Elle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bipina
Učednice 34 příspěvků 18.06.08 18:49
Elle

Tak, já sehnala Elle v pohodě, asi proto, že žiju, jak někdo psal na dědině) Kdysi jsem si ho kupovala každý měsíc, ale teď výjimečně, ale třeba v květnovém čísle byl kupon na řasenku Estee Lauder zdarma a několik kuponů se slevou 20% Puma, Triumph a jiné..takže mě se líbí, že je tam vždycky něco na víc.. (o intelektu se tady bavit nebudeme:-D)

Na poličce 12 parfémů 4 miniatury 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

PaK
Parfémová maniačka 580 příspěvků 18.06.08 19:09

Já jsem si koupila červnové číslo v podstatě jenom kvůli roztomilým černo-růžovým plavkám. Sedí kupodivu dobře. :-)

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 17 odstřiků 22 vzorků V tužebníku 5 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 18.06.08 19:52

já taky občas nějaký ten slepičí časopis koupím. kvůli přibaleným věcem a pak je to někdy docela zábava :twisted:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4760 příspěvků 18.06.08 19:59

Manžel jim říká pipi časopisy, a tak si to koupím vždycky jednou v létě a mám na rok pokoj, to mu raději vyrážím dech Ekonomem. V těch pipi se vyžívám pak už jen u holiče :D

Na poličce 33 parfémů 3 miniatury 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 18.06.08 20:07

Pipi časopisy! :D :D :D To jsem ještě neslyšela.
Nejvíc pipi časopis je pro mě asi Cosmopilitan. Články typu „33 způsobů jak …“, a „10 důvodů proč …“ fakt zabíjí:)

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 18.06.08 21:32

Ja si take pozeram tiez akurat u kadernicky, nikdy som ich nekupovala… Tie blbe navody „ako na muzske srdce a rozkrok“ mi uz ani nie su smiesne, este tak modne strany su zaujimave, ked su dobre urobene. (Ale tie si mozem pozriet na internete.)
Hej a ked v takych casopisoch pisu o vonavkach, casto pisu blbosti a to ma rozculuje, samozrejme :)

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 18.06.08 21:53
Barbarra píše:
Pipi časopisy! :D :D :D To jsem ještě neslyšela.
Nejvíc pipi časopis je pro mě asi Cosmopilitan. Články typu „33 způsobů jak …“, a „10 důvodů proč …“ fakt zabíjí:)

mě to spíš rozesměje! (nebo fakt zabíjí smíchem) u kadeřnice se chechtám a působím asi podivně. Je fakt, že tam po těchto pipi sáhnu.

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

Arome Lada.
Znalkyně 371 příspěvků 18.06.08 21:53

Elle jsem dnes koupila výjimečně, snad z nějaké radosti, že jsem měla štěstí a narazila na vzorek Lolity.Jinak je to pro mě časopis nudný, předražený, obsahově pro mě nepřitažlivý. Pravidelně kupuju Marianne, slovenskou Evu (tu od jejich černobílých začátků - ale taky ztrácí na kvalitě), občas Ženu a život, od sestry si půjčuju Praktickou ženu a Vlastu.S těmito časopisy jsem spokojená. Nemůžu ale zapomenout na časopis „Vy, plné života“, který vycházel v 90. letech stál asi 14 Kč , byl plný nápadů, praktických rad, komentářů psychologů, vizážistek,módních návrhářů, lékařů atd..vycházel pár let a pak…konkurenční, předražené časopisy ho smetly. Všechna čísla, která vyšla, mám schovaná a často jimi listuju i teď.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 18.06.08 22:03

Já si kupuju na dovolenou 2-3 pipi časopisy - a pokaždé mi tahle dávka stačí až do příští dovolené. Na pláži prohlídnu obrázky, semtam přečtu nějaký článek… pak si časopisy půjčí přítel, je s prolistováním hotový raz-dva a zhodnotí, že tam není nic ke čtení 8) … Po dovolené je věnuju své kadeřnici-kamarádce, aby měly zákaznice čím listovat. A za rok znova. :)

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Bipina
Učednice 34 příspěvků 18.06.08 23:08
Pipi

..ovšem pipi je jednička:-) to jsi mě pobavila…:-D

Na poličce 12 parfémů 4 miniatury 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7601 příspěvků 18.06.08 23:20

Být teenager a číst všechny ty rady jak být freecoolín, tak se z toho pomátnu. A z těch rad jak na šťastný sexuální život, by ze mě určitě udělalo frigidní zakomplexovanou ženskou :roll:

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Tana
Učednice 147 příspěvků 19.06.08 06:49

Tak jste mě navnadily s tím vzorečkem Lolity v Elle a u nás mají všude Kenzo, které mám doma :cry:

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 2 vzorků V tužebníku 23 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 19.06.08 07:15

Pipi časopis mne taky pobavil, to začnu používat…:) Jinak, já včera večer viděla plné regály Elle i se vzorečky v Hypernově, ale nekoupila. Jak tady píše klubko, fakt jednou za rok stačí zkouknout módní trendy, navíc většinou vhodné pro náctileté anorektičky s bohatým strýčkem, a mám vystaráno…
Taky jednou za rok kupiju Marianne - vždycky v září na den Marianne. Je tam pokaždé spousta slevových kupónů, ze kterých využiju obvykle kolem 20%. Loni jsem si koupila kabelku Guess ( zac mne nekamenujte - tahle se mi líbila a se slevou byla za facku ), manželovi hodinky, sobě sluneční brýle, malé kupu oblečení, nějakou kosmetiku a ještě jsem objednala vestavěnou skříň do šatny, taky se slevou Marianne - jo, a zahradní lehátka a houpačku - tak tomu říkám užitečný časopis :) Navíc, se den Marianne kryje s datem mých narozenin, takže i můj muž raději otevírá peněženku s těmi slevami… :wink: Ale ani v té Marianne toho není moc ke čtení. Respektive - mne ty příběhy ze života nějak nebaví… :?

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 19.06.08 08:26

Kerze, kdy presne je den Marianne? Respektive, kdy mas narozeniny? :wink:

Na poličce 92 parfémů 51 miniatur 6 odstřiků 38 vzorků V tužebníku 36 parfémů

Misa
Učednice 75 příspěvků 19.06.08 13:36

Tak mě taky nalákal vzoreček a Elle jsem si koupila… Vůně mě bohužel neuchvátila, časopis jsem večer prolistovala a slibuji, že už si ho víckrát nekoupím…

Na poličce 34 parfémů 5 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist