*ELIZABETH ARDEN

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5742 příspěvků 03.11.09 08:24
*ELIZABETH ARDEN

Buď jsem slepá nebo to tu nikde není. Pomůžete mi s mapováním?? :) Já zatím zkoušela jen tyhle:
Green Tea - typická vůně zeleného čaje se slabší výdrží (jak už to u čajů bývá). Asi nijak zvlášť nenadchne, ale snad ani neurazí. Lepší než „vůně“ potu.
5th Avenue - příjemná, decentní květinovka pro celoroční použití. Nejvíce v ní cítím lípu. Výdrž není nijak ohromující, ale kolikrát jsem zkoušela mnohem dražší vůně a jejich výdrž byla horší.
5th Avenue Nights - gurmánská, ale jemná a smetanová čokovůně. Bohužel jsem v ní místy cítila tóny, o kterých bych raději pomlčela, abych ji někomu nezošklivila. Asi to bylo mou chemií kůže.
Provocative Women - jsem si představovala jinak. Nic svůdného jsem v ní nenašla. Přišla mi vcelku obyčejná, i když docela hezká.
Red Door - není to úplně špatné, ale musí se jí dát čas. Je to těžší květinovka na podzim-zimu.
Sunflowers - tak tuhle nee. Nevím, zda za to může přemíra melounu, ale nosit bych ji nemohla. Rozhodně mi nepřidadá osvěžující (spíš obtěžující).
True Love - zklamání.. Květinovka, která šla na mně dokysela.

Na poličce 49 parfémů 18 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Ukázat značku Elizabeth Arden

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

Uživatel je onlinejerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 03.11.09 09:23

Splendor - jedna z nejhezčích ardenek - osvěžující vodově hrachorovo-fréziová vůně s bílými kytkami. Bohužel moc nedrží.

True Love - divná chemická vůně.

Arden Beauty - posečená tráva, voda a kytičky

Spiced Green Tea - čaje minimum, divná vůně

Blue Grass - výrazná muškátově zelená aldehydová vůně.

Red Door Velvet - výraznější a silnější verze Narciso Rodriguez for Her EDT.

5th Avenue - příjemná klidná květinovka - dominuje nasládlý lipový květ.

Sunflowers - sladká melounovka pro dorostenky

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

tapuz
sv. Parfema z Kecálburgu 4616 příspěvků 03.11.09 10:17

Green Tea - osvěžující nesladká vůně do tepla, vadil mi v ní kmín a zeleninové tóny, ale to byl můj problém. Malá výdrž.

5th Avenue - hezká květinová mírně sladká vůně. Taky v ní nejvíc cítím lípu. Vhodná pro jakoukoli ženu a jakoukoli příležitost. Dnes už klasika, opakovaně se k ní vracím. Malá výdrž, občas se musí přestříknout.

Red Door Velvet - černý čaj s medem. „Červená“ sladší vůně, elegantní, hladká a měkká.

Splendor - tu si málo pamatuji, už je to dlouho, co jsem ji měla. Vím, že byla nenápadná, květinková, průzračná. Tenkrát jsem pracovala v bance, kde se žádala kostýmková nenápadnost, žádné výstřelky. A to tahle příjemná vůně naprosto splňovala.

Na poličce 197 parfémů 2 miniatury 38 odstřiků 149 vzorků V tužebníku 25 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5742 příspěvků 03.11.09 19:29

Na tu Red Door Velvet jsem ohromně zvědavá. Vypadá to na příjemnou chumlací vůni na zimu..
A co 5th Avenue After Five? Jaká je??

Hraška
Nevyléčitelná závislačka 1095 příspěvků 04.11.09 20:01

Green Tea - príjemná vôňa zeleného čaju, ale slabá výdrž a mne by sa omrzela…

5th Avenue - povedala by som, že klasika tejto značky…A tu sa mi žiada povedať, že aj univerzálna…tak všeobecne povedané, samozrejme, vždy sa nájde niekto, komu by nesadla, ale väčšine podľa mňa áno…Príjemná…

5th Avenue Nights - hmm…áno, toto je už iná káva, smotanová…prek­vapila…

5th Avenue After Five - nič som poriadne necítila a z tej trošku vôbec neupútala…

Red Door Velvet - zaujala! Podobná N. Rodriguez, Lovely a mne istý čas aj Rumeur…môžem..mohla by som…

Som zvedavá na 5th Avenue Style …Táto značka nepatrí k top, ale je mi sympatické, že majú priaznivé ceny (na internete), sú také nenáročné (plus i mínus) a dostupné väčšine - aj tým, ktorí na vône nie sú ochotní minúť veľa peňazí…

Na poličce 18 parfémů 3 miniatury 9 odstřiků 26 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23743 příspěvků 04.11.09 20:47

Měla jsem a znám jen Sunflowers … a ta šla z domu. :? Nelíbí se mi.

Na poličce 69 parfémů 0 miniatur 23 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5742 příspěvků 04.11.09 20:51

Já nevím proč, ale moc se těším na milou a obyčejnou 5th Avenue. Zkoušela jsem ji několikrát a napoprvé mi moc nezapadla do vkusu. Teď jsem se k ní po nějaké době vrátila a nějak se mi zalíbila ta její jednoduchost a křehkost. A dokonce mi držela na ruce i po koupání :shock: .

Lenna
Parfémová maniačka 539 příspěvků 04.11.09 20:56

5th Avenue Nights - pěkná, okolím chválená, ale brzy mě omrzela.

5th Avenue After Five - zajímavá, dynamická, pro ráznou ženu :P

Provocative Woman - mamka si ji oblíbila a dostává na ni moc pochval.

True Love - pro mě nezajímavý kousek

Spiced Green Tea - mleté maso s kořením, bylo mi z ní na zvracení.

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

tapuz
sv. Parfema z Kecálburgu 4616 příspěvků 05.11.09 12:04
viky píše:
Já nevím proč, ale moc se těším na milou a obyčejnou 5th Avenue.

Já jsem si 5th Avenue nedávno po letech zase koupila, protože jsem po ní najednou prostě zatoužila. Je nenápadná, není ničím výrazná, ale stejně jsem ji měla celá léta v podvědomí. A zase mě nezklamala. I když se o ní říká, že je úplně obyčejná, mám ji moc ráda. Příjemně a jemně mi z ní voní hlavně lípa a pak další květinky a trochu vanilky. Nosím ji například vždycky, když ke mně má přijít máma - ona nesnáší výrazné nebo sladké vůně (a výrazné sladké už vůbec ne :lol: ) a její věta „Ty jsi zase něčím navoněná!“ mě pro ten určitý podtón vytáčí. Ale u 5th Avenue se to nestalo nikdy, dokonce se jí líbí a malé balení už je pro ni přichystáno i k vánocům. A vonívám se s ní třeba i o víkendu, když už jsem z týdne poněkud „zmožená“ výraznějšími vůněmi, ale nechci zůstat nenavoněná. Myslím si, že i když její „obyčejnost“ má řadu kritiků, je to hodně zdařilá vůnička.

Na poličce 197 parfémů 2 miniatury 38 odstřiků 149 vzorků V tužebníku 25 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5742 příspěvků 05.11.09 16:13

Jojo. Zdařilá je . Neotravuje a přitom docela drží. Je jemná, milá, ženská, něžná a nevykukuje z ní žádná umělina.. Teď se na ní teším ještě víc :D .

Arome Klára
Učednice 202 příspěvků 05.11.09 16:21

Mediterranean-moc hezká, šťavnatá vůně, líbila by se mi na jaro :wink:

Na poličce 133 parfémů 19 miniatur 31 odstřiků 150 vzorků V tužebníku 60 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5742 příspěvků 05.11.09 16:24
klara píše:
Mediterranean-moc hezká, šťavnatá vůně, líbila by se mi na jaro :wink:
To je zajímavé. Klame tělem. Když vidím tu modrou barvu.. :shock:

římanka
Učednice 90 příspěvků 06.11.09 10:33

5th Avenue je má stálice. Je laciná a přitom mi je často příjemnější než mnohé drahé parfémy. Je mi také často chválena. Hodně jí nosím do práce (do školy) a když jí mám na sobě, žáci často chválí.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 23 vzorků V tužebníku 6 parfémů

plevanka
sv. Parfema z Kecálburgu 2018 příspěvků 06.11.09 11:08

Tak asi patřím k menšině ALE: 5th Avenue - nudná, slabá, nicneříkající…pár lipových květů a mydlinkových tónů Sunflowers - melounovo-broskvová vůně, její barva jí vystihuje trefně. Také je mi nejvíce chválena :shock: Určitě je dusivějšího rázu, ale to mě nevadí [b]Red door velvet[/b]- Držela celý den, opravdu je to černý čaj s medem, krásná, moderní a originální chypré, člověk ani nechce věřit že ji na Ketonu sežene za 280,–…
Green tea- osvěžení na léto
Zbytek neznám, pracuje se na tom :D

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 124 vzorků V tužebníku 1 parfém

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5742 příspěvků 06.11.09 13:20

Tak Red Door Velvet už znám taky. V úvodu dost podobná Lovely. Po rozležení sladká, medíková muchlovačka. Do mrazu ideální. Ale 100 ml balení bych asi nespotřebovala. Zdá se mi dost výrazná.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist