Elle - YSL

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ginny  25.01.08 09:41

Cauko baby, chcela by som vas nazor na tuto vonu? paci sa niekomu? podla jej popisu je to zaujimava vona vraj s prvkami muznosti…

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 25.01.08 10:18

Asi tak… Pokud nemáš možnost ji vyzkoušet, tak si za tu cenu kup radši pár drogerkovek. Protože tohle podle mě není o nic lepší. Ostrý citrusový začátek, divné nasládlé umělohmotné ovoce, pačuli a možná i trochu květin.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

dias
Učednice 168 příspěvků 25.01.08 10:32

Souhlasím s Macskou, Elle je nezajímavá „tuctovka“, zcela postrádá jakékoli charizma typické pro ty „povedenější“ YSL (bohužel ne všechny, viz např. Baby Doll, do jisté míry i Young Sexy Lovely apod.).

Na poličce 594 parfémů 70 miniatur 210 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 25.01.08 13:42

Souhlas, YSL je asi nějak vyčerpaný. Tuctovka. A drahá.

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

Madlen  25.01.08 20:09

Souhlasím,nic moc,spíš nic.Byla mi nabízena prodavačkou jako jedna z nej vůní YSL a já se těšila ,až ji umyju.

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 25.01.08 20:18

To je zajímavé, já se jí několikrát navoněla v parfumérii, protože mne zaujala a všichni mi ji chválili…Sice si ji asi nekoupím, ale líbí se mi…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

sonic  28.01.08 08:03

no, ja som ju tiez vonala a hoci je pravda, ze na zaciatku, ked som si ju nastriekala,mi trochu prisla ako tie z drogerie, ale potom sa celkom pekne rozvonala a „nutila“ ma stale si k nej privonat:-) je prijemna, nemam rada sladke vone, ale tato nie je klasicka sladka, je v nej nieco, co nedokazem identifikovat a zaujala ma.

Panenka
Parfémová maniačka 748 příspěvků 01.08.08 11:44

Já ji zkoušela včera (nebo už předevčírem?) a mě na první počich taky vůbec nezaujala, ale tak po hodině jsem ji „překontrolovala“ a zaujala mě velmi, vůbec tu vůni nedokážu popsat, studovala jsem v databázi složení, tam mě zaujal vetiver, ten si vůbec nevybavím, jak voní, tak ho podezřívám :-) . Musím ovonět další vůně s vetiverem, abych tu teorii potvrdila nebo vyvrátila… Neuměl by mi někdo popsat, jak vetiver voní, aby se mi v těch vůních lépe hledal?

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 37 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Christabella
Parfémová maniačka 820 příspěvků 01.08.08 13:31

„vetiver“: http://ada.konicky.net/index.php?… … y&clanek=3

Na poličce 0 parfémů 54 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Panenka
Parfémová maniačka 748 příspěvků 01.08.08 13:55

Díky za upozornění, tuhle část stránek jsem zatím nějak opominula, tak zase budu mít co číst…

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 37 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Christabella
Parfémová maniačka 820 příspěvků 01.08.08 14:03

:-D :-D používám velmi často, je to skvělý seznam :-)

Na poličce 0 parfémů 54 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Lindsay24
Učednice 137 příspěvků 28.08.10 19:15

Holky, dneska jsem ze vzorečku navoněná Elle EDT a myslím, že jí musím mít :lol:

Chtěla jsem se zeptat, je hodně velký rozdíl mezi edp a edt?
Edt nemůžu nikde najít :cry:

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

tormale
Nevyléčitelná závislačka 1480 příspěvků 28.08.10 20:00

Já jsem měla EdP a tu jsem nemohla snést… přesně jak píšou holky na začátku, je to ostrá, řvavá vůně (alespoň na mě tedy). Kamarádka si pořídila EdT a ta voněla podstatně příjemněji, je o dost jemnější, ale pořád dost výrazná. Ale stejně bych si ji nepořídila, není to můj typ :). Takže rozdíl je, ale řekla bych, že spíš než ve složení, tak v intenzitě.

Na poličce 24 parfémů 0 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 16 parfémů

kačka
Znalkyně 451 příspěvků 28.08.10 20:07

Mám edp, ale nijak řvavá ani výrazná mi nepřijde, spíš ji vnímám jako jemnou. Ale asi to chce vyzkoušet na vlastní nos

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů

melisaa
Nevyléčitelná závislačka 1176 příspěvků 28.08.10 20:15

Já nedávno zkoušela obě, ale vlastně nevím, která se mi zdála lepší :mrgreen: Ale EdT skoro nikde nemají a když už, jen 90 ml a to se mi zdá moc, protože 2 kapky ze vzorku a voním celý den..

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 27 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist