Elixir Charnel Gourmand Coquin

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2569 příspěvků 28.01.09 12:21
Elixir Charnel Gourmand Coquin

Chtěla jsem se zeptat,kde se a jestli vůbec,dá tento nádherný parfém sehnat-Tedy kromě Paříže......A jes­tli tu někdo prodává i trochu větší množství,než třeba 1 ml… :D Je to nádherná vůně.....A jestli by někdo neznal třeba něco podobného....­.Poraďte,děku­ju......

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 28.01.09 13:33

Jani, muzes si ho z Parize primo z butiku na Champs Elysées objednat. Stoji 165eur + posta 25eur.

Na poličce 92 parfémů 51 miniatur 6 odstřiků 38 vzorků V tužebníku 36 parfémů

Lela
Parfémová maniačka 868 příspěvků 28.01.09 15:00

A jak je veliká? 50ml? 75ml?

Na poličce 5 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 28.01.09 15:03

75ml EDP :wink:

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 26531 příspěvků 28.01.09 15:20

A při objednávce nad 400 EUR se poštovné v La Maison Guerlain odpouští :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2569 příspěvků 28.01.09 16:35

No já jsem dostala trošku tohodle parfémku jako dáreček ke vzorečkům a od té doby na něj pořád myslím :D ,uplně mě očaroval,je to krása......jak to tak vypadá,půjdu do něj…narozeniny se blíží :D …A ještě holky…vy jste si už z Paříže objednávaly?Mají nějaké www,nebo se to najde přes GUERLAIN.COM.....a domluvím se anglicky?.....Jaké máte zkušenosti…?

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 28.01.09 16:50
domenica píše:
A při objednávce nad 400 EUR se poštovné v La Maison Guerlain odpouští :wink:

domenico, to jsi mě moc potěšila :lol: , jen ted' musím sehnát na parfémy těch 400 EUR :lol: :lol: :lol:

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2569 příspěvků 28.01.09 17:01

Oleka…to já taky…postačí mě 200… :D :D :D Jinak na e-bay jsem ho veděla asi za 350 doláčů.....jsme to pros…ly , 8) ,loni byl doláč zatraceně dole…ale zase Guerlain možná ještě neměl tenhle parfém…to je pech :D :twisted:

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4120 příspěvků 28.01.09 17:14
janicka24 píše:
No já jsem dostala trošku tohodle parfémku jako dáreček ke vzorečkům a od té doby na něj pořád myslím :D ,uplně mě očaroval,je to krása......jak to tak vypadá,půjdu do něj…narozeniny se blíží :D …A ještě holky…vy jste si už z Paříže objednávaly?Mají nějaké www,nebo se to najde přes GUERLAIN.COM.....a domluvím se anglicky?.....Jaké máte zkušenosti…?

taky by me to zajimalo, tak prosim neodpovidejte do vzkazu ale sem.. :wink:

Na poličce 132 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 26531 příspěvků 28.01.09 17:43

Jo, jo, funguje to, mám pár zkušeností. Komunikuji s nimi anglicky a/nebo francouzsky. Dotazy event. do SZ :wink:

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 28.01.09 17:55

Staci napsat objednavku na tento mail, pak uz se na vsem domluvite :wink:

champs-elysees@guerla­in.fr

Vcera mi vsak od nich prisel balicek a nebyla jsem zrovna spokojena. Krasne zlate krabicky byly dost odrene a spinave, k velke objednavce par vzorecku vuni, ktere muzu vyzkouset pomalu u nas v dedine…
Zkratka uroven veskera zadna. Kdyby nemeli tak krasne vune, uz na ne kaslu :roll:

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 26531 příspěvků 28.01.09 18:00
chaantal píše:
Staci napsat objednavku na tento mail, pak uz se na vsem domluvite :wink:

champs-elysees@guerla­in.fr

Vcera mi vsak od nich prisel balicek a nebyla jsem zrovna spokojena. Krasne zlate krabicky byly dost odrene a spinave, k velke objednavce par vzorecku vuni, ktere muzu vyzkouset pomalu u nas v dedine…
Zkratka uroven veskera zadna. Kdyby nemeli tak krasne vune, uz na ne kaslu :roll:

Já mám přesně opačnou zkušenost. Komunikuju tam vždy s jednou konkrétní dámou. Už se docela známe :D Je milá, rychlá, co řekne to platí, vzorečky k vůním z řady L´Art et la Matiére nebo Les Charnels … a jednou, když došlo k problému během přepravy, okamžitě zařídila nápravu. Už jsem se takhle přímo nebo nepřímo zúčastnila osmi tranakcí a vždy to bylo perfektní :wink:

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6634 příspěvků 28.01.09 18:17

Dámy a co kdyby se nás dalo dohromady víc, 3 už objednávku za 400 EUR dohromady dáme, takže pošta bude zdarma a po Čechách se to už rozpošle. Jen by to chtělo někoho, kdo to vyřídí, jazyky nejsou má silná stránka… :oops:

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4120 příspěvků 28.01.09 18:20

A ty parfemy od Gulreain se opravdu daj sehnat akorat za 6000kc nebo kolik ze to je? :( nebo to je jen u tohoto? Proc myslite, ze se to v CR neda prodavat?

Na poličce 132 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6634 příspěvků 28.01.09 18:23

No, my bychom si myslely, že v Čechách se to prodávat dá, ale Guerlain je zjevně jiného názoru. 8) :lol: Jsou to exkluzivky, dostupné jen v butiku Guerlain. A mají exkluzivní cenu. :wink:

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist