ELLE - YSL - Paul Smith - ROSÉ.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 17.11.07 17:20

Hodnocení jednoduché:flakon za 2, vůně 3-.Vůně neurazí, nenadchne, to vše už tu bylo snad stokrát,invence se vytratila a vůně krácí v mnohastupu jí podobných, sladce vanilkových mutací téhož.Překvapení se nekonalo.Naopak objevem a velmi, velmi příjemným překvapením se stal Paul Smith - ROSÉ,jedním slovem něžná ,nostalgická a svým způsobem prostá a skromná vůně růže. Takže Paulovi dávám 1+ za vůni a 2- za flakon.Ten poněkud odbyl.S flakonem pro vůni růže by se daly dělat divy, až by srdce plaché romantičky zaplesalo.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Kača  18.11.07 18:49

Včera jsem taky očuchala YSL Elle a říkala jsem si: Ježišmarjá,tohle jsem cítila asi stokrát,co to je-nějaká letní nasládlá svěženka,tucto­vá,nudná,achjo­o…zas se nekonal zázrak:-)

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 18.11.07 19:22

Taky jsem Elle zloušela asi před měsícem - dostala jsem vzorek, ale mně se líbí a naopak mi připadá velmi originální a osobitá, má neskutečnou výdrž. Má něco společného s Un Jardin Sur Le Nil. Počkám až ji slevní a příští léto si ji pořídím.Reklama k ní nelže - je pro ženy, které v sobě mají kus chlapa…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Zdenka  19.11.07 08:54

Souhlasím, Elle u mě taky nezabodovala.
P.Smith Rose mě naopak zaujala hodně, už jsem ji zkoušela 2× a na mně dokonce velmi dobře drží! Taky souhlasím, že flakón je dost odfláknutý. Jakoby jim docházely nápady.

Kača  19.11.07 11:59

Já vím,že u vůní platí obzvlášť-nikdy neříkej NIKDY!A proto možná,až v červnu 2008 budete číst moje nadšené zprávy do rubriky Čím jste dneska navoněné-ve smyslu: Dnes mám Elle od YSL,je úchvatná!:-)tak mě nekamenujte,vy­tahujíc můj podzimní postřeh…Mě se opravdu ta parfémová „chuť“ dost mění,o Shalimaru, Alienu a Angelu jsem ještě nedávno prohlašovala,že NIKDY!!! a teď je nosím…a jak ráda!Hermés Rouge bych asi před rokem zahodila do koše,a teď jsem z ní nadšená..
Takže opravuji: MOMENTÁLNĚ mě Elle nezaujala a nelíbila se mi..:-)))
Nil od Hermés se mi líbí moc,ale bohužel mi ho nepřipomněla,a to jsem ho nosila v létě docela hodně.Jenže faktem je,že každá kůže je jiná..

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 19.11.07 18:27

Co by sme ta kamenovali, my vieme, ze nosy su rozmarne organy :)

Tu Rose musim vyskusat. Skusam vsetky ruze zaradom.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Kača  19.11.07 20:45

benvenuta:
mám moc ráda vůni růží,ale ještě jsem nenarazila na růžový parfém,který by krásně a dlouho voněl,aúplně nejlíp po šípkové růži,nebo růži galské.poradíš mi nějaký (ale spíš mainstream nebo niche dostupné v Česku)?

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 19.11.07 20:54

Hahaha, to by som musela najprv tie ruze rozoznat :) To chces cisto ruzovy parfum, bez inych kvetov?

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 19.11.07 21:19

Zkoušela jsi růžovou toaletku od Lavery? Já ji cpu každému, kdo chce čisté růže. Ale jestli jsi náročná, tak to asi nebude ono.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 19.11.07 21:31

Laveru sem hledala v DM, ale mají tam jen péči. A šla jsem přímo za účelem očichání té vůně.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 19.11.07 22:12

V DM mají jen část sortimentu. Pro vůně se musí někam, kde mají všechno - včetně tělových olejů, sprcháčů, deodorantů a toaletek, to v DM nevedou.

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 19.11.07 22:26

Niche dostupne v CR su Annick Goutal Ce Soir ou Jamais, Rose Absolue; od L`Artisanu Drole de Rose, Voleur des Roses…
Z tych na internete: vsetko od Les Parfums de Rosine (okrem Mea Culpa a Muguet maju vsetky vone ruzove, jedna krajsia ako druha), znacna cast Montale (Aoud Rose Petals, Aoud Queen Rose, Black Aoud) a dalsie z parfemy-de-luxe.cz
Ja odporucam aj Paris EDT, Gres Cabaret, Jean Patou Joy.

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 19.11.07 23:11

Annick Goutal má i růžovou řadu tělové a pleťové kosmetiky Splendide, ja tam i Eau Splendide. Já teda vůni růži v parfémech nemusím - dokonce můžu říct, že nemám ráda ( např. z Parfums de Rosine je mi vyloženě špatně a o L´Artisanech říkám, že bych mohla nosit všechny kromě těch růžových ), ale Splendide je nádherná jemná čistá růže…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 20.11.07 00:13

Jsem uprostřed testování Diabolo Rose od Les Parfums de Rosine a taky mi z té růže není nejlíp, taky ji nemusím :) takže testování všech Les Parfums bude masochismus. Nicméně nedokážu odolat a musím vědět, jak se dá udělat růže stokrát jinak. (Teď už například vím, že růže + máta je kupodivu nositelná kombinace.)

Kača  20.11.07 08:46

Noo,představovala bych si vůni čisté růže,jen s minimem dalších,třeba malinko jasmínu..?
A nevíte,dá se ještě sehnat dříve hojně dovážené „razovoe maslo“ - růžový olej z Bulharska?Babička ho kdysi dostala a bylo jí z něj zle,a já už jako malá (tak 5-6let) jsem si ho půjčovala,pak mi tu lahvičku dala,měla jsem ji asi 15 let,pořád krásně voněl..už ho nemám:-(

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist