ELLE - YSL - Paul Smith - ROSÉ.

Chava 17.11.07 17:20

Hodnocení jednoduché:flakon za 2, vůně 3-.Vůně neurazí, nenadchne, to vše už tu bylo snad stokrát,invence se vytratila a vůně krácí v mnohastupu jí podobných, sladce vanilkových mutací téhož.Překvapení se nekonalo.Naopak objevem a velmi, velmi příjemným překvapením se stal Paul Smith - ROSÉ,jedním slovem něžná ,nostalgická a svým způsobem prostá a skromná vůně růže. Takže Paulovi dávám 1+ za vůni a 2- za flakon.Ten poněkud odbyl.S flakonem pro vůni růže by se daly dělat divy, až by srdce plaché romantičky zaplesalo.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Kača 18.11.07 18:49

Včera jsem taky očuchala YSL Elle a říkala jsem si: Ježišmarjá,tohle jsem cítila asi stokrát,co to je-nějaká letní nasládlá svěženka,tucto­vá,nudná,achjo­o…zas se nekonal zázrak:-)

Kerze 18.11.07 19:22

Taky jsem Elle zloušela asi před měsícem - dostala jsem vzorek, ale mně se líbí a naopak mi připadá velmi originální a osobitá, má neskutečnou výdrž. Má něco společného s Un Jardin Sur Le Nil. Počkám až ji slevní a příští léto si ji pořídím.Reklama k ní nelže - je pro ženy, které v sobě mají kus chlapa…

Zdenka 19.11.07 08:54

Souhlasím, Elle u mě taky nezabodovala.
P.Smith Rose mě naopak zaujala hodně, už jsem ji zkoušela 2× a na mně dokonce velmi dobře drží! Taky souhlasím, že flakón je dost odfláknutý. Jakoby jim docházely nápady.

Kača 19.11.07 11:59

Já vím,že u vůní platí obzvlášť-nikdy neříkej NIKDY!A proto možná,až v červnu 2008 budete číst moje nadšené zprávy do rubriky Čím jste dneska navoněné-ve smyslu: Dnes mám Elle od YSL,je úchvatná!:-)tak mě nekamenujte,vy­tahujíc můj podzimní postřeh…Mě se opravdu ta parfémová „chuť“ dost mění,o Shalimaru, Alienu a Angelu jsem ještě nedávno prohlašovala,že NIKDY!!! a teď je nosím…a jak ráda!Hermés Rouge bych asi před rokem zahodila do koše,a teď jsem z ní nadšená..
Takže opravuji: MOMENTÁLNĚ mě Elle nezaujala a nelíbila se mi..:-)))
Nil od Hermés se mi líbí moc,ale bohužel mi ho nepřipomněla,a to jsem ho nosila v létě docela hodně.Jenže faktem je,že každá kůže je jiná..

benvenuta 19.11.07 18:27

Co by sme ta kamenovali, my vieme, ze nosy su rozmarne organy :)

Tu Rose musim vyskusat. Skusam vsetky ruze zaradom.

Kača 19.11.07 20:45

benvenuta:
mám moc ráda vůni růží,ale ještě jsem nenarazila na růžový parfém,který by krásně a dlouho voněl,aúplně nejlíp po šípkové růži,nebo růži galské.poradíš mi nějaký (ale spíš mainstream nebo niche dostupné v Česku)?

benvenuta 19.11.07 20:54

Hahaha, to by som musela najprv tie ruze rozoznat :) To chces cisto ruzovy parfum, bez inych kvetov?

Ada 19.11.07 21:19

Zkoušela jsi růžovou toaletku od Lavery? Já ji cpu každému, kdo chce čisté růže. Ale jestli jsi náročná, tak to asi nebude ono.

Chava 19.11.07 21:31

Laveru sem hledala v DM, ale mají tam jen péči. A šla jsem přímo za účelem očichání té vůně.

Ada 19.11.07 22:12

V DM mají jen část sortimentu. Pro vůně se musí někam, kde mají všechno - včetně tělových olejů, sprcháčů, deodorantů a toaletek, to v DM nevedou.

benvenuta 19.11.07 22:26

Niche dostupne v CR su Annick Goutal Ce Soir ou Jamais, Rose Absolue; od L`Artisanu Drole de Rose, Voleur des Roses…
Z tych na internete: vsetko od Les Parfums de Rosine (okrem Mea Culpa a Muguet maju vsetky vone ruzove, jedna krajsia ako druha), znacna cast Montale (Aoud Rose Petals, Aoud Queen Rose, Black Aoud) a dalsie z parfemy-de-luxe.cz
Ja odporucam aj Paris EDT, Gres Cabaret, Jean Patou Joy.

Kerze 19.11.07 23:11

Annick Goutal má i růžovou řadu tělové a pleťové kosmetiky Splendide, ja tam i Eau Splendide. Já teda vůni růži v parfémech nemusím - dokonce můžu říct, že nemám ráda ( např. z Parfums de Rosine je mi vyloženě špatně a o L´Artisanech říkám, že bych mohla nosit všechny kromě těch růžových ), ale Splendide je nádherná jemná čistá růže…

Ada 20.11.07 00:13

Jsem uprostřed testování Diabolo Rose od Les Parfums de Rosine a taky mi z té růže není nejlíp, taky ji nemusím :) takže testování všech Les Parfums bude masochismus. Nicméně nedokážu odolat a musím vědět, jak se dá udělat růže stokrát jinak. (Teď už například vím, že růže + máta je kupodivu nositelná kombinace.)

Kača 20.11.07 08:46

Noo,představovala bych si vůni čisté růže,jen s minimem dalších,třeba malinko jasmínu..?
A nevíte,dá se ještě sehnat dříve hojně dovážené „razovoe maslo“ - růžový olej z Bulharska?Babička ho kdysi dostala a bylo jí z něj zle,a já už jako malá (tak 5-6let) jsem si ho půjčovala,pak mi tu lahvičku dala,měla jsem ji asi 15 let,pořád krásně voněl..už ho nemám:-(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist