28.09.12 11:03

@Arlet no dodnes jsem nepřišla na to čím by to bylo. Kupovat nový asi ne,protože ho mám teprve měsíc, takže tím to asi není. Mamce to taky občas dělá a ta ho má o měsíc déle. Osvědčilo se mi tolik netahat,případně nechat chvíli být, nebo utáhnout nebo povolit náustek. Ona ta přepálená chuť pak zmizí. A v krámu mi řekli že prostě dolejvat, abych tam toho neměla málo. Jinak mam C4,ta se asi čistit nedá, jen koupit nová.
Docela mě potěšilo, že CD o zákazu neuvažujou a může se tam kouřit. Ne že bych to nevydržela tu cestu a vlakem už skoro nejezdím. Ale aspoň někdo normální.

Arlet
sv. Parfema z Kecálburgu 2853 příspěvků 10.10.12 18:47

@meduza123 no a já myslím , že právě cart - ta c4 se dá čistit …místo liquidu tam dáš vodu a stříkačkou zase tu vodu odsaješ …zopakovat a nechat chvíli vyschnout a pak naplnit liquidem a kouřit…no a jinak měsíc je už docela dlouho :think: jasně že někomu vydrží i 2 měsíce - ale záleží jak náruživý kuřák ji má…mě vydržela tak 2-max. 3 týdny!!a to nejsem zrovna silný kuřák…jinak elektronickou už nekouřím a zpátky nezačnu.Měla jsem velké zdravotní problémy a neustále vysušenou sliznici o příšerném pálení žáhy ani nemluvím.Takže já už ne…

Na poličce 57 parfémů 9 miniatur 5 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 8 parfémů

meduza123
sv. Parfema z Kecálburgu 2397 příspěvků 10.10.12 18:49

Aha…já mám teď docela klid, stačí netahat tak silně. proplachovat jsem nezkoušla, ale asi to pak udělám. Je divný, že ti to odešlo tak rychle. Četla jsem že to má vydržet tak rok. No uvidéme. Asi je pravda, že to trochu vysušuje, ale jinak s tím problém zatím nemám. Asi to vyhovuje každému jinak. Trochu se děsím toho přibírání, ale nic nepozoruju, tak snad to nezakřiknu :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist