Elizabeth Arden - Provocative Woman a True Love

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

fressia
Učednice 175 příspěvků 22.08.08 19:59
Elizabeth Arden - Provocative Woman a True Love

Veľmi by ma zaujímali názory Vás, ktoré poznáte tieto vône. Či sú vhodnejšie na leto alebo na chladnejšie počasie. Ďakujem za názory.

Na poličce 43 parfémů 6 miniatur 19 odstřiků 142 vzorků V tužebníku 14 parfémů
Reakce:

Hraška
Nevyléčitelná závislačka 1095 příspěvků 22.08.08 20:41

Tiež som dávnejšie nad True Love rozmýšľala, ale odradili ma, hádam našťastie, názory, že je to riedka vôňa, nezaujímavá a prečítala som si aj názory na rôznych stránkach, ktoré ma vtedy nepresvedčili o kúpe 8)

Provocative som neskúšala, ale jej odnož Interlude, ktorá je taká sladšia, pripomínala mi cukrovú vatu alebo také niečo, ale bolo to iba také letmé skúšanie na papieriku. S Provocative by si však nemala mať problémy v parfumerke ako s True Love.

Na poličce 18 parfémů 3 miniatury 9 odstřiků 26 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Hraška
Nevyléčitelná závislačka 1095 příspěvků 22.08.08 20:47

A skočím ti do príspevku :oops: a k týmto vôniam pripájam zvedavosť na Fifth Avenue After Five :)

Na poličce 18 parfémů 3 miniatury 9 odstřiků 26 vzorků V tužebníku 13 parfémů

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 22.08.08 20:51
fressia píše:
Veľmi by ma zaujímali názory Vás, ktoré poznáte tieto vône. Či sú vhodnejšie na leto alebo na chladnejšie počasie. Ďakujem za názory.

No já znám jen Provocative Woman zase…a ta je lehčí, na léto… Ale je hodně sladká a já ji moc nemusím.

Na poličce 38 parfémů 529 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 24.08.08 00:53
fressia píše:

True Love je pro mě vůně na mateřskou dovolenou, nebo resp. pro ženu, čekající miminko :roll: Nevím, prostě ve mě to evokuje toto. Je hezké, ale jaksi… skrytá, nevýrazná, takové „voním si pro sebe sama“. Navíc nemá výdrž. Měla jsem jí a dala jí kamarádce.

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

bounty
Učednice 77 příspěvků 24.08.08 09:17

provocative woman sa mi nepacila.. prilis vela zloziek - vysledok taky nijaky.. provocative interlude sa mi zdala lepsia, trosku sa podoba na Fantasy od Britney Spears - sladka, ovocna vona, vydrz slabsia

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 24.08.08 13:36

Mě se Provocative Women taky nelíbila, ale kamarádky sestra je z ní nadšená, záleží na vkusu každého. True Love neznám, ale většina vůní od E.Arden se mi zdá taková nevýrazná, až na Sunflowers, tu používám a je super a Mediterranean, má taky výdrž a je krásná. Pak se mi trochu líbí 5th Avenue, je to taky taková vůně „voním si sama pro sebe“

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist