Ellie Saab resort collection

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mety
Učednice 168 příspěvků 13.01.15 13:10
Ellie Saab resort collection

Včera jsem zkoušela v Douglasu novinku Ellie Saab Resort collection. Podle me je to vůně moc pěkná a stoji alespoň za vyzkoušení. Ze začátku je taková lehce ovocná, ale pozor to trvá jen chvilku potom se rozvoni moc pěkně a s dlouhou vydrží, na mně celé odpoledne ještě večer jsem jí cítila dost intenzivně.
Už si na ní brousim zuby.

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

summersun
Učednice 92 příspěvků 13.01.15 14:56

Já taktéž :D Ale počkám na parfums.cz nebi elnino.cz

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 4 parfémy

mety
Učednice 168 příspěvků 13.01.15 15:10

Máš pravdu, taky jsem už projela všechny známe internetové prodejny, ale zatím kde nic tu nic, tak uvidíme, kdy se dočkáme.

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Hanka H
sv. Parfema z Kecálburgu 3175 příspěvků 13.01.15 15:59

@mety @summersun Tak já se nepřidám ke kladnému hodnocení :( - dnes jsem zkusila a vůbec, ale vůbec mě neoslovila. Chtěla jsem napsat recenzi, ale zatím jsem ji zde nenašla.

Na poličce 23 parfémů 0 miniatur 28 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 12 parfémů

kytikyti
Znalkyně 367 příspěvků 22.02.15 14:28

Me taky neoslovila a v porovnani s ostatnimi vunemi od Ellie je to velke zklamani…

Na poličce 42 parfémů 4 miniatury 37 odstřiků 184 vzorků V tužebníku 46 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist