Elizabeth Arden PRETTY

Ronna 12.03.09 14:34

Elizabeth Arden PRETTY

Květinová s počátečními tóny citrusů a ovoce (mandarinka, broskev, pomeranč. květ), srdce tvoří Petalie (nějaká květinová molekula) s jasmínem, pivoní a kosatcem, základ tvoří krémová ambra, dřevo jacaranda a musk.

Mají opravdu originální heslo, že každá žena se chce cítit hezká. O originalitě flakonku nemluvě:
 http://www.osmoz.com/…Arden/PRETTY

O názvu vůně už vůbec nemluvě. :wink:

Reklama

Bože, už i moje milovaná Ardenka vrazí do parfému pivoňku, co já jsem komu provedla :roll:

katerinka 12.03.09 22:43

Pivoňky nesnáším.......... :evil: škoda, ardenky mám celkem ráda.

Vera 13.03.09 00:15

Až se narodím příště, budu mít zahradu plnou pivoněk, jinak mám ráda snad všechny kytky…

Některé vůně E.A. mám moc ráda a dobře na mě drží…tak jsem na tuhle zvědavá, ale jak se znám, tu pivoňku tam asi stejně neucítím…

Širín 13.03.09 09:12

:roll: … no to je úroveň… :vomit: :nono:

evixx 13.03.09 09:15

Věruš, třeba budeš mraveneček, Ti jsou taky na pivoňky vysazení … měla jsem jich u domu hodně, ale pak jsme přistavovali a bagr přijel dřív, než já s rýčem … :?

Širín 29.10.09 08:00

Včera jsem ji zkoušela v Marionnaud na Příkopem… měli tam jako lísteček takové růžové… lízátko nebo zrcátko…
Průměrná růžová voda.

hafik 29.10.09 09:49

Věruško, kam ty na ty obrázky chodíš :P - zase se tady doma šklebím jako tichý blázen /jsem sam domáááá/ :D :D

Arnika 29.10.09 10:02

Musím vyzkoušet, ale podle složení a té reklamy to asi nebude nic pro mě, té růžové je tam nějak moc…Ale třeba se pletu.

TaBeáta 23.12.09 11:16

Ten flakón je ošklivý..jak pro bárbí.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist